Skocz do zawartości

czubixon

Gracz
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O czubixon

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

94 wyświetleń profilu
 1. nick: czubixon staż: 175h 32m serial: 67099517CE010DF8C1CC36909B7A8B42 nick osoby zawieszającej: SzafraN powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie,nieostrożna jazda opis sytuacji: jeździłem z kuzynem i dla zabawy zaczeliśmy się taranować coś od siebie: Przepraszam za tą głupią zabawę naprawdę więcej tak nie będę robić.
 2. nick: czubixon Wiek: 13 Staż: około 150h Nick osoby zawieszającej: WengoszPlamisty serial: 67099517CE010DF8C1CC36909B7A8B42 Powód zawieszenia licencji: lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Musiałem na chwile wyjść przez co wylądowałem na budynku. Coś od Siebie: Mam nadzieje że dostane drugą szanse:)
 3. czubixon

  Cofnięcie licencji lotniczej

  Nick: Czubixon Staż na serwerze: około 150h Nick Admina ,który mnie zbanował: WengoszPlamisty Powód bana: Lądowanie poza lotniskiem opis sytuacji: Sytuacja wygłąda tak ,że musiałem wyjść na sekundę(przynajmniej tak myślałem) lecz okazało się ,że to będzie trwało dłużej przez co wylądowałem na budynku w lv i moja licencja została cofnięta. Mam nadzieję ,że dostane drugą szanse z góry dziękuje za odpowiedz. Podanie sporządzone według wzoru.
 4. czubixon

  Cofnięcie licencji lotniczej

  Witam chciałbym się zapytać czy jest możliwość zdjęcia mi kary na licencje lotniczą.Dostałem ją ,ponieważ leciałem nad lv i okazało się ,że muszę na sekundę wyjść (przynajmniej myślałem ,że to będzie sekunda) a zapomniałem wyłączyć MTA przez co wylądowałem na budynku a zanim zdążyłem wrócić mojej licencji już nie było.
×