Jump to content

BloodLine_

RCON
 • Content Count

  9506
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

BloodLine_ last won the day on May 12

BloodLine_ had the most liked content!

Community Reputation

9651 Świetny Gość!

About BloodLine_

 • Rank
  Tommy Vercetti
 • Birthday 03/28/1988

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Localization
  Katowice

Recent Profile Visitors

42380 profile views
 1. Przestań wymyślać bzdury o ignorowaniu. Nie jesteś pępkiem świata, nie tylko Ty jesteś na tym forum i nie tylko Twoją sprawą się zajmujemy. Ban jest jak najbardziej słuszny, skoro gracz nie zdążył wpisać komendy i wyszedłeś z urzędu, to logicznym jest, że nie mógł go kupić. Nie zareagowałeś na to jak pisał żebyś wrócił, więc nie zwalaj teraz winy na innych, bo leży ona wyłącznie po Twojej stronie.
 2. Oba konta posiadają dwa wspólne seriale. Nie ma możliwości byś nie wiedział co to za konto.
 3. W takim razie szybko zakończyłeś u nas karierę, skoro nie potrafisz zrozumieć najprostszego komunikatu, że doszło do pomyłki. Pojazd przenoszę na konto poszkodowanego. Przenoszę również kwotę 7500e, którą zbanowany miał na koncie.
 4. Gracz w między czasie dokonał demontażu: 20190524184807> TUNING demontaz element Wheels/Felgi Import (1082), pojazd 178120, kierowca Nacey/486915, mechanik Ziemniaczek220/374563, koszt -760320, marza 7680 Z racji tego, że oskarżony dobrze wiedział o pomyłce, a złośliwie postanowił dokonać demontażu to nakładam na niego bana. Z tego co widzę to pojazd zakupiłeś za 11k, a sprzedałeś za 1,3k. Myślę, że będzie w porządku, gdy wyegzekwujemy od zbanowanego różnicę między tymi kwotami (czyli 9700e). Chyba, że zależy Ci z jakichś względów na cofnięciu transakcji + dopłata ze strony zbanowanego za demontaż?
 5. Posiadasz dowody, że to gracz nie chciał przyjąć oferty?
 6. Kolejny brak zwrotu, nie pisz kolejnych apelacji i nie marnuj naszego czasu. Ban nałożony.
 7. 13k: 40k: 75k: W sumie daje nam to 128k. Jak masz zamiar to zwrócić?
 8. Daję Ci tydzień na uzbieranie gotówki, jeżeli tego nie zrobisz to ban powróci. Konto odbanowane.
 9. My wewnątrz administracji nie rozróżniamy pojazdów na podmienione i niepodmienione, są one zapisane w kodzie tak samo. Nie możemy odpowiadać za to, że gracze tworzą sobie jakieś sztuczne klasyfikacje, iż jeden pojazd jest więcej warty od drugiego mimo, iż tak naprawdę jest taki sam. Dlatego też nie jestem w stanie zmusić sprzedającego do cofnięcia transakcji. Nie przedstawiłeś też żadnych dowodów z rozmowy, więc mniemam, że nie doszło ze strony sprzedającego do jakichś kłamstw / oszustw. Na przyszłość proszę nie robić takich pochopnych zakupów. Odrzucam.
 10. Ale muszę mieć jakąś podstawę, by taką kwotę uznać. Skoro nie przedstawiłeś żadnego screena to biorę pod uwagę cenę zakupu i sprzedaży pojazdu (wszystko odbyło sie tego samego dnia). Oskarżony nabył pojazd za 12k, a sprzedał za 26k. Różnicę (14k) zwracam Tobie na konto. Zbanowany będzie musiał ją zwrócić do systemu serwera przy apelacji.
×
×
 • Create New...