Jump to content

|ASFSA|Rafael*

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About |ASFSA|Rafael*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/15/1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Wolę oddać pomimo że to mała kwota to chodzi o samą zasadę. - Nie chcę mieć reputacji cwaniaka
 2. Nick: Lolek156 Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania:" Kradzież majątku" ,"Wysłałem graczowi o nicku glupihuj przypadkiem 500e które miałem wysłać na składkę do organizacji, napisałem do niego aby oddał po czym gracz wyszedł z serwera.(...)" - Cytaty ze skargi na mnie dodanej przez |BOLV|BezNicku1 Krótki opis sytuacji: Niestety po 1,5 roku nie pamiętam dokładnie zdarzenia jednakże na pewno nikogo nie oszukałem tylko jak już to możliwa jest sytuacja że nie oddałem pieniędzy jesli zostały do mnie omyłkowo przelane i nie zaprzeczam temu oskarżeniu. Dowody: Nie mam dowodów przeciw - Link do skargi na mnie: Link do poprzedniego podania: Nigdy nie apelowałem w tej sprawie. Coś od siebie: Ahh co tu pisać. Nikogo nie oszukałem i nie okradłem tylko przez moje zaniedbanie nie oddałem 500e omyłkowo przelanych. - Myslę że 1,5 roku które byłem zbanowany jest naprawde wystarczającą karą za przywłaszczenie tak małej kwoty (nie apelowałem tak długo ponieważ zapomniałem nicku i dopiero dzisiaj udało mi się go odzyskać poprzez wyszukiwarkę). Oczywiscie jesli bedzie mozliwosc kontaktu z graczem natychmiast oddam mu srodki. - Napisałem już do niego wiadomosc na forum.
 3. Nick: |Nielegalny-Mute|all Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 178h 34m Nick admina: Vespe Powód zbanowania: bugowanie DM - niszczenie pojazdów innym graczom na giełdzie LS Krótki opis sytuacji: Dowiedziałem się że można bić poza strefą DM od pewnego gościa i testowałem to(na pieszych nie chciałem wyrządzić szkód materialnych) lecz niestety nawet gdy nie widać tego na ekranie aparat potrafi bić i niechcący uszkodziłem drzwi w premierze mógłbym za nie zapłacić ale miałem muta (Powód muta jest do dzisiaj niewyjaśniony) i pojawił się admin Vespe(i mówił coś w rodzaju:"przykro mi" i niedając mi się wytłumaczyć(chciałem napisać report z wytłumaczeniem) zbanował mnie(nie uciekałem tylko stałem przed nim i pisałem report). Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Obiecuje że już nigdy nie będę bugował DM jeśli sytułacja się powtórzy zgadzam się na pernament ban. Proszę o szybki unban.
 4. Nick: helo12 Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 98h 19m 3 miesiące Nick admina: Nie wiem nie jest już pokazane za puzno zdecydowałem sie na pisanie apelacji. Powód nałożenia kary: handel pracą Krótki opis sytuacji: Nie handlowałem praca lecz ktoś chciał bym mu sprzedał mecha dolny las venturas zaproponował 2k ja mu odpowiedziałem że za taka cene nie sprzedam zaproponował 3k no to mówie mu żeby się odwalił a ten mówi że 3.5k albo źle skończe bo ma kolege moderatora ja powiedziałem że mi to wisi bo nic złego nie robie, i dostałem kicka jak wróciłem to wyswietlił sie zakaz pracy urzędowej i frakcyjnej powód: handel pracą. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o wyrozumiałość i zbadanie sprawy.
 5. Nick: megasound Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 85h 54m. Nick admina: Carl21 Powód zbanowania: Pisałem w poprzedniej apelacji która jest ignorowana Krótki opis sytuacji: Pisałem w poprzedniej apelacji Dowody: Pisałem w poprzedniej apelacji Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/202559-megasound-zbanowany-przez-carl21/ Coś od siebie: Pisałem w poprzedniej apelacji.
 6. Nick: megasound Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 85h 54m. Nick admina: Carl21 Powód zbanowania: Jest napisane że za oszustwo przy sprzedaży premium ale ja tego nierobiłem mój brat został za to zbanowany ale on ma swoj komputer i odbanowali go wczoraj Krótki opis sytuacji: Nie wiem to nie ja, mój brat już pisał apelację w swojej sprawię i go odbanowano. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/202341-megasound-zbanowany-przez-carl21/ nikt się tym nie zajoł Coś od siebie: Naprawdę to nie ja mój brat nie korzystał z mojego komputera więc nie wiem co się stało (przecież bany są na serial a nie na WIFI)? nick mojego brata to ziom19 on dostał bana właśnie za oszustwo przy sprzedaży premium więc to musi być powiązane.
 7. Nick: megasound Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 85h 54m. Nick admina: Carl21 Powód zbanowania: Jest napisane że za oszustwo przy sprzedaży premium ale ja tego nierobiłem mój brat został za to zbanowany ale on ma swoj komputer i odbanowali go wczoraj Krótki opis sytuacji: Nie wiem to nie ja, mój brat już pisał apelację w swojej sprawię i go odbanowano pisał apelację. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Naprawdę to nie ja mój brat nie korzystał z mojego komputera więc nie wiem co się stało (przecież bany są na serial a nie na WIFI)? nick mojego brata to ziom19 on dostał bana właśnie za oszustwo przy sprzedaży premium więc to musi być powiązane.
 8. Nick: megasound Staż: 70h 49m Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Nick osoby zawieszającej: Nie pamiętam nicku (usunęły się logi) pamiętam tylko to że był to ktoś SMSA i miał wtedy id 3 Powód zawieszenia prawa jazdy: Puszczanie wulgarnych piosenek w pony Opis sytuacji: Testowałem system nagłaśniający i odkryłem jak puszczać swoje piosenki puszczałem np.Policeman a ludzie mówili że do kitu żebym puścił jakiegoś cypisa (nigdy wcześniej tego nie słuchałem) więc szybko wszedłem w YouTube skonwertowałem i skopiowałem pobrany link od razu kiedy usłyszałem o czym to jest, przyjechał moderator i zabrał mi prawko. Prawdopodobnie osoby chcące bym to puścił zreportowały mnie na złość że to niby moja wina. Dowody: Nie mam dowodów ponieważ logi się usunęły (minęło więcej niż 6 sesji) Coś od siebie: Proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy. Zbieram reputację na strażnika miejskiego w San Fierro ale nie mogę używać holowników bez prawka. Pszepraszam niechcący napisałem za dużo apelacji apelacja prawidłowa to ta następna
 9. Nick: megasound Staż: 70h 49m Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Nick osoby zawieszającej: Nie pamiętam nicku (usunęły się logi) pamiętam tylko to że był to ktoś SMSA i miał wtedy id 3 Powód zawieszenia prawa jazdy: Puszczanie wulgarnych piosenek w pony Opis sytuacji: Testowałem system nagłaśniający i odkryłem jak puszczać swoje piosenki puszczałem np.Policeman a ludzie mówili że do kitu żebym puścił jakiegoś cypisa (nigdy wcześniej tego nie słuchałem) więc szybko wszedłem w YouTube skonwertowałem i skopiowałem pobrany link od razu kiedy usłyszałem o czym to jest, przyjechał moderator i zabrał mi prawko. Prawdopodobnie osoby chcące bym to puścił zreportowały mnie na złość że to niby moja wina. Dowody: Nie mam dowodów ponieważ logi się usunęły (minęło więcej niż 6 sesji) Coś od siebie: Proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy. Zbieram reputację na strażnika miejskiego w San Fierro ale nie mogę używać holowników bez prawka. Pszepraszam niechcący zapisałem za dużo apelacji
 10. Nick: megasound Staż: 70h 49m Serial: E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Nick osoby zawieszającej: Nie pamiętam nicku (logi się usunęły) ale wiem że był to ktoś SMSA i wtedy miał id 3 Powód zawieszenia prawa jazdy: Puszczanie wulgarnych piosenek w pony. Opis sytuacji: Testowałem system nagłaśniający w pony i odkryłem jak puszczać własne piosenki puszczałem np. Policeman,W 7 niebie nienawiści,itp a ludzie mówili że do kitu i mam puścić jakiegoś cypisa (nigdy wcześniej tego nie słuchałem) więc szybko wszedłem na youtuba skanwertowałem pierwsze lepsze i skopiowałem link do pobranego pliku do pony i od razu pojawił się moderator który zabrał prawko mimo wytłumaczeń. Prawdopodobnie osoby chące bym to włączył zreportowały mnie na złość wykożystująć moją niewiedzę w piosenkach tego typu. Dowody: Nie mam dowodów ponieważ logi się usunęły (minęło 6 sesji) za późno się zorientowałem o możliwości napisania apelacji. Coś od siebie: Proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy. Zbieram reputację na posadę strażnika miejskiego w San Fierro ale bez prawka nie mogę kierować holownikiem.
 11. Nick: megasound Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/256526 Serial :E4ABC243E8AA9EABAD4F64F7B8289971 Staż na serwie: 65h 55m Nick admina: AFX Powód zbanowania:Jest napisane że zostałem z banowany za otwarte proxy. Krótki opis sytuacji:W moim programie antywirusowym wyświetliło się że jest zalecane pobranie dodatkowej aktualizacji ukrywającej moje ip w internecie po zainstalowaniu wszedłem do MTA na pylife i wyskoczyło okienko że mam wyłączyć otwarte proxy pomyslałem że to wina antywirusa i odinstalowałem go a się okazało że zostałem z banowany wikipedia potwiedziła że ten program słuzy tylko do zamaskowania ip więc nie wiem dlaczego zostałem zbanowany za to że dbam o prywatność? Dowody: Nie mam jasnego dowadu ale nie chce w żaden sposób robić problemów serwerowi dowodem na to jest to że zakupiłem najdroższe premium i często wypozyczam auta przez SMS. Link do poprzedniego podania: Nie było Coś od siebie:Proszę o odbanowanie lub przynajmniej o wyjaśnienie dlaczego nie moge mieć programów ukrywających ip jeśli i tak kary i bany są na numer seryjny komputera.Czy tu chodzi o inne zagrożenie?
×
×
 • Create New...