Jump to content

|SkyF|StrajGer

Player
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

591 Świetny Gość!

About |SkyF|StrajGer

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 01/30/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Motoryzacja/naprawa starych klasyków.

Recent Profile Visitors

2965 profile views
 1. Psycha siada BloodTrail 

 2. Nie, nie zgadzam się, głównie ze względu na moją FCR z niskim ID, czekałem ponad 2 miesiące łącznie na taką odpowiedź, ciekawe,, wystarczy sprawdzić logi, ja tej osobie sprzedałem swoje wszystkie pojazdy jakie wtedy miałem za normalną serwerową walute + dopłaciłem dosłownie ze 30 zł w postaci podziękowania bo nie jestem typowym polaczkiem cebulaczkiem, pierwsza skarga tego typa była odrzucona, chociaż do osoby która ją odrzuciła napisałem takie samo wyjaśnienie tylko, że na pw, jak w drugiej skardze za którą dostałem bana, mapowałem nic za to nie chcąc(tor rc + aeroklub, pierwsze projekty z których lechu zrobił użytek i stworzył gniota którego poprawiałem parenaście godzin też były mojego autorstwa), zgłosiłem kiedyś jednego członka ekipy za sprzedaż konta z rangą (ciekawe co by sie stało gdyby udało mu się wtedy to konto sprzedać) grałem przez ostatni rok dla funu, nie bawiłem się praktycznie w żadne sprzedawanie, tylko burrito sprzedałem z tego co pamiętam, czekam 2 miesiące na odpowiedź, tylko po to, żeby dostać takie coś, fajnie, lepiej brać na słowo chłopa który ma od dłuższego czasu perm bana, którego cały czas omija i ma już pewnie ze 30 kont, ja łaski nie potrzebuje niczyjej, za dużo swojego czasu i poniekąd serducha włożyłem w ten serwer, a przez ostatni okres czasu byłem traktowany jak podludź, tylko dlatego, bo miałem odmienne zdanie co do paru rzeczy, i notorycznie byłem wyprowadzany z równowagi przez jednego z członków ekipy którego też już na całe szczęście nie ma. P.S Rozumiem, że ta apelacja była czasowo specjalnie przeciągana, żeby na święta mi taki prezent wręczyć, bo inaczej tego nazwać się nie da, skoro przez 2 miesiące reszta apelacji była sprawdzana w normalnym czasie. Skoro aż tak zawiniłem, to mogę ponieść jakąś karę, ale nie zerowanie, na koncie mam coś chyba 50k przy sobie które mogę oddać, bo i tak kasa mi tam jest nie potrzebna, chce tylko zachować swoje pojazdy.
 3. A nie przepraszam, to nie varus tylko sverus (chociaż nicki są podobne i śmiem twierdzić, że jesteś varuskiem z prostej przyczyny, bo łatwo mogłeś się dowiedzieć, że to ja stałem za twoim banem na głównym koncie i stąd te magiczne skargi) na swoim kolejnym lewym koncie, na którym omija bana, miałem nic nie robić z tymi pseudo twoimi kolegami za udostępnianie moich danych, ale raczej po takiej akcji to zgłosze, żeby móc zobaczyć na własne oczy oszusta i handlarzyka o czym nie miałem wtedy pojęcia. Nie jestem osobą twojego pokroju, więc mnie do siebie nie porównuj. S T F U.
 4. Siema tłusty kiedy ub 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Cycu.

   Cycu.

   Tłusty jest niewinny halo 

  3. Brajan2010PL

   Brajan2010PL

   A ja mam repke na +

   tgMyEsV.png

  4. |SkyF|StrajGer

   |SkyF|StrajGer

   A czy ktoś ci karze ze mną dyskutować ? xD sam się wcinasz bo nie wiem czy atencji szukasz czy czego i wylewasz swoje chamstwo i zerowy brak kultury, gościu zajmij się życiem a nie jakąś gierką w internecie xDD i takie coś pokazuje jakiej ty masz wielkości mózg, coś na zasadzie dziury w pajdce chleba.

 5. Nick: |Skyf|StrajGer Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : - Brak gry, nie mam możliwości sprawdzenia. Staż na serwie: 3 lata. Nick admina: @Maga Powód: Wydaje mi się, że nieodpowiednie zachowanie. Krótki opis sytuacji: Pod wpływem emocji napisałem parę niepotrzebnych słów za które zostałem ukarany. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Po pewnej chwili namysłu doszedłem do wniosku, że momentami faktycznie przesadziłem/przesadzałem w niektórych swoich wypowiedziach, chciałbym móc korzystać z pełni możliwości tego forum, nie mam zamiaru robić prywatnych wojenek, za bardzo to wszystko wziąłem do siebie i na "serio", chociaż to tylko internet, aczkolwiek pyl był moją taką małą odskocznią od problemów życia codziennego co też po części przełożyło się do niektórych moich wypowiedzi. Chciałbym przeprosić i prosić o ewentualne skrócenie kary / odjęcie paru punktów.
 6. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak gry, nie mam jak sprawdzić. Staż na serwie: 3 lata. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Gracz który ma ogólnego perma na lewym koncie napisał na mnie drugą skargę za którą dostałem bana. Krótki opis sytuacji: W skardze napisałem swoją wersje wydarzeń w której napisałem, że użyłem realnej gotówki podczas wymiany moich pojazdów/baz za co dostałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co napisałem w ostatniej wiadomości do bloodline, przyznaje się do błędu i przeprosiłem, nic innego zrobić nie mogę bo czasu nie cofne, nie kupowałem czystej gotówki tylko wymieniłem swój majątek na gotówkę serwerową bo potrzebowałem jej do oddania długu który zaciągnąłem na zakup burrito.
 7. Nick: |SkyF|StrajGer Serial: - nie mam gry. komputer po formacie. Staż na serwie: przeszło 3 lata. Nick admina: @BloodLine_ i @Maga Powód zbanowania: Ban za skargę od gracza w której napisałem swoją wersje sytuacji za którą później zostałem zbanowany jako przyznanie się do handlu, Stała kolejka moderacyjna i co do statusów to oprócz wiadomości prywatnych nic mi do głowy nie przychodzi innego dlatego starałem się to wyjaśnić. Krótki opis sytuacji: To co wyżej, skarga i wiadomości prywatne. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Było tego parę, nie wiem dokładnie do którego mam podać link. Coś od siebie: Może zbytnio dosadnie przedstawiam swoje zdanie na dane tematy ale taki mam już styl wypowiedzi i tak mi już raczej zostanie, co do zbanowania mnie za handel to wszystko opisałem w pierwszej apelacji i oczekiwałem ponad tydzień na odpowiedź, co do statusów to naprawdę nie wiem za co zostały mi one odebrane, jedyne co mi przychodzi do głowy cały czas to wiadomości prywatne, tylko nie rozumiem powiązania wiadomości ze statusami co starałem się wyjaśnić w pierwszej apelacji, nie ma na forum wzoru apelacji od statusów, dlatego też połączyłem to w jedno co wydawało mi się, że jest zrozumiałe, prosiłbym o ukazanie mi dokładnie o które wiadomości prywatne chodzi jeżeli chodzi o te punkty i blokadę statusów, z jednej konwersacji wyszedłem więc nie mam jak sprawdzić a to właśnie na tej jednej dostałem punkty, chciałbym mieć możliwość przynajmniej odniesienia się do tej sytuacji, bo póki co nie mam takiej okazji i ciężko mi jest stwierdzić jednoznacznie za co mogłem te punkty dostać, normalniej nie umiem napisać tej apelacji, taki mam styl pisania jaki mam, i tego nie zmienie, tak samo nikt nie zmieni swojego stylu bo się nie da. Prosiłbym o zdjęcie mi blokad, bo oprócz apelacji i wiadomości prywatnych nic aż tak mocno strasznego raczej nie zrobiłem, żeby zabierać mi praktycznie dostęp do całego forum. Zostawiam apelacje w gestii osób które nałożyły blokady.
 8. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak zainstalowanej gry. Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Ban za skargę za podobno handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gracz który ma stałego bana na forum i serwerze, którego omija napisał na mnie dwie identyczne skargi z czego jedna została odrzucona a za drugą otrzymałem bana Dowody: W poprzedniej apelacji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co w pierwszej apelacji + do Magi, W ŻADNYM MIEJSCU NIE NAPISAŁEM NIC ZŁEGO, Nie wiem na jakiej zasadzie nadałaś mi punkty za trollowanie I KOLEJKE MODERACYJNĄ NA CZAS NIEOKREŚLONY, skoro nigdzie nie troluje, tylko zadałem normalne pytanie w pierwszej apelacji i chciałem tylko prostej odpowiedzi bo po prostu nie wiem jaki związek mają wiadomośći prywatne do statusów i to wszystko, dodatkowo informuje, że to administrator danego forum ponosi odpowiedzialność prawną za treści udostępniane przez użytkowników i braku reakcji, w tym momencie mam zamiar złożyć doniesienie za naruszenie moich dóbr osobistych, przyzwalanie na przetwarzanie moich danych osobowych przez innych użytkowników tego forum (chodzi o dane razem ze zdjęciem), piszesz mi, że powinienem rozumieć o co chodzi, tylko nie rozumiem i chce żebyś mi to wytłumaczyła a nie nadawała ciągle jakieś blokady.
 9. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak zainstalowanej gry. Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Ban za skargę za podobno handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gracz który ma stałego bana na forum i serwerze, którego omija napisał na mnie dwie identyczne skargi z czego jedna została odrzucona a za drugą otrzymałem bana Dowody: W poprzedniej apelacji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co pisałem w poprzedniej apelacji, nie wiem też na jakiej zasadzie RCON który mnie nie zbanował zamyka mi apelacje z niewiadomego powodu bo coś się komuś nie podoba i nie umie normalnie odpowiedzieć na zadane pytanie tylko zamyka apelacje, nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że nie można łączyć dwóch apelacji, mało tego, nigdzie na forum nie ma wzoru na apelacje od zablokowanych statusów na forum, chyba, że jestem ślepy.
 10. Ale odpowiedz mi co mają moje wiadomości prywatne, które jak widzę, nie mają nic z prywatnością wspólnego skoro chcesz je udostepniać, do statusów, bo tego nie rozumiem?
 11. Tylko z jakiej racji skoro nic w statusach nie pisałem tylko ewentualnie w wiadomościach prywatnych ? Wyzywałem/Odnosiłem się do kogoś bezpośrednio w swoich statusach? bo mi się wydaje, że nie, więc na jakiej zasadzie mam je zablokowane skoro punkty dostałem za wiadomości prywatne.
 12. Nie żeby mi się gdzieś spieszyło, bo mam swoje zajęcia, ale lubie wiedzieć na czym stoje, od ostatniej odpowiedzi z twojej strony minął ponad tydzień. @BloodLine_
 13. Dzisiaj postaram sie zainstalować gta, aczkolwiek i tak serial będzie inny, więc nie wiem czy coś da wklejanie nowego, gdybym mógł wiedzieć o co chodzi z tą blokadą statusów to by było fajnie, bo pierwszy raz widze, że za pisanie wiadomości na pw które się komuś nie podobają można dostać wraz z punktami blokade statusów w gratisie, zaraz sie pewnie zacznie, że robiłem syf swoimi statusami, tylko, że jak pewien moderatorek obrażał szyfrem i razem z kolegami robili sobie spam tym samym to nic im się nie stało i nadal sobie mogą pisać, magicznie też statusy znikły mi równo z punktami za wiadomości prywatne, nigdzie punktów za statusy nie dostałem. @AFX zobacz wiadomości moje z magą na forum i sam oceń czy pisałem coś złego i za co dostałem pkty i co jest ze statusami, że mam je poblokowane razem z odpowiedziami. A i nie ma jak to 3 razy za to samo pkty dostać z tym samym powodem i trzykrotną moderacją, chociaż moderacja na wiadomości prywatne nie działa, więc też nie rozumiem celu mi jej dania, odgrażano mi się też banem na forum za prywatne wiadomości, nie wiem, czy ja taki zły jestem czy jak, ale nic złego nie pisałem, wystarczy tylko dokładnie czytać co ktoś pisze, a nie w tej samej minucie odpowiadać na tekst który ma 20 linijek, Prosiłbym o podjęcie tej apelacji i tych nieszczęsnych statusów.
 14. Ale ja niczego nie kupowałem tylko sprzedałem mu na serwerze swoje pojazdy które wtedy miałem + te baze i dopłaciłem mu te 30 czy tam 50 zł w ramach podziękowań bo niot tych baz nie chciał wtedy i tyle, dał mi wtedy dodatkowo te pare tysięcy podczas normalnego odsprzedania pojazdów i to wszystko, ja przynajmniej umiem się do tego przyznać, i nie porównuj proszę mnie do ludzi którzy przerzucili przez handel pare milionów i dając tutaj przykład jeden z wcześniejszych juniorów który dostał bana, noctropolis mu napisał że ub nigdy nie dostanie, na jego profilu nie ma żadnej apelacji a jakimś cudem dostał ub i dostał się znów na juniora, ja na serwer wchodze okazjonalnie, mi od tamtego momentu chodziło to po głowie cały czas to co zrobiłem i też dlatego zacząłem wykonywać od siebie pare prac dla serwera i nic za to nie brałem, siedziałem po 15h na edytorze, psy mi rozrabiały za głową i kleciłem, schodziło mi tyle czasu bo jak coś robie to robie to dokładnie a nie na odwal się. Jedyne co mogę napisać to przepraszam, nic innego zrobić nie moge, czasu nie cofne, ja nic do ukrycia nie mam, przyznać się do błędu potrafię bo wiem, że spartoliłem wtedy, ale tak jak pisałem, czasu nie da się cofnąć.
×
×
 • Create New...