Jump to content

Nesson

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Nesson

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/03/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Płock
 • Zainteresowania
  GRY,YOUTUBE,PIŁKA NOŻNA

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. Nick: Nesson Link do profilu: https://pylife.pl/profile/22711-nesson/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 6D66D370ADA6DB222275C11D9E2F8C70 Staż na serwie: 2015 rok Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Oszustwo buffalo Krótki opis sytuacji: Mój kolega marcelo978 oszukał gracza na buffalo, niestety ja zostałem ukarany. Mój kolega też, ja byłem pośrednikiem bo kolega był nowym graczem i pomogłem mu kupić auto ale oszukał gracza i uciekł z serwera. Przeprosił gracza ale nie może oddać auta bo ma bana, ja chciałbym unbana bo nie wiem czemu mój kolega go oszukał. Nie chce brać odpowiedzialności za niego. Dowody: Nie mam co udawaniać Link do poprzedniego podania:Nie mam podania ostatniego Coś od siebie: Proszę o odbanowanie, przepraszam za mojego kolege. Rozumie co zrobił i chce abym został odbanowany bo ban jest przez niego.
 2. Nie wiem jestem załamany tym.... Zaraz jest już luty a sprawa została poruszona 2 stycznia.
 3. Nieudane logowania nie wiem skąd się wzięły ale ująłem to w poprzedniej apelacji. Gracz marcelo978 miał zakupić buffalo od DraxU123 za moje auto (taka była między nami umowa). Lecz gracz marcelo978 (mój młodszy kolega) postanowił gracza DraxU123 okraść, normalnie okraść wylogowując się z serwera. Nie chce ponosić odpowiedzialności za mojego kolegę ale rozmawiałem z nim na ten temat i przeprasza za swoje zachowanie i chęć szybkiego i łatwego dorabiania się kradnięciem. Ja też osobiście przepraszam, że dałem się wciągać w takie transakcje i przepraszam za zachowanie mojego kolegi. Czekam na pozytywne rozpatrzenie apelacji i sytuacja już się więcej nie powtórzy. Sam się zdziwiłem kiedy mój kolega wpadł na pomysł okradnięcia poszkodowanego ale dowiedziałem się o tym za późno... Kiedy już wylogował się z serwera.
 4. 75k* a nie 77k, i nie oszukuj. Odwołanie zostało napisane lecz nie zostało przeczytane xd
 5. Nick: Nesson Serial: 6D66D370ADA6DB222275C11D9E2F8C70 Staż na serwie: Od 2015 roku Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (9) na konta (4) w ostatnim czasie / I Krótki opis sytuacji: Nieudane logowania nie wiem skąd się wzięły ale ująłem to w poprzedniej apelacji. Gracz marcelo978 miał zakupić buffalo od DraxU123 za moje auto (taka była między nami umowa). Lecz gracz marcelo978 (mój młodszy kolega) postanowił gracza DraxU123 okraść, normalnie okraść wylogowując się z serwera. Nie chce ponosić odpowiedzialności za mojego kolegę ale rozmawiałem z nim na ten temat i przeprasza za swoje zachowanie i chęć szybkiego i łatwego dorabiania się kradnięciem. Dowody: Dowodem jest to, że mam jeden komputer i to nie możliwe żeby ktoś się logował na konto, chyba że ktoś próbował je ukraść. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Ja też osobiście przepraszam, że dałem się wciągać w takie transakcje i przepraszam za zachowanie mojego kolegi. Czekam na pozytywne rozpatrzenie apelacji i sytuacja już się więcej nie powtórzy. Sam się zdziwiłem kiedy mój kolega wpadł na pomysł okradnięcia poszkodowanego ale dowiedziałem się o tym za późno... Kiedy już wylogował się z serwera.
 6. Nick: Nesson Serial: 6D66D370ADA6DB222275C11D9E2F8C70 Staż na serwie: od 2015 Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (9) na konta (4) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Nie wiem czemu są nieudane logowania, mam jedno konto Nesson i coś się dzieje z moim kontem, podejrzewam że ktoś chce mi ukraść konto. Dowody: Dowodów nie mam bo mam bana ale próbowałem zalogowac się z drugiego laptopa i normalnie działa tylko na tym pokazuje mi że używam innych kont. Coś od siebie: Proszę o rozpatrzenie sprawy bo nie wiem nawet jak się wytłumaczyć ale tak samo było na innym serwerze. Dostałem bana za jakiegoś gracza, potem znaleźliśmy się i pokazał mi na discordzie ze ma taki sam serial jak ja. Doszliśmy do wniosku dlatego ma taki sam serial bo ma ten sam router i od tej samej sieci internet. Proszę o pomoc.
 7. Jeżeli admin się zgodzi i zostanę odbanowany wraz z graczem marcelo978, marcelo978 odda auto i 2k dopłaty. Czekam na odpowiedź administratora. @BloodLine_
 8. Witam! Pomysł wymiany był od gracza DraxU123. Umówiliśmy się że jutro dam mu cometa 2 bo idę niedługo z serwera. Mój kolega marcelo978 nie wiem czemu wyszedł i trochę mnie zatkało. Ale marcelo978 może oddać auto i 2000 EUR dopłaty za spowodowane szkody. Jeżeli zgodzi się poszkodowany gracz DraxU123 i administracja wyda na to zgodę. To marcelo978 odda auto i +2k dopłaty. Czekam na odpowiedź, i przepraszam za nieporozumienie.
 9. Nick: Nesson Serial : 6D66D370ADA6DB222275C11D9E2F8C70 Staż na serwie: Zacząłem od 23 grudnia 2015 roku, lecz niestety miałem przerwę. Nick admina: AFX Powód zbanowania: "Wytlumacz na forum: nieudane logowania (9) na konta (4) w ostatnim czasie" Krótki opis sytuacji: Po kilkuletniej przerwie postanowiłem wrócić do gry MTA z moimi kolegami, na moim ulubionym serwerze Pylife. Na serwerze gdzie grałem dość długo kiedy byłem młodszy. Niestety pojawił się problem, na Pylife grałem na starym laptopie. Zakupiłem nowy sprzęt (przerzuciłem się na komputery stacjonarne), mam go od 2 miesięcy i pobrałem MTA. Kiedy wchodzę na serwer Pylife pokazuje mi, że dostałem bana. Jest to dość dziwne bo kiedy wchodzę na inny serwer bo chciałem sprawdzić czy tu też mam bana to owszem mam bana na serial (4****). Jest to dość dziwne bo serial się nie powtarza ale pokazuje mi, że logowałem się z mojego serialu do innych kont, to jest niemożliwe. Nie mam rodzeństwa i nikt inny nie korzysta z mojego komputera, a mój komputer został złożony z nowych części więc to jest niemożliwe, że ktoś może mieć tak serial jak ja. Skontaktowałem się z zbanowanym graczem innego serwera, po dłuższej rozmowie na Discord pokazał mi ekran i ma taki sam serial jak ja :/. Nie wiem jak ale tak jest. Moje konto nie jest zbanowane na starym laptopie, wszystko działa i mogę grać ale na komputerze mam bana na serial ale nie na mój nick. Chciałbym zagrać na komputerze lecz mój serial jest zbanowany. Obawiam się, że zostałem zbanowany przez winę kogoś innego. Dowody: Dowodem może być to, że nie było mnie tu 2-3 lata i myślę, że możecie to sprawdzić. Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, może to być nawet w jakiejś postaci bugiem czy coś. Z tego co mi wiadomo to serial się nie powtarza ale nie wiem czy w tym jest moja wina czy kogoś innego. Można wszystko sprawdzić ja chętnie wszystko pokażę, tylko chciałbym zostać odbanowany i wrócić do serwera który w sumie, był moim dzieciństwem. Pozdrawiam! (Nie mogę wrzucić zdjęć w załączniku więc dam link)
 10. Jestem ale nie wiem co robić :(

  1. OrekZmajorek

   OrekZmajorek

   to be or not to be

 11. Witam! Posiadam sabrę z rh1, ahabami, lampkami o kolorze różowym 98%. $$$ CENA:57000$
×
×
 • Create New...