Jump to content

mateuszb18

Gold
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetny Gość!

2 Followers

About mateuszb18

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 07/19/2000

Komunikatory

 • Skype
  mateusz_b_18
 • Steam
  mateuszb181

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1237 profile views
 1. Uwagi: Jeżeli cena mnie nie zadowoli to nie sprzedam. Planowany koniec licytacji: 31.05.2019 wieczorem. Do tego czasu będę czekał na najwyższą ofertę, tego dnia największa wygra (lub zrezygnuję jeśli cena będzie za niska) Model pojazdu: Feltzer Przebieg: 3816 km Cena: CW: 150k, KT: 250k, MP: 5k Kolor: Czarny, kolor tapicerki: moje RGB Felgi: Import Tuning: MK2, MK3, RH1 Zdjęcie pojazdu:
 2. Skargę możesz zamknąć ponieważ nie mam pieniędzy, ponad to mam jeszcze dług w wysokości 190k
 3. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: BE08FB5E143F88EB3A644DB657F47D12 Staż na serwerze: 3 Lata, łączny czas gry: 3610 godzin (Od momentu napisania podania) Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę?: ok. 1-6 godzin dziennie Imię: Mateusz Wiek: 18 lat (ur. 19.07.2000r.) Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, Prawo jazdy, Licencja lotnicza, Mute, Ban (żałuję za te kary, zmieniłem się i staram się nie utrudniać rozgrywki innym. Mam nadzieje że to mnie nie wykluczy). Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Nie, nie mam. Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Chciałbym dołączyć do frakcji, ponieważ nigdy w żadnej frakcji nie byłem i chciałbym spróbować czegoś nowego, drugim powodem jest też ten fakt, że na serwerze nie mam już zbytnio co robić. Coś od siebie (Opisz swój charakter): Z charakteru jestem spokojną, z pozytywnym nastawieniem i szczerą osobą. Staram się panować nad tym co robię, wykonywać powierzone mi zadania (z odpowiedzialnością) "Od deski do deski" oraz wykonywać je jak najlepiej. Bezproblemowo dogaduję się, integruję się z innymi ludźmi oraz z nimi współpracuję, staram się nie wdawać i nie tworzyć konfliktów, a jeśli do tego dojdzie - staram się rozwiązać konflikt. Nie mam problemów z dostosowaniem się do panujących zasad i szybko się uczę. Lubię również się śmiać i żartować z innymi (Ale Nie w formie wyśmiewania oraz formie nienawiści, czyli tzw. hejt). W grze jak i w życiu realnym lubię też jeździć jako kierowca - Sprawia mi to przyjemność, szczególnie w życiu realnym. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Uważam że zasługuję na szansę, ponieważ: Mam duży staż na serwerze oraz duże doświadczenie Jestem punktualny oraz odpowiedzialny Dostosowuję się do zasad, wykonuję powierzone mi zadania na 100% Staram się być pomocną i pracowitą osobą Z pozdrowieniami i uszanowaniem, @mateuszb18
 4. Ja się nie zgadzam na to. Moim zdaniem transakcja była uczciwa, a gracz świadomie kupował ten pojazd. Podejrzewam, że gracz pisał jeszcze z kimś przed zakupem tego auta i to na temat tego auta. Od momentu sprzedaży nic do mnie nie pisał i nie miał żadnych zażaleń co do tego auta. Po ok. tygodniu lub 2 tygodniach zaczął pisać do gracza barto$ a zaraz z kolei do mnie że chce zwrócić auto. Myślę, że gracz napisał tę skargę dlatego, że prawdopodobnie nie może sprzedać auta za co najmniej taką samą cenę co kupił. Ja się z tą skargą nie zgadzam i trzymam się swojej wersji, że transakcja była czysta i uczciwa.
 5. Jeżeli nie kupowałeś tego dla handlu, tylko np. do kolekcji to co ci w tym przeszkadza że to podminaka i dlaczego to teraz stoi na giełdzie za 1 mln?. Ja na serio nie wiedziałem że to podmianka. Trzymałem to auto przez ileś tam miesięcy, po zakupie dałem mu FMK, (chyba) RH1 oraz duży wydech czyli mówiąc wprost dałem w to auto trochę swego serca i trochę nim pojeździłem. Ileś tam miesięcy temu kupiłem to auto bo po prostu mi się podobało, sprzedałem bo się już znudziło i pilnie potrzebowałem pieniędzy. A sprzedaż uważam za uczciwą i czystą bez żadnego "czarnego rynku" oraz oszustwa. Myślę też, że świadomie kupowałeś to auto więc bajek mi tu nie wciskaj. I nie wieżę, że barto$ zaraz PO zakupie ci napisał że to podmianka, musiałby być "głupi" lub robić ci na złość (w co wątpię) aby PO zakupie ci napisać że to podmianka. Ja tylko dostałem od niego informacje, że byłeś zainteresowany zakupem tego auta więc zacząłem do ciebie pisać. A że wtedy faktycznie mi się spieszyło i musiałem kończyć no to było z przyczyn prywatnych.
 6. Nie porównuj gry do realizmu. A z tym 24h to już jest w regulaminie gry, a że mineło i to już dawno te 24h od transakcji to mam prawo odmówić zwrotu. Poza tym ja naprawde nie wiedziałem że to podmianka. Nawet jeśli jest to podmianka to jak potrzymasz to przez jakiś czas to zwróci ci się, może i nawet zarobisz bo z czasem ID pojazdów rośnie, za chwile będzie 190k ID jeśli kupiłeś to tylko dla handlu to do tego auta musisz mieć cierpliwość. Ale że pilnie potrzebowałem pieniędzy, oraz przy okazji auto mi się już znudziło, więc sprzedałem. Tyle w temacie, pozdrawiam
 7. Witam, Nie wiedziałem że jest to podmienione auto, a poza tym od transakcji minęło 24 godziny.
 8. No dobrze, zgadzam się. Czy gracz @*Branik* ma się tutaj wypowiedzieć?
 9. właścicielem organizacyjnych premierów jest lider, lecz z przyczyn prywatnych nie ma czasu na grę.
 10. tak, na forum wysłałem mu wiadomość
 11. *Skargę piszę jako zastępca lidera* Data i godzina zdarzenia: 4.02.2019, 18:12 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Opis: Gracz R32. pozostawił uszkodzonego gangowego premiera w przechowalni, choć jasno co jakiś piszemy w bindach o tym, że auta gangowe odstawiamy naprawione all (wszystko,wyjątkiem są światła) oraz zatankowane przynajmniej do 1/2 baku. wspomniane jest o tym również w naszym regulaminie (link: http://www.cjclan.4ra.pl/viewtopic.php?id=4). Tłumaczył się, że tylko wyciągnął i schował, ale nie zgłosił za co został zaliczony jako ostatniego kierowce. (wspomniane jest też że jeżeli widzimy jakiś pojazd w przechowalni to zgłaszamy to lub można wyciągnąć na własną odpowiedzialność - ewentualne koszty ponosi ostatni kierowca. Gdy *Branik* wyciągnął i zgłosił mi to i sprawdziliśmy kto był przed branikiem. Gdy napisaliśmy do R32. aby naprawił i zapłacił karę, gracz postanowił opuścić organizację jednocześnie uciekając od konsekwencji. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1. https://imgur.com/a/vFrtYeF 2. https://imgur.com/a/7bX9o3L 3. https://imgur.com/a/O2INtRa 4. https://imgur.com/a/RWvcVdw 5. https://imgur.com/a/khsXeYO 6. https://imgur.com/a/APzNtqv Oczekiwania: zwrot całkowitej sumy w wysokości 1000€ (800€ kary, wpłacane do bankomatu organizacyjnego + 200€ za naprawy dla gracza @*Branik*). gotówka może zostać wpłacona bezpośrednio do mnie, ja mogę wpłacić do bankomatu organizacyjnego (800€) oraz oddać pieniądze (200€) graczowi @*Branik* za naprawy.
 12. Data i godzina zdarzenia: 08.12.2018, 21:56 Nick/Pasek: Nick/Pasek osoby oskarżonej: Mój serial: BE08FB5E143F88EB3A644DB657F47D12 Opis: Gracz biegał po autostradzie i celowo wbiegł mi pod koła i przez przypadek go zabiłem - próbowałem go ominąć, ale skończyło się na tym, że nie udało mi się go uniknąć i niechcący go potrąciłem co go zabiło, a mi uszkodziło auto przez co byłem zmuszony jechać do mechanika i naprawić z własnej kieszeni samochód - Tutaj nie mam ss'ów ponieważ uznałem że to nie ma sensu bo to jest codzienna sytuacja i raczej nikt nic z tym nie zrobi, więc tu jeszcze byłem ugodowy. Ale po śmierci gracza, który wbiegł mi pod koła zamiast chociaż przeprosić, zaczął mnie wyzywać i obrażać czego sobie nie życzę i tego już mu już nie odpuściłem. Dowody: https://imgur.com/a/VGctOlV Oczekiwania: mute na 7 dni dla delikwenta.
 13. Model pojazdu: Sentinel (Sedan bez Ringów) Przebieg: Obojętnie Cena: Oferta Felgi: Obojętnie
 14. Po pierwsze o skardze nie zostałem poinformowany. Po drugie do żadnego taranu nie doszło tym bardziej żaden ss z wyżej wymienionych nie przedstawia sytuacji opisanej przez ciebie.
×
×
 • Create New...