Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Arn^

Premium
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 CJ

1 obserwujący

O Arn^

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 22.09.1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska SF
 • Ranga frakcyjna
  Urzędówka

Ostatnie wizyty

545 wyświetleń profilu
 1. Arn^

  lock

  zapomnialem o temaciem, turismo sprzedane
 2. Arn^

  Licytacja Wayfarer (Kat. A)

  wycofuje
 3. Arn^

  lock

  Model pojazdu: Turismo Przebieg: 72139 Cena: CW: 700k KT: zaskocz mnie Kolor: Żółty taxi Felgi: Grove Kolor Świateł: Biel Tuning: Mk1 , Mk2 , Mk3 , Rh1 , TAXI , Bak 50l , Licznik sportowy Zdjęcie Pojazdu: PS. TYLKO HAJS
 4. Arn^

  [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  Ślepi jakie cw jest?
 5. Arn^

  [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  A więc tak osoby które dały w tym temacie najwięcej zadeklarowały na pw chęć kupna tego pojazdu ale oczywiście odechciało im się. Dlatego więc chcę rozpocząć licytacje od nowa dając CW: 700k Każdy kto zalicytuje musi mieć gotówkę przy sobie. Minimalne przebicie 10k
 6. Arn^

  [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  Widzę że rozpoczyna się przebijanie o 5k. Od teraz minimalne przebicie to 10k.
 7. Model pojazdu: Turismo Przebieg: 72139 Cena: CW: 550k KT: 900k Kolor: Żółty taxi Felgi: Grove Kolor Świateł: Biel Tuning: Mk1 , Mk2 , Mk3 , Rh1 , TAXI , Bak 50l , Licznik sportowy Zdjęcie Pojazdu: Poniżej 2 zdjęcia:
 8. Arn^

  Skarga na MrGazik

  Po 1 primo. Nie ja staranowałem gracza o nicku KiRi lecz on mnie. Po 2 primo. Jechałem prywatnym Turimo a on jeśli dobrze pamiętam premierem czy jakimś innym biedawozem więc moja naprawa wyniosła o wiele wiele więcej. Po 3 primo. Obraził mnie pisząc "jebany biedaczek". Ja z kolei napisałem do niego "idź w chuj" lecz to nie jest obraza lecz stwierdzenie. Po 4 i ostatnie primo sekundo. Chłopaczek płacze o głupie 40e gdzie sam taranuje. Obraża i pisze bezsensowne reporty starając się przy tym zrobić z siebie poszkodowanego. Dodaje również ss nie przycinany tak jak to zrobił KiRi w skardze ( https://imgur.com/a/TWouW ). Mam nadzieje, że to wyczerpuje całą tą "skargę". Tyle ode mnie więcej nie mam zamiaru się tutaj wypowiadać. Zamknijcie tą skargę i po kłopocie. Ps. Czego oczekuje KiRi za to że nie oddam mu 40e? Ban 7 dni ( jak to przeczytałem to aż się zaśmiałem ).
 9. Nick: MrGazik Staż: Około roku Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: |O-AMK|Lechu Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, stunty na giełde, celowe taranowanie. Opis sytuacji: Celowo nikogo nie staranowałem. Co do skoku na giełdę zgadza się rozbiłem to i przepraszam. Dowody: Nie są potrzebne. Coś od siebie: Przepraszam.
 10. Arn^

  Skarga na MrGazik

  Hmmm... "a sadlerem jadę aby denerwować takich leszczy jak ty". Słowa te były kierowane po tym jak uznałeś, że jeżdżę "gównem" więc odpuść sobie. Tak więc po 1: Nie masz żadnego dowodu na to że Cię staranowałem więc nie możesz oczekiwać, że zostanie zabrane mi prawo jazdy lub zablokowane konto. Po 2: Po tym jak rzekomo Cię staranowałem jeździłeś za mną przez dobrą chwile. Nie mam pojęcia po co ale to robiłeś... Po 3: Słowo "leszcz" nie było skierowane do Ciebie. Kolejne zaś "leszczu" i "konfituro" owszem, lecz można to uznać za bardzo niską szkodliwość czynu i co jedynie mogę a raczej powinienem dostać ostrzeżenie. Po 4: A zarazem ostatnie. Płaczesz jak małe dziecko o byle 120e. Wielu graczy serwera dziennie traci x więcej i nie robią z tego takiego płaczu jak ty więc chłopcze ogarnij się... Podsumowując: Skarga jak zwykle zawiera płacz o pare euro. Nie ma żadnego dowodu na to że staranowałem tego gracza. A jeśli chodzi o obrazę gracz Mayk3l również nie zwracał się do mnie w uprzejmy sposób. Tak więc róbta co chceta bo i tak na serwer rzadko wbijam (kupiłem nawet golda na 20 dni a z tego byłem na serwerze przez jakieś 5 dni więc). A i takie małe Ps do gracza Mayk3l. Nie oceniaj kogoś po tym czym jeździ lub jak się zachowuje ponieważ ja osobiście mam 21 lat (jest to pewnie o wiele więcej niż ty masz) i ponad 500k przy sobie a ty oceniłeś mnie na szczeniaka, który powinien iść do szkoły i biedaka co nie jest prawdą (ss z obecnym stanem konta http://imgur.com/a/NNbsP
 11. Arn^

  Spinybed Las Venturas Podziemny Klub

  Czy ten dom posiada telewizor ?
 12. Wyjaśnienie: Osoba zbanowana czyli Kopolowy14 nie ma jak napisać apelacji przez bana więc poprosił mnie o napisanie tego tematu. Treść poniżej jest napisana przez Kopolowego ja jedynie skopiowałem za jego prośbą. Nick: Kopolowy14 Link do profilu: Nie mam dostepu. Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : B2CF0E1BB372B57BCED6DA0B07914FA2 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 1518h 0m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Trollowanie Krótki opis sytuacji: Byłem młody głupi i nie myślałem racjonalnie nad tym co robiłem. Przepraszam za moją głupotę nie powinienem pisać takiego statusu. Dowody: Nie mam żadnych dowodów. Link do poprzedniego podania: Nie ma. Coś od siebie: Chciał bym wrócić na ten serwer. Szkoda mi swoich 1500h. Przepraszam za tamtą sytuacje.
 13. Arn^

  Przejałem Hydepark

  Brawo dla Ciebie spamisz byle czym byle gdzie GG...
 14. Arn^

  Nieodnotowana obecność/Stracenie pracy urzędowej

  Dziwne bo ja już chyba z tydzień czasu nie pracowałem normalnie na SM. Rozpoczynałem i zakańczałem prace nic nie robiąc i nadal go mam więc?
 15. Arn^

  Licka Bullet'a Full mk!|Od 0e!|

  340k nie dam wiecej bo z tym przebiegiem się nie opłaca
×