Skocz do zawartości

MrGazik

Gracz
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 CJ

O MrGazik

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 22.09.1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Ostatnie wizyty

404 wyświetleń profilu
 1. [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  Ślepi jakie cw jest?
 2. [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  A więc tak osoby które dały w tym temacie najwięcej zadeklarowały na pw chęć kupna tego pojazdu ale oczywiście odechciało im się. Dlatego więc chcę rozpocząć licytacje od nowa dając CW: 700k Każdy kto zalicytuje musi mieć gotówkę przy sobie. Minimalne przebicie 10k
 3. [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  Widzę że rozpoczyna się przebijanie o 5k. Od teraz minimalne przebicie to 10k.
 4. [LICYTACJA] Turismo Full Mk

  Model pojazdu: Turismo Przebieg: 72139 Cena: CW: 550k KT: 900k Kolor: Żółty taxi Felgi: Grove Kolor Świateł: Biel Tuning: Mk1 , Mk2 , Mk3 , Rh1 , TAXI , Bak 50l , Licznik sportowy Zdjęcie Pojazdu: Poniżej 2 zdjęcia:
 5. Skarga na MrGazik

  Po 1 primo. Nie ja staranowałem gracza o nicku KiRi lecz on mnie. Po 2 primo. Jechałem prywatnym Turimo a on jeśli dobrze pamiętam premierem czy jakimś innym biedawozem więc moja naprawa wyniosła o wiele wiele więcej. Po 3 primo. Obraził mnie pisząc "jebany biedaczek". Ja z kolei napisałem do niego "idź w chuj" lecz to nie jest obraza lecz stwierdzenie. Po 4 i ostatnie primo sekundo. Chłopaczek płacze o głupie 40e gdzie sam taranuje. Obraża i pisze bezsensowne reporty starając się przy tym zrobić z siebie poszkodowanego. Dodaje również ss nie przycinany tak jak to zrobił KiRi w skardze ( https://imgur.com/a/TWouW ). Mam nadzieje, że to wyczerpuje całą tą "skargę". Tyle ode mnie więcej nie mam zamiaru się tutaj wypowiadać. Zamknijcie tą skargę i po kłopocie. Ps. Czego oczekuje KiRi za to że nie oddam mu 40e? Ban 7 dni ( jak to przeczytałem to aż się zaśmiałem ).
 6. Nick: MrGazik Staż: Około roku Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: |O-AMK|Lechu Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, stunty na giełde, celowe taranowanie. Opis sytuacji: Celowo nikogo nie staranowałem. Co do skoku na giełdę zgadza się rozbiłem to i przepraszam. Dowody: Nie są potrzebne. Coś od siebie: Przepraszam.
 7. Skarga na MrGazik

  Hmmm... "a sadlerem jadę aby denerwować takich leszczy jak ty". Słowa te były kierowane po tym jak uznałeś, że jeżdżę "gównem" więc odpuść sobie. Tak więc po 1: Nie masz żadnego dowodu na to że Cię staranowałem więc nie możesz oczekiwać, że zostanie zabrane mi prawo jazdy lub zablokowane konto. Po 2: Po tym jak rzekomo Cię staranowałem jeździłeś za mną przez dobrą chwile. Nie mam pojęcia po co ale to robiłeś... Po 3: Słowo "leszcz" nie było skierowane do Ciebie. Kolejne zaś "leszczu" i "konfituro" owszem, lecz można to uznać za bardzo niską szkodliwość czynu i co jedynie mogę a raczej powinienem dostać ostrzeżenie. Po 4: A zarazem ostatnie. Płaczesz jak małe dziecko o byle 120e. Wielu graczy serwera dziennie traci x więcej i nie robią z tego takiego płaczu jak ty więc chłopcze ogarnij się... Podsumowując: Skarga jak zwykle zawiera płacz o pare euro. Nie ma żadnego dowodu na to że staranowałem tego gracza. A jeśli chodzi o obrazę gracz Mayk3l również nie zwracał się do mnie w uprzejmy sposób. Tak więc róbta co chceta bo i tak na serwer rzadko wbijam (kupiłem nawet golda na 20 dni a z tego byłem na serwerze przez jakieś 5 dni więc). A i takie małe Ps do gracza Mayk3l. Nie oceniaj kogoś po tym czym jeździ lub jak się zachowuje ponieważ ja osobiście mam 21 lat (jest to pewnie o wiele więcej niż ty masz) i ponad 500k przy sobie a ty oceniłeś mnie na szczeniaka, który powinien iść do szkoły i biedaka co nie jest prawdą (ss z obecnym stanem konta http://imgur.com/a/NNbsP
 8. Wyjaśnienie: Osoba zbanowana czyli Kopolowy14 nie ma jak napisać apelacji przez bana więc poprosił mnie o napisanie tego tematu. Treść poniżej jest napisana przez Kopolowego ja jedynie skopiowałem za jego prośbą. Nick: Kopolowy14 Link do profilu: Nie mam dostepu. Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : B2CF0E1BB372B57BCED6DA0B07914FA2 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 1518h 0m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Trollowanie Krótki opis sytuacji: Byłem młody głupi i nie myślałem racjonalnie nad tym co robiłem. Przepraszam za moją głupotę nie powinienem pisać takiego statusu. Dowody: Nie mam żadnych dowodów. Link do poprzedniego podania: Nie ma. Coś od siebie: Chciał bym wrócić na ten serwer. Szkoda mi swoich 1500h. Przepraszam za tamtą sytuacje.
 9. Przejałem Hydepark

  Brawo dla Ciebie spamisz byle czym byle gdzie GG...
 10. Nieodnotowana obecność/Stracenie pracy urzędowej

  Dziwne bo ja już chyba z tydzień czasu nie pracowałem normalnie na SM. Rozpoczynałem i zakańczałem prace nic nie robiąc i nadal go mam więc?
 11. Nie zepchnąłem go z drogi. Wyminąłem go i u mnie wyglądało to w 100% normalnie. Nie dotknąłem go potwierdza to moje auto, które nie wpadło w żaden poślizg. On sam nie opanował auta dostatecznie aby uniknąć poślizgu. Ja ani razu nie staranowałem go specjalnie. Miałem w 100% naprawione auto zaczął mnie taranować gdzie naprawa kosztowała by ponad 400e. Zdenerwował mnie ten fakt więc po prostu za nim jechałem. Stosowałem zasadę bezpiecznej odległości. Nie jestem w stanie nic zrobić gdy auto przede mną jedzie te np. 150 i nagle w ciągu ułamku sekundy zwalnia do 20. Napisałem report gdy mnie taranował lecz nie przyniósł on żadnej konsekwencji. Może u Ciebie wyglądało to tak jak bym go taranował lecz ze swojej perspektywy odpuściłem mu i wyminąłem w normalny sposób.
 12. Nick: MrGazik Staż: 500h+ Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: Eskimos Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe Taranowanie Opis sytuacji: Gościu mnie taranował więc postanowiłem, że dla beki za nim pojeżdżę. W trakcie jazdy za nim niejednokrotnie przy większej prędkości specjalnie zatrzymywał się ogranicznikiem gdzie w wyniku tego za każdym razem uderzałem w niego. Po około 2/3 minutach znudziło mi się to więc na autostradzie postanowiłem go wyminąć. Wyminąłem go nie dotykając jego pojazdu i pojechałem dalej gdzie po 10s dostałem prawko za "celowe taranowanie". Jak dla mnie trochę jest to śmieszne... Po pierwsze typ sam mnie taranował. Po drugie hamował specjalnie ogranicznikiem abym w niego uderzył. A po trzecie wyminąłem go nie dotykając i nie wyrządzając mu szkody dostałem prawko za taran na 7 dni Fuck Logic. Dowody: Coś od siebie: Taranował mnie później zatrzymywał się ogranicznikiem abym w niego uderzył a na koniec gdzie wyminąłem go i pojechałem dalej dostałem prawko GG. Ps. A i tak na marginesie osoba z którą jechałem pisała niejednokrotnie reporta na tą osobę. Pierwszy report poszedł około minutę przed tym jak specjalnie zwalniał ogranicznikiem. Ale po co się rzetelnie zająć jakimś głupim reportem nie ..?
 13. Nick: MrGazik Staż: 500h+ Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: Eskimos Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe Taranowanie Opis sytuacji: Gościu mnie taranował więc postanowiłem, że dla beki za nim pojeżdżę. W trakcie jazdy za nim niejednokrotnie przy większej prędkości specjalnie zatrzymywał się ogranicznikiem gdzie w wyniku tego za każdym razem uderzałem w niego. Po około 2/3 minutach znudziło mi się to więc na autostradzie postanowiłem go wyminąć. Wyminąłem go nie dotykając jego pojazdu i pojechałem dalej gdzie po 10s dostałem prawko za "celowe taranowanie". Jak dla mnie trochę jest to śmieszne... Po pierwsze typ sam mnie taranował. Po drugie hamował specjalnie ogranicznikiem abym w niego uderzył. A po trzecie wyminąłem go nie dotykając i nie wyrządzając mu szkody dostałem prawko za taran na 7 dni Fuck Logic. Dowody: Coś od siebie: Taranował mnie później zatrzymywał się ogranicznikiem abym w niego uderzył a na koniec gdzie wyminąłem go i pojechałem dalej dostałem prawko GG. Ps. A i tak na marginesie osoba z którą jechałem pisała niejednokrotnie reporta na tą osobę. Pierwszy report poszedł około minutę przed tym jak specjalnie zwalniał ogranicznikiem. Ale po co się rzetelnie zająć jakimś głupim reportem nie ..?
 14. Nick: MrGazik Staż: 400h + Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Śmiechu warte st niby jechało po prawym pasie gdzie u mnie był on centralnie na środku. Poza tym czego on się spodziewa jedzie po trasie, która jest wyznaczona do wyścigu. Nie tylko ja i nie tylko on został w podobny sposób staranowany proste. Po cholerę się pchać w najbardziej uczęszczaną drogę a później śmieszne prawka lecą. Dowody: Na tą śmieszną sytuacje nie są potrzebne. Coś od siebie: Coś ode mnie? Ja za śmiechu warty taran zostałem ukarany brakiem prawa jazdy na 3 dni gdzie 4 minuty temu pisałem reporta na siebie ponieważ grupka osób postanowiła sobie robić konwój blokując całą drogę, która jest trasą wyścigu. Ale co tam po co zająć się takimi osobami, które specjalnie utrudniają innym ludziom grę. Lepiej zabierać prawko za taran gdzie osoba staranowana sama jedzie środkiem drogi.
 15. Nick: MrGazik Staż: 324h Serial: A4446888A8CFA007D2B5AFA5A3A6FB43 Nick osoby zawieszającej: Squatter Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Wracałem ze strefy dm miałem przebite opony. Podobno staranowałem kogoś gdzie u mnie na ekranie nic takiego się nie wyświetliło. Ja ze swojej perspektywy nikogo nie uderzyłem lecz zaczął za mną jechać jakiś typ. Nie mam pojęcia lag czy co lecz u mnie nic takiego nie miało miejsca. Dowody: Brak Coś od siebie: Nikogo nie staranowałem a nawet jeśli coś takiego miało miejsce nie zrobiłem tego celowo.
×