Jump to content

|SkyF|StrajGer

Player
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

347 Świetny Gość!

About |SkyF|StrajGer

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 01/30/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Motoryzacja/naprawa starych klasyków.

Recent Profile Visitors

 1. Najśmieszniejsze jest to, że nie znam żadnego z was a dostałem od któregoś całą wiązanke, i w sumie to nawet nie wiem za co, bo tylko wypowiedziałem się w jednym temacie w problemie który ktoś sam sobie stworzył i pisał tak, jakby miał wyrzuty do wszystkich oprócz siebie, także fajnie. // Proszę nie karać, odpowiadam tylko dlatego bo jest tu moja skarga, i tego czegoś co napisał podobno kurczak nie mogę zrozumieć.
 2. To fajnie tam na bani masz. @noctropolis
 3. Data i godzina zdarzenia: 07.07.2019 21:17 Nick/pasek: StrajGer Nick/pasek oskarżonej osoby: LuznaGuma Mój serial: Raczej niepotrzebny. Opis: Osoba o nicku Luznaguma wysyłała mi dziwny link w wiadomości prywatnej, na który nie mam zamiaru wchodzić. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): W gestii administracji. Wszedłem przez proxy w ten link i okazało się, że to takie coś:
 4. Jak nie masz czasu czekać, to trzeba było wykonać kopie swojej tożsamości i zapisać np na pendrive'a lub na inną partycje niż systemową, lub powinieneś założyć sobie konto na myteamspeak, wtedy z automatu po zalogowaniu na myteamspeak miałbyś synchronizacje ze swoją starą tożsamością. Więc teraz musisz czekać przez swoją własną głupote.
 5. Potwierdzam, zdawał kurs na dodo w tym czasie, co można sprawdzić na pojeździe grupowym o id 71744.
 6. A jesteś pewien/pewna że masz tylko 1 mta zainstalowane na komputerze? Ja miałem kiedyś 2, niby uruchamiało się z nowego, ale pliki pobierało do starego
 7. Spróbuj zrobić tak, wyłącz mta, wejdź do folderu tam gdzie masz zainstalowane MTA, następnie wejdź w server\mods\deathmatch\resource-cache\http-client-files i wyczyść folder http-client-files , uruchom mta, spróbuj wejść na serwer, powinno zacząć pobierać wszystko od nowa, może się odwiesi
 8. Dawej na serwer bo mnie ten skrynt drażni w tym infku xD, a nie tam ustalasz kto w kogo wjechał.

  1. L3steR.

   L3steR.

   a idź pan z takimi ustawieniami

 9. Amba fatima Maika była i jej nima 

  1. MaikaDrajwerka:*

   MaikaDrajwerka:*

   za 13d będe dopier :'(

 10. Zobaczymy czy tak śmiesznie będzie, jak komunikować się z atc nie będziesz umiał xD. 

  1. Show previous comments  1 more
  2. |SkyF|StrajGer

   |SkyF|StrajGer

   kloca to ty wykopiesz spod siebie, ale na egzaminie xDDD

  3. Cycu.

   Cycu.

   Dobra myślisz ze strzałke do góry w stuncie wcisniesz to akrobata  jesteś we tam cebulaku 

  4. Cycu.

   Cycu.

   O ty!!

   Lepiej przygodtujsb na jutro koksy bo bedzie klepa amatorze kwasnych jablek 

   Jutro będziesz łamany  tylko bez kolegów qmasz

 11. Niech nam żyje i dorasta, Lasto rudy moderasta ❤️ 

  1. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Szósty status. ❤️ 

  2. |JINNO|LastoAkaRudy

   |JINNO|LastoAkaRudy

   Dziękuje lotnik!!❤️

 12. Ja bym to wszystko zrozumiał, gdybym nawet go znał, ale go nie znam, podjeżdżam jako normalny człowiek/gracz, podchodzę do niego bo widzę, że nikogo oprócz niego nie ma i nic się nie dzieje, pytam się czy mi naprawi auto, a ten mi robi łaskę, bo jest na tune, na którym i tak nic się nie działo, montażownia jest dodatkiem do mechanika, jak ktoś podjeżdża to wtedy można podejść i zamontować mu daną rzecz, gdyby nie był sam wtedy na mechu, to bym to zrozumiał, ale był sam jedynym dostępnym mechem na górnym mechaniku, po coś ta praca została stworzona, nie podjeżdżam sobie tam dla jaj, tylko po to, żeby się naprawić i jechać dalej, więc nie rozumiem dlaczego on nie chciał mi naprawić auta, skoro nic wcześniej ani nigdy indziej do niego nie piałem, bo go nie znam, skoro twierdzisz, że mechanik może spławić każdego klienta, to po co jest ta praca na serwerze?, gdyby tak każdy z mechaników uznał sobie, że nie naprawi nikogo, to cały serwer by jeździł rozwalonymi pojazdami, bo ktoś kto podejmuje się roboty w urzędzie, i nie chce jej wykonywać? jakoś jak mi odmówił to nie przeszkadzało mu to, że jest na tune w tym, żeby naprawiać innych, nie rozumiem tego zachowania, bo nigdy nie miałem nawet z tym człowiekiem styczności, nie mam zamiaru nikogo błagać żeby naprawił mi auto, jeżeli chce się naprawić akurat tam bo mam najbliżej to chce to zrobić, a nie jeździć po innych mechanikach bo ktoś sobie robi łaskę, chociaz jest defakto w tym czasie na służbie jako mechanik. Tutaj wideo jak poleciał do innego 2 stanowiska dalej naprawiać i dopiero potem do mnie po ponownym zapytaniu.: i jeszcze to chamskie odszczeknięcie "i co można ładnie?", nie mam obowiązku nikogo prosić, zachowałem się dosyć kulturalnie, ponieważ się tylko zapytałem jak normalny gracz. P.S prosiłbym o nieodpowiadanie przez osoby które nie mają związku ze sprawą, a tym bardziej, że są z graczem na którego jest napisana ta skarga w jednej organizacji.
 13. Jak wchodzisz do blipa w urzędzie to jaki masz napis, "zatrudnij się jako mechanik" czy jako tuner ?hmm, jakoś nie przeszkadzało ci to "że ktoś ci zabierze miejsce" w naprawianiu auta każdemu oprócz mnie, bo nie raczyłem napisać ci proszę, tylko "tę" jkby to była jakaś obraza, pztym nikogo oprócz ciebie przez ten cały okres czasu nie było wtedy na mechaniku, więc kto miał zająć ci to miejsce?, w między czasie tak jak pisałem wyżej jakoś naprawiałeś auta i też nikt cie nie prosił, tylko się pytał czy mu naprawisz, podobnie jak ja za 1 razem, czy dla ciebie zapytanie "te, naprawisz?" to nieodpowiednie zapytanie ?, mam cie błagać na kolanach żebyś naprawił mi auto?, skoro podejmujesz się roboty, i świadomie klikasz na zatrudnienie się jako mechanik, to po co potem robisz problemy?, skoro ci nie pasuje ta robota, to zamiast wyżywać się na innych zacznij robić coś innego.
×
×
 • Create New...