Jump to content

|SKUP-GOLD|CiasnyZenek

Player
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetny Gość!

3 Followers

About |SKUP-GOLD|CiasnyZenek

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

581 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia:2019/09/25 20:50 Nick/pasek: CiasnyZenek Nick/pasek oskarżonej osoby:kamuflage* Mój serial:D84526B87143E336A619A48A966A59F3 Opis: Więc zaczęło się od tego że tutaj bohater trzymał miejsce dla swojego kolegi na giełdzie nie wystawionym pojazdem. Krótko mówiąc zablokował wjazd mojego pojazdu który chciałem postawić na właśnie te miejsce podszedłem do niego i napisałem wyjazd i zamiast odjechać postanowił wjechać mi na moją rodzinę. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/HHClRlB Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Proszę o zbanowanie lub danie muta graczowi Pozdrawiam gorąco.
 2. Model pojazdu: Bullet Przebieg:48000 Cena: Licytacja Kolor: Czarno-Niebieski Felgi:Grove Kolor Świateł: --- Tuning:Mk1,Mk2,Mk3,Rh1. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/8tgvUi6
 3. No właśnie nie masz jaj żeby się przyznać. Nie wiesz o co chodzi teraz i mnie wyzywasz atencjuszem typie. Dla mnie sprawa zamknięta.
 4. A sytuacja na giełdzie też była lagiem? Czy może mnie nie zauważyłeś?
 5. Atencjuszu? Przepraszam mam rozumieć jeśli ktoś jedzie perenialem to można go taranować bo naprawa kosztuje 3e? Ja mam lagi proszę Cię jeśli tak już mówisz to możemy wrzucić screeny internetu. @noctropolis Nie chciałem pieniędzy bo taka sytuacja się powtórzyła 3 raz na giełdzie to samo blokował przejazd i wjechał we mnie więc postanowiłem napisać skargę.
 6. Data i godzina zdarzenia:13:20 2019/07/20 Nick/pasek:CiasnyZenek Nick/pasek oskarżonej osoby:|BadBoi|Bartoszz* Mój serial:D84526B87143E336A619A48A966A59F3 Opis:Więc stałem na krawężniku oskarżony we mnie wjechał i napisał jak widać na czacie że stoję na środku ale nie mam screena drugim razem po tym incydencie wjechał we mnie perfidnie i zwalił mnie na bok i sobie pojechał.Pozdrawiam i proszę o dobre rozpatrzenie skargi Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/bcBXvZ9 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Prawko na 7d.
 7. Dobra jeśli Ci kłamie to czekamy niech rozpatrzy to jakiś administrator nie będę się z Tobą kłócić.
 8. Przepraszam Cię bardzo na screenie nie widać żebym w Ciebie wjechał to po pierwsze nie jest moim problemem to że nie potrafiłeś poprawnie wjechać tylko próbowałeś wjechać i się ustawić dobrze 5 razy takie skargi są bez sensu z mojej strony pokaż nagranie jak w Ciebie wjeżdżam niby "cofając w ciebie" więc oszczędź sobie takich skarg bo nawet drzwi nie masz ruszonych i naucz się poprawnie wjeżdżać na miejsce. Pozdrawiam
 9. Nick: CiasnyZenek Staż: 3lata Serial: D84526B87143E336A619A48A966A59F3 Nick osoby zawieszającej: Simpel Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prad + taran Opis sytuacji: Jak widziałeś jechałem sobie z kolega i pojechałem trochę pod prąd i zauważyłem Ciebie nie zdążyłem bo jechałem demonem prędkości i hamulce nie dały rady niestety. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Mam nadzieje że nic się takiego nie stało bo pojazdu Ci nie uszkodziłem a tą jazdę pod prąd mi wybaczysz mam taką nadzieje. Pozdrawiam Cię bardzo gorąco i przepraszam że w Ciebie wjechałem.
 10. Głupie tłumaczenie... Ale zauważ stało mu się coś? Gracz stał sam nikogo nie było pisaliśmy jeszcze z nim przed i to był tylko głupi żart z mojej strony za który bardzo przepraszam nie miałem na myśli go zabić żeby nie dostał tego domku tylko jak wspominałem to było głupie z mojej strony więcej taka akcja się nie powtórzy bo jak widzę takie kary to aż się odechciewa. Naprawdę przepraszam bardzo za te moje zachowanie gwarantuje że nie będę więcej robić takich rzeczy. Pozdrawiam Cię.
 11. Nick: CiasnyZenek Serial:D84526B87143E336A619A48A966A59F3 Staż na serwie: 3lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: " zlosliwe utrudnianie gry poprzez przejezdzanie gracza kampiacego na domek " Krótki opis sytuacji: Więc zaczęło się od tego, że gracz wyczekiwał na zwalniający się domek i wjechałem w niego przyznaje specjalnie ale nie chciałem go zabić lub utrudnić mu czekania na domek. Dowody: (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Uważam że postanowiłem źle wjeżdżając w niego ale nie chciałem mu nic zrobić i raczej nie zrobiłem nikt więcej nie wyczekiwał na ten domek oraz go nie zabiłem po prostu to dawny "kolega" z gangu bo opuściłem i teraz chciał się odegrać. Ale bardzo przepraszam za swoje zachowanie też przepraszam tego gracza było to głupie zachowanie proszę tylko o wyrozumienie kara za bardzo surowa wjechałem w niego i od razu odjechałem chciałbym tylko prosić o zdjęcie kary z konta. Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz za moje zachowanie.
 12. Data i godzina zdarzenia: 2019/06/29 12:20 Nick/pasek: |SKUP-GOLD|CiasnyZenek Nick/pasek oskarżonej osoby:PGMeister Mój serial:D84526B87143E336A619A48A966A59F3 Opis:Cała akcja zaczęła się od tego że stałem chwile afk na giełdzie w miejscu którym widać na drugim screenie. Nie wiem po co napisał rapsa oskarżony ale znajomość regulaminu się kłania. Jak widać na screenie napisałem do oskarżonego po co napisał rapsa zarzucił mi że blokowałem i stałem afk gdy zapytałem co blokowałem? Napisał starego więc samo za siebie mówi brak kultury i obraza rodziców. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Screen pierwszy https://imgur.com/a/MjbkUdr screen drugi https://imgur.com/a/W5a4vrE Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Mute 2tygodnie.
×
×
 • Create New...