Jump to content

Fraglezio

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Fraglezio

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. Nick: Fraglezio Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: Około 3-4 lata Nick admina: |SAPD|FrugOo Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Jechałem z kumplem autem (banshee) i nagle zobaczyliśmy jakaś sytuacje drogową. Zatrzymaliśmy się i wyszedłem z auta i zbliżyłem się do barierek. Nagle podbiegł do mnie jeden z Policjantów i powiedział aby nie przeszkadzać i odjechać z Stąd. Nikomu nie przeszkadzaliśmy ani nic złego nie robiliśmy tylko się przyglądaliśmy. Nagle bez powodu policjant strzelił we mnie z paralizatora i zakuł w kajdanki. W tym momencie padła wymiana słów w której dość ''Nie grzecznie'' się odezwałem. Potem z kolegą odjechałem i dostałem bana. Dowody: https://zapodaj.net/cebe09806a60b.png.html Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chciałbym przeprosić Policjanta którego obraziłem za mój brak kultury i obiecać że więcej się to nie powtórzy. Uważam jednak że nie zasłużyłem na bana na 7d.
 2. Nick: C1chy Staż: 2 lata Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: WengoszPlamisty.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren zamknięty. Opis sytuacji: Wjechałem perenialem na autostradę i zobaczyłem ze odcinek jest zamknięty przez SAPD. Chciałem przejechać przez autostradę ponieważ bardzo mi się spieszyło i straciłem prawo jazdy. Dowody: BRAK Coś od siebie: Chciałem przeprosić graczy którym przeszkodziłem w akcji RP podczas mojego wjechania na teren oraz moderatora WengoszPlamisty.RHS za tą sytuację. Więcej nie wjadę na teren zamknięty nawet jak się będę śpieszył bo grozi za to nawet prawo jazdy na 3d, ominę drogę bocznym przejazdem.
 3. Model pojazdu: Comet lub ZR-350 Przebieg: od 0 do 17k Cena: do 105k Felgi: obojętne
 4. Nick: X_Cichy_X Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: około 1 roku. Nick admina: Resku Powód zbanowania: W powodzie pisze że reklamowałem serwer w raportach a tego nie robiłem. Krótki opis sytuacji: Chciałem naprawić sobie auto u mechanika ls i nagle dostałem bana z powodu reklama serwera w raportach. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nic złego nie robiłem i nie reklamowałem żadnego serwera chyba ten administrator pomylił ID i mnie przypadkowo zbanował, bana mam do 2020 roku.
 5. Nick: X_Cichy_X Link do profilu: Serial C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Staż na serwie: 5 tygodni Nick admina: Bob_Harley Powód zbanowania: Ogłaszanie na /v Krótki opis sytuacji: Więc tak bardzo mi zależało na motocyklu typu: Sanchez więc chciałem ogłosić na /v niechciało mi się iść do radia dlatego napisałem na /v Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałem bardzo przeprosić za moje zachowanie dostawałem pełno kicków i się nie słuchałem teraz wiem że mogę dostać nawet bana ale nie przepraszam dlatego żeby dostać unbana chce przeprosić dlatego bo się źle zachowałem i naprawde czuje poczucie winy jeszcze raz przepraszam i obiecuje że już nigdy nie będę ogłaszał na /v
 6. Nick: X_Cichy_X Staż: 4 tygodnie Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: Johntsy Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie innych, brak pokrycia szkód. Opis sytuacji: Jechałem holownikiem i przy skręcaniu uderzyłem w kierowce motocyklu Johntsy i pojechałem dalej bez pokrycia szkody :/ Dowody: Coś od siebie: Chciałbym przeprosić pana administratora Johntsy i będę jeździł już ostrożniej i nie będę uciekał ze zdarzenia tylko zapłacę za szkody.
 7. Nick: X_Cichy_X Staż: 4 tygodnie Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: Johntsy Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie innych, brak pokrycia szkód. Opis sytuacji: Jechałem holownikiem i przy skręcaniu uderzyłem w kierowce motocyklu Johntsy i pojechałem dalej bez pokrycia szkody :/ Dowody: Coś od siebie: Chciałbym przeprosić pana administratora Johntsy i będę jeździł już ostrożniej i nie będę uciekał ze zdarzenia tylko zapłacę za szkody.
 8. Nick: X_Cichy_X Staż: 4 tygodnie Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Nick osoby zawieszającej: Johntsy Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie innych, brak pokrycia szkód. Opis sytuacji: Jechałem holownikiem i przy skręcaniu uderzyłem w kierowce motocyklu i pojechałem dalej bez pokrycia szkody :/ Dowody: Coś od siebie: Chciałbym przeprosić pana administratora Johntsy i będę jeździł już ostrożniej i nie będę uciekał ze zdarzenia tylko zapłacę za szkody.
 9. Fraglezio

  H1

  Na H1 trzeba wylatać 8h w jeden tydzień czy to się liczy od pn do nd czy od kąt sie zaczeło Prosze o szybką odpowieć
 10. Nick: X_Cichy_X Wiek: 13Lat Staż: 1 tydzień Nick osoby zawieszającej: Nie wiem kto Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: latałem na H1 i zobaczyłem super auto na giełdzie i chciałem je kupić i być pierwszym bo było przy nim durzo osób i wylądowałem na środku gdy weszłem do niego i wystartowałem to po 30 sekundach wyrzuciło mnie z niego. Dowody: nie mam Coś od siebie: nic
 11. Nick: X_Cichy_X Wiek: 13Lat Staż: 1 tydzień Nick osoby zawieszającej: Nie wiem kto Serial: C90AE1FD89977B627AF8D31B9A00DFB4 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: latałem na H1 i zobaczyłem super auto na giełdzie i chciałem je kupić i być pierwszym bo było przy nim durzo osób i wylądowałem na środku gdy weszłem do niego i wystartowałem to po 30 sekundach wyrzuciło mnie z niego. Dowody: nie mam Coś od siebie: nic
 12. Witam. Zostało cofnięta mi licencja lotnicza H1 powód: Lądowanie poza lotniskiem Termin oddania 31.7.2016r TO było tak latałem helką nad giełdą samochodową i zobaczyłem fajną furę i chciałem ją szybko kupić i potem jak wsiadłem do helki wywaliło mnie z niej i zabrało mi licencje. Mój nick w na serwerze X_Cichy_X
×
×
 • Create New...