Skocz do zawartości

mateuszb18

Premium
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra

2 obserwujących

O mateuszb18

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 19.07.2000

Komunikatory

 • Skype
  mateusz_b_18
 • Steam
  mateuszb181

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1172 wyświetleń profilu
 1. No dobrze, zgadzam się. Czy gracz @*Branik* ma się tutaj wypowiedzieć?
 2. właścicielem organizacyjnych premierów jest lider, lecz z przyczyn prywatnych nie ma czasu na grę.
 3. tak, na forum wysłałem mu wiadomość
 4. *Skargę piszę jako zastępca lidera* Data i godzina zdarzenia: 4.02.2019, 18:12 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Opis: Gracz R32. pozostawił uszkodzonego gangowego premiera w przechowalni, choć jasno co jakiś piszemy w bindach o tym, że auta gangowe odstawiamy naprawione all (wszystko,wyjątkiem są światła) oraz zatankowane przynajmniej do 1/2 baku. wspomniane jest o tym również w naszym regulaminie (link: http://www.cjclan.4ra.pl/viewtopic.php?id=4). Tłumaczył się, że tylko wyciągnął i schował, ale nie zgłosił za co został zaliczony jako ostatniego kierowce. (wspomniane jest też że jeżeli widzimy jakiś pojazd w przechowalni to zgłaszamy to lub można wyciągnąć na własną odpowiedzialność - ewentualne koszty ponosi ostatni kierowca. Gdy *Branik* wyciągnął i zgłosił mi to i sprawdziliśmy kto był przed branikiem. Gdy napisaliśmy do R32. aby naprawił i zapłacił karę, gracz postanowił opuścić organizację jednocześnie uciekając od konsekwencji. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1. https://imgur.com/a/vFrtYeF 2. https://imgur.com/a/7bX9o3L 3. https://imgur.com/a/O2INtRa 4. https://imgur.com/a/RWvcVdw 5. https://imgur.com/a/khsXeYO 6. https://imgur.com/a/APzNtqv Oczekiwania: zwrot całkowitej sumy w wysokości 1000€ (800€ kary, wpłacane do bankomatu organizacyjnego + 200€ za naprawy dla gracza @*Branik*). gotówka może zostać wpłacona bezpośrednio do mnie, ja mogę wpłacić do bankomatu organizacyjnego (800€) oraz oddać pieniądze (200€) graczowi @*Branik* za naprawy.
 5. Data i godzina zdarzenia: 08.12.2018, 21:56 Nick/Pasek: Nick/Pasek osoby oskarżonej: Mój serial: BE08FB5E143F88EB3A644DB657F47D12 Opis: Gracz biegał po autostradzie i celowo wbiegł mi pod koła i przez przypadek go zabiłem - próbowałem go ominąć, ale skończyło się na tym, że nie udało mi się go uniknąć i niechcący go potrąciłem co go zabiło, a mi uszkodziło auto przez co byłem zmuszony jechać do mechanika i naprawić z własnej kieszeni samochód - Tutaj nie mam ss'ów ponieważ uznałem że to nie ma sensu bo to jest codzienna sytuacja i raczej nikt nic z tym nie zrobi, więc tu jeszcze byłem ugodowy. Ale po śmierci gracza, który wbiegł mi pod koła zamiast chociaż przeprosić, zaczął mnie wyzywać i obrażać czego sobie nie życzę i tego już mu już nie odpuściłem. Dowody: https://imgur.com/a/VGctOlV Oczekiwania: mute na 7 dni dla delikwenta.
 6. Model pojazdu: Sentinel (Sedan bez Ringów) Przebieg: Obojętnie Cena: Oferta Felgi: Obojętnie
 7. Po pierwsze o skardze nie zostałem poinformowany. Po drugie do żadnego taranu nie doszło tym bardziej żaden ss z wyżej wymienionych nie przedstawia sytuacji opisanej przez ciebie.
 8. mateuszb18

  Halloweenowy wyścig grupowy

  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 【FD】 Fast Drivers 【FD】 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
 9. w takim razie wracam do punktu wyjścia, 82k
 10. Witam, tak jak w temacie, chciałbym sprawdzić, kto był poprzednim właścicielem pojazdu Vincent (ID 1448)
 11. 465k na raty (chyba że zdążę dorobić, to wtedy w całości) Ps. @Zajcev. Kiedy kończysz licytacje?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...