Jump to content

kizo_wnik

Player
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

303 Świetny Gość!

2 Followers

About kizo_wnik

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday June 2

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Chillwagon
 • Zainteresowania
  Produkcja muzyczna

Recent Profile Visitors

4010 profile views
 1. Sprawdzałem teraz i Cie nie było. Ja będę gdzieś o 20/21.
 2. Okej, przekażę 300 euro jak twierdzi Surfus. W tym momencie go nie ma na serwerze to zrobię to jutro. Surfus, możesz napisać o której będziesz jutro.
 3. Teraz się doczekałeś
 4. Jak ci pisałem...nie ośmieszałbyś się... Mówiłem ci, że to nie było celowe, bo możliwe, że mogłem mieć nawet kamerkę lekko odwróconą i Cię nie widziałem. Nie tylko Ty byłeś stratny bo ja też straciłem 84% zapełnienia, Trudno, bywa, w końcu są premie. Nie Ty pierwszy nie Ty ostatni. Jeżeli administracja uzna to za powód do zabrania licencji to cóż, przeczekam ten tydzień. Według mnie to nie jest powód do robienia szopki, to czysty przypadek. Jeżeli tak Cię już to boli, to przepraszam, że zmarnowałem Twój tak cenny czas przez które byś mógł zarobić to swoje 300 euro. Nie będę się więcej sądził, bo to nie ma sensu. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam.
 5. Ja osobiście nie wiedziałem, że to jest brane pod uwagę jako handel poza serwerem. Na pewno nie miał to być pretekst do handlowania pieniędzmi poza serwerem. Jeżeli nie dało by się w inny sposób uzyskać ub, to się zgadzam na zerowanie.
 6. Okej, jeżeli będzie potrzeba to podeślę linki do filmików, ponieważ tak się składa, że ich nie usunąłem. Dużo osób się zgłaszało do konkursu, ponieważ to było na zasadzie losowania. Wygrani się do mnie zgłaszali i po rozmowach w komunikatorze wygrani chcieli przekazania pieniędzy na inne konto. W wielu przypadkach wygrani chcieli przekazania pieniędzy na to samo konto. Teraz zdaję sobie sprawę, że mogli zakładać różne konta by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.
 7. Potwierdzam, R@pSoN próbował się zalogować na moim komputerze i ban się przerzucił na moje ip. Proszę o ub ip: 15DE01D97136047FFBB9E8CFE4355544
 8. Model pojazdu:Elegy Przebieg: 3,2k Cena: Licka od 295k *taka offka* Kolor: PJ czerwony Felgi: Grove Kolor Świateł: Standard Tuning: Full vizual , Grove, Rh1, Mk2,3 Zdjęcie Pojazdu:
 9. Witam serdecznie! Cóż więcej w temacie, zapraszam do oceniania itd https://youtu.be/HrwW6zQWy_g
 10. Autorskie Ogólnie spoko pomysł
 11. Siema siema Jak zawsze wstawiam tutaj link z filmem. W tej części odpicowuję swoje Elegy
×
×
 • Create New...