Jump to content

Gruba_pifa

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 CJ

2 Followers

About Gruba_pifa

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/03/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Płock

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Model pojazdu:elegy Przebieg: 7k chyba xd Cena:440ka Kolor: zieluny fajny petrol Felgi: mega Kolor Świateł: jakies zielone ladne Tuning: mk123 rh wydeszki xflow Zdjęcie Pojazdu:rzucem jak wroce z roboty chetnie wymienie za sultana
 2. Nick: Kocmoluch Serial: D4145343F295842B07014307F15CBB93 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: |SAPD|Dragonv7. Powód zbanowania: Kamikadze na strajkujących ludzi Krótki opis sytuacji: Wleciałem samolotem w tłum ludzi na szpitalu SF. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam ponownie. Minęło 2 tygodnie jest to już moje drugie podejście. A więc do rzeczy, przepraszam za swoje zachowanie, znalazłem w tym zdarzeniu swój błąd już dawno. Chciałbym aby moja kara została unieważniona, postąpiłem bardzo źle i jest mi z tym niewygodnie. Czasami jak to każdemu człowiekowi puszczają wodze fantazji i wychodzą takie głupstwa jak ten, żeby nie było, że to usprawiedliwienie. Pozdrawiam i życzę miłego przedpołudnia.
 3. Nick: Kocmoluch Serial: D4145343F295842B07014307F15CBB93 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: |SAPD|Dragonv7. Powód zbanowania: Kamikadze na strajkujących ludzi Krótki opis sytuacji: Wleciałem samolotem w tłum ludzi na szpitalu SF. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Witam. Zostałem zbanowany na serwerze na 3 lata przez to, że wleciałem w tłum ludzi samolotem i uciekłem z gry. W pełni widzę swoją winę w tym incydencie i jest mi z tego powodu bardzo głupio aczkolwiek uważam, że kara jest nieco przesadzona. Nie chcę się rozpisywać ani wykłócać z adminem "bo dostałem bana na 3 lata niesłusznie", kara jest jak najbardziej słuszna ale admin mógł pójść mi na rękę i ewentualnie zabrać licencje lotniczą, ale użyłem komendy quit w konsoli jak tchórz. Mam propozycję pójścia na taką ugodę że równowartość bana zostanie zamieniona na karę cofnięcia licencji. Zależy mi na grze na tym serwerze, rzadko wchodzę bo dużo pracuję i lubię sobie czasami wejść i połazić, jestem bardzo zniesmaczony tym zajściem i jest mi przykro, że odwaliłem kawał głupoty. Dzięki za wysłuchanie moich żali i pozdrawiam. Liczę na pobożną rękę administratora.
 4. Gruba_pifa

  Bullet

  Swapne za jakieś fajne elegy 😘
 5. Gruba_pifa

  Bullet

  Model pojazdu: Bullet Przebieg: 15800km (rośnie) Cena: licka mp 10k Kolor: czerwonyyy Felgi: wireski Kolor Świateł: czerwone 45% Tuning: mk123 rh fele lampy bak 50 Zdjęcie Pojazdu Jeżeli cena mnie nie zadowoli to nie sprzedom.
 6. Gruba_pifa

  Bullet

  Model pojazdu:Bullet Przebieg:15,5k Cena: licka mp 10k Kolor: ciapato pedalski Felgi:wireski Kolor Świateł: czerwone z 50 pare procent Tuning:mk123 rh fele lampy bak 50 Zdjęcie Pojazdu:DODAM DO 20:30. jesli cena mnie nie zadowoli to nie sprzedam.
×
×
 • Create New...