Jump to content

|SkyF|StrajGer

Player
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

552 Świetny Gość!

About |SkyF|StrajGer

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 01/30/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Motoryzacja/naprawa starych klasyków.

Recent Profile Visitors

2281 profile views
 1. Nick: |Skyf|StrajGer Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : - Brak gry, nie mam możliwości sprawdzenia. Staż na serwie: 3 lata. Nick admina: @Maga Powód: Wydaje mi się, że nieodpowiednie zachowanie. Krótki opis sytuacji: Pod wpływem emocji napisałem parę niepotrzebnych słów za które zostałem ukarany. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Po pewnej chwili namysłu doszedłem do wniosku, że momentami faktycznie przesadziłem/przesadzałem w niektórych swoich wypowiedziach, chciałbym móc korzystać z pełni możliwości tego forum, nie mam zamiaru robić prywatnych wojenek, za bardzo to wszystko wziąłem do siebie i na "serio", chociaż to tylko internet, aczkolwiek pyl był moją taką małą odskocznią od problemów życia codziennego co też po części przełożyło się do niektórych moich wypowiedzi. Chciałbym przeprosić i prosić o ewentualne skrócenie kary / odjęcie paru punktów.
 2. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak gry, nie mam jak sprawdzić. Staż na serwie: 3 lata. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Gracz który ma ogólnego perma na lewym koncie napisał na mnie drugą skargę za którą dostałem bana. Krótki opis sytuacji: W skardze napisałem swoją wersje wydarzeń w której napisałem, że użyłem realnej gotówki podczas wymiany moich pojazdów/baz za co dostałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co napisałem w ostatniej wiadomości do bloodline, przyznaje się do błędu i przeprosiłem, nic innego zrobić nie mogę bo czasu nie cofne, nie kupowałem czystej gotówki tylko wymieniłem swój majątek na gotówkę serwerową bo potrzebowałem jej do oddania długu który zaciągnąłem na zakup burrito.
 3. Nick: |SkyF|StrajGer Serial: - nie mam gry. komputer po formacie. Staż na serwie: przeszło 3 lata. Nick admina: @BloodLine_ i @Maga Powód zbanowania: Ban za skargę od gracza w której napisałem swoją wersje sytuacji za którą później zostałem zbanowany jako przyznanie się do handlu, Stała kolejka moderacyjna i co do statusów to oprócz wiadomości prywatnych nic mi do głowy nie przychodzi innego dlatego starałem się to wyjaśnić. Krótki opis sytuacji: To co wyżej, skarga i wiadomości prywatne. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Było tego parę, nie wiem dokładnie do którego mam podać link. Coś od siebie: Może zbytnio dosadnie przedstawiam swoje zdanie na dane tematy ale taki mam już styl wypowiedzi i tak mi już raczej zostanie, co do zbanowania mnie za handel to wszystko opisałem w pierwszej apelacji i oczekiwałem ponad tydzień na odpowiedź, co do statusów to naprawdę nie wiem za co zostały mi one odebrane, jedyne co mi przychodzi do głowy cały czas to wiadomości prywatne, tylko nie rozumiem powiązania wiadomości ze statusami co starałem się wyjaśnić w pierwszej apelacji, nie ma na forum wzoru apelacji od statusów, dlatego też połączyłem to w jedno co wydawało mi się, że jest zrozumiałe, prosiłbym o ukazanie mi dokładnie o które wiadomości prywatne chodzi jeżeli chodzi o te punkty i blokadę statusów, z jednej konwersacji wyszedłem więc nie mam jak sprawdzić a to właśnie na tej jednej dostałem punkty, chciałbym mieć możliwość przynajmniej odniesienia się do tej sytuacji, bo póki co nie mam takiej okazji i ciężko mi jest stwierdzić jednoznacznie za co mogłem te punkty dostać, normalniej nie umiem napisać tej apelacji, taki mam styl pisania jaki mam, i tego nie zmienie, tak samo nikt nie zmieni swojego stylu bo się nie da. Prosiłbym o zdjęcie mi blokad, bo oprócz apelacji i wiadomości prywatnych nic aż tak mocno strasznego raczej nie zrobiłem, żeby zabierać mi praktycznie dostęp do całego forum. Zostawiam apelacje w gestii osób które nałożyły blokady.
 4. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak zainstalowanej gry. Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Ban za skargę za podobno handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gracz który ma stałego bana na forum i serwerze, którego omija napisał na mnie dwie identyczne skargi z czego jedna została odrzucona a za drugą otrzymałem bana Dowody: W poprzedniej apelacji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co w pierwszej apelacji + do Magi, W ŻADNYM MIEJSCU NIE NAPISAŁEM NIC ZŁEGO, Nie wiem na jakiej zasadzie nadałaś mi punkty za trollowanie I KOLEJKE MODERACYJNĄ NA CZAS NIEOKREŚLONY, skoro nigdzie nie troluje, tylko zadałem normalne pytanie w pierwszej apelacji i chciałem tylko prostej odpowiedzi bo po prostu nie wiem jaki związek mają wiadomośći prywatne do statusów i to wszystko, dodatkowo informuje, że to administrator danego forum ponosi odpowiedzialność prawną za treści udostępniane przez użytkowników i braku reakcji, w tym momencie mam zamiar złożyć doniesienie za naruszenie moich dóbr osobistych, przyzwalanie na przetwarzanie moich danych osobowych przez innych użytkowników tego forum (chodzi o dane razem ze zdjęciem), piszesz mi, że powinienem rozumieć o co chodzi, tylko nie rozumiem i chce żebyś mi to wytłumaczyła a nie nadawała ciągle jakieś blokady.
 5. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: - Brak zainstalowanej gry. Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Ban za skargę za podobno handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gracz który ma stałego bana na forum i serwerze, którego omija napisał na mnie dwie identyczne skargi z czego jedna została odrzucona a za drugą otrzymałem bana Dowody: W poprzedniej apelacji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To co pisałem w poprzedniej apelacji, nie wiem też na jakiej zasadzie RCON który mnie nie zbanował zamyka mi apelacje z niewiadomego powodu bo coś się komuś nie podoba i nie umie normalnie odpowiedzieć na zadane pytanie tylko zamyka apelacje, nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że nie można łączyć dwóch apelacji, mało tego, nigdzie na forum nie ma wzoru na apelacje od zablokowanych statusów na forum, chyba, że jestem ślepy.
 6. Ale odpowiedz mi co mają moje wiadomości prywatne, które jak widzę, nie mają nic z prywatnością wspólnego skoro chcesz je udostepniać, do statusów, bo tego nie rozumiem?
 7. Tylko z jakiej racji skoro nic w statusach nie pisałem tylko ewentualnie w wiadomościach prywatnych ? Wyzywałem/Odnosiłem się do kogoś bezpośrednio w swoich statusach? bo mi się wydaje, że nie, więc na jakiej zasadzie mam je zablokowane skoro punkty dostałem za wiadomości prywatne.
 8. Nie żeby mi się gdzieś spieszyło, bo mam swoje zajęcia, ale lubie wiedzieć na czym stoje, od ostatniej odpowiedzi z twojej strony minął ponad tydzień. @BloodLine_
 9. Dzisiaj postaram sie zainstalować gta, aczkolwiek i tak serial będzie inny, więc nie wiem czy coś da wklejanie nowego, gdybym mógł wiedzieć o co chodzi z tą blokadą statusów to by było fajnie, bo pierwszy raz widze, że za pisanie wiadomości na pw które się komuś nie podobają można dostać wraz z punktami blokade statusów w gratisie, zaraz sie pewnie zacznie, że robiłem syf swoimi statusami, tylko, że jak pewien moderatorek obrażał szyfrem i razem z kolegami robili sobie spam tym samym to nic im się nie stało i nadal sobie mogą pisać, magicznie też statusy znikły mi równo z punktami za wiadomości prywatne, nigdzie punktów za statusy nie dostałem. @AFX zobacz wiadomości moje z magą na forum i sam oceń czy pisałem coś złego i za co dostałem pkty i co jest ze statusami, że mam je poblokowane razem z odpowiedziami. A i nie ma jak to 3 razy za to samo pkty dostać z tym samym powodem i trzykrotną moderacją, chociaż moderacja na wiadomości prywatne nie działa, więc też nie rozumiem celu mi jej dania, odgrażano mi się też banem na forum za prywatne wiadomości, nie wiem, czy ja taki zły jestem czy jak, ale nic złego nie pisałem, wystarczy tylko dokładnie czytać co ktoś pisze, a nie w tej samej minucie odpowiadać na tekst który ma 20 linijek, Prosiłbym o podjęcie tej apelacji i tych nieszczęsnych statusów.
 10. Ale ja niczego nie kupowałem tylko sprzedałem mu na serwerze swoje pojazdy które wtedy miałem + te baze i dopłaciłem mu te 30 czy tam 50 zł w ramach podziękowań bo niot tych baz nie chciał wtedy i tyle, dał mi wtedy dodatkowo te pare tysięcy podczas normalnego odsprzedania pojazdów i to wszystko, ja przynajmniej umiem się do tego przyznać, i nie porównuj proszę mnie do ludzi którzy przerzucili przez handel pare milionów i dając tutaj przykład jeden z wcześniejszych juniorów który dostał bana, noctropolis mu napisał że ub nigdy nie dostanie, na jego profilu nie ma żadnej apelacji a jakimś cudem dostał ub i dostał się znów na juniora, ja na serwer wchodze okazjonalnie, mi od tamtego momentu chodziło to po głowie cały czas to co zrobiłem i też dlatego zacząłem wykonywać od siebie pare prac dla serwera i nic za to nie brałem, siedziałem po 15h na edytorze, psy mi rozrabiały za głową i kleciłem, schodziło mi tyle czasu bo jak coś robie to robie to dokładnie a nie na odwal się. Jedyne co mogę napisać to przepraszam, nic innego zrobić nie moge, czasu nie cofne, ja nic do ukrycia nie mam, przyznać się do błędu potrafię bo wiem, że spartoliłem wtedy, ale tak jak pisałem, czasu nie da się cofnąć.
 11. Nick: |Skyf|StrajGer Serial: Komputer po formacie, nie mam gta, oczekuje na dysk ssd na którym będę mógł zainstalować ewentualnie tę grę. Staż na serwie: +/- 3 lata. Nick admina: Bloodline Powód zbanowania: Handel poza serwerem? Krótki opis sytuacji: Pewien gracz który ma stałego bana za pomocą multikonta, lub konta kolegi napisał na mnie jedną skargę która została odrzucona, teraz napisał drugą za podobnoż handel poza serwerem za co otrzymałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Tak jak pisałem w skardzę, nie kupowałem żadnych pieniędzy, tylko wymieniłem się moimi pojazdami które wtedy posiadałem z dopłatą realną gotówką z mojej strony za pieniądze na pylu, nie mam nic do ukrycia, dlatego napisałem to w skardze, oraz za pierwszym razem informowałem o tym konfucjusza w wiadomości prywatnejm, ponieważ pierwsza skarga była już zamknięta kiedy wysyłałem swoją odpowiedź, nie miałem czasu wystawiać pojazdów na giełdach, ponieważ musiałem praktycznie zaraz oddać dług 3 osobom z gangu w którym byłem w tamtym okresie czasu, od których pożyczyłem pieniądze na zakup pojazdu burrito na którym później zarabiałem po 12 godzin dziennie żeby oddać dług, co można chyba jeszcze sprawdzić w logach ile czasu poświęcałem, po 2/3 dniach miałem już drugi poziom kuriera, spieszyło mi się wtedy, ponieważ byłem już zmęczony po tylu dniach, a dodatkowo GTKRIS czy jakoś taki miał nick który pożyczył mi pieniądze grał tylko od czasu do czasu bo jak dobrze pamiętam to poszedł grać na inny serwer i po prostu na pylu już praktycznie nie był spotykany w tamtym okresie czasu, a nie chciałem mieć potem problemów pod tytułem, że nie oddałem długu, chciałem mieć to za sobą, dlatego było mi spieszno, inaczej nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego, do dnia w którym ta osoba napisała pierwszą skargę na mnie, nie wiedziałem, że ma perm bana na forum/serwer, nie kontaktowałem się z tym graczem od momentu wymiany w żadny możliwy sposób, nie robiłem nic później z moim majątkiem co można sprawdzić, zarabiałem sporadycznie, głównie z powodu braku czasu, ponieważ przygarnąłem z drogi suczkę w grudniu zeszłego roku, która okazała się być w ciąży i urodziła mi w domu 6 szczeniaków, z czego 4 zostały ze mną, nigdy nie działałem na szkodę serwera, nigdy nie byłem banowany, z serwerowych kar otrzymałem jedynie prawo jazdy/licencje, nigdy nie byłem mutowany, oprócz tego incydentu od 2018 roku nie działałem w żaden sposób na szkodę serwera, wręcz przeciwnie, wraz z pomocą (bo miałem problem z wyprowadzeniem ogrodzenia) Nayaranego stworzyłem aktualną bazę aeroklubu, oraz wraz z paroma osobami na udostępnionym przeze mnie serwerze stworzyliśmy aktualną mapę stuntową RC, oraz w ostatnim czasie pomogłem udostępniając serwer z kobiecym skinem do SMSA który nie wiem czy został skończony bo w ostatnim czasie nie miałem czasu udostępnić ponownie serwera, dzięki też mojej informacji wysłanej do jednego z administratorów RCON udało się ustalić osobę w ekipie która sprzedawała całe konto z rangą, mimo tego, że nie gram, to chciałbym mieć czyste konto bez żadnego bana, bo może kiedyś jeżeli serwer będzie istniał zechce wrócić, aczkolwiek to już nie zależy od mojej osoby. Mój majątek nie przekracza 350k, to jak na 3 lata gry nie jest dużo, bo ja i nie mam i nie miałem nigdy żadnych dużych wymagań, jedyne co tam mam to parę motocykli i ewentualnie jakiegoś perasa i to wszystko, wolałem skupiać się na grze jako rozrywce a nie jako zarabianu po 24/7. Nie wiem dlaczego ten gracz szuka zemsty za swojego bana na mnie, chociaż to ja jestem defakto stratny bo to ja dopłacałem realną gotówką, nie ten gracz, dlatego najbardziej nie rozumiem takiego zachowania, jak to mówi jedno z polskich powiedzeń "Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą D*pe". Decyzje co do mojej apelacji zostawiam w gestii Bloodline. P.S Żeby nie robić niepotrzebnego spamu, to chciałbym się zapytać z jakiej racji mam zablokowane statusy i odpowiadanie w statusach, bo tego nie rozumiem, zauważyłem, że stało to się równo z momentem dostania pktów na forum za wiadomość prywatną w której też w sumie nic złego nie pisałem, i w sumie w tym ostrzeżeniu tylko jeden punkt miał racje bytu a zostały mi wypisane dodatkowe 2 albo 3 które nie miały miejsca w żadnych wiadomościach prywatnych, pisałem o tym też na pm sporo czasu temu, ja nic złego w swoich statusach nie pisałem i nie dostałem żadnej informacji o blokadzie statusów, moderator który ubliżał mi w swoim statusie i robił sobie spam/jaja w innych statusach jest jak święta krowa i może dalej sobie pisać, a ktoś kto chce np odpowiedzieć komuś na pytanie bo ktoś ma z czymś problem nie może, prosiłbym o zdjęcie mi blokady ze statusów bo to już jest chyba lekką przesadą, ja rozumiem faworyzacja administracji w sposób taki, że ktoś tam sobie dostał prezent w postaci 4 lvl taxi na święta, albo zatwierdzanie odpowiedzi moderatora w skardzę po 24h a moja wisi od 3 tygodni i nadal nic, po napisaniu prośby o zaakceptowanie mojej odpowiedzi dostałem punkty za wymuszanie zmian decyzji co jest poniekąd śmieszne, bo ja niczego nie wymuszałem nigdzie nigdy, a skoro wymuszałem coś to proszę o jakiś sensowny dowód, dokłądniej chodzi mi o te dwa podpunkty w ostrzeżeniu - ponaglanie do rozpatrywania spraw - wymuszanie zmian decyzji Tego i zablokowania mi statusów nie rozumiem, bo nigdzie nikogo nie ponaglałem ani nie wymuszałem żadnych zmian więc najbardziej mnie to dotyka w tym momencie, tak samo pierwszy punkt z niby pretensjami, gdzie ja piszę sobie wszystko na spokojnie, a ktoś czyta na szybko zamiast zdanie po zdaniu, odpowiada w tej samej minucie i wychodzi na to, że mam jakieś pretensje, mogę wejść na ts i normalnie też to powiedzieć i uświadomić jedną osobę, że to chyba jakieś żarty z tym xD mnie to już bawi, ja się nie złoszcze, tylko czasem irytuje jak widzę co się czasem dzieje, i najbardziej nie rozumiem tej faworyzacji niektórych tylko dlatego bo są na randze, albo wypominania zarządcom grup, że nic nie robią, a ja tylko się śmiałem wtedy nawet na ts jak gadałem jeszcze z nayaranym i mówiłem o tym, że ktoś ma pretensje a jak serwer upadał w wakacje to żadnej aktualizacji i leserowanie, i to wszystko odbija się potem na grupach/frakcjach, trochę taka hipokryzja, i zamiast normalnie mi odpisać jak człowiekowi to lepiej wwalić 30 ostrzeżeń, zatkać buzie i mieć spokój, ja jestem gotowy na konstruktywną krytykę, ale nie każdy tutaj jak widać, dziwny sposób na życie, o ile w internecie da się komuś zablokować swobodę wypowiedzi, to raczej w realu to nie przejdzie xD, szkoda że do pewnej osoby nie dochodzą żadne argumenty oprócz jej własnych, i to najbardziej smuci, bo wychodzi na to, że nikt nie ma racji i potem wychodza takie hopki jak ze mną, albo wypisywanie mi, że kłamie na pw, chociaż można wszystko posprawdzać, ale po co, jak lepiej napisać że jestę oszustę, a i śmieszne tez jest to, że napisałem jedną wiadomość dostałem pkty, napisałem drugą o czymś innym gdzie coś wypomniałem, i dostałem następne punkty z tym samym powodem, nie wiem, czy to jakiś sposób wyładowania się na mnie, czy pokazanie swojej wyższości, czy jak, nie kumam, ale proszę tylko o ściągnięcie mi blokady ze statusów przynajmniej.
 12. Skoro twierdzisz, że to ja, bo posiadasz takie dowody jak rozmowy przez komunikator FB czy też transakcje przez paypal, to wyjaśniam. Fakt faktem, wymieniałem się z tobą w tamtym okresie czasu bazę, frewaya i nie pamiętam co tam jeszcze, jedyne do czego doszło to wymiana z dopłatą realną gotówką z mojej strony bo twierdziłeś, że już nie grasz i nie chciałem, żebyś był stratny, zachowałem się jak człowiek z dobrego serducha, wcześniej wymieniliśmy się za wille (bazę gangu która znajdowała się pod sf) której zresztą nie opłaciłeś i ktoś ją przejął, nie chciałem dostać bana, bo chciałem oddać kasę za parę pożyczek, gdybym celowo kupował majątek, to raczej nie pozbywałbym się moich pojazdów, znasz jakąś osobę która kupuję coś na lewo i pozbywa się swojego majątku? no nie, gdyby mi tak na kasie zależało, to sam bym sobie sprzedał na giełdzie wszystko + kupił od kogoś kasę, przestań kłamać, bo wtedy chciałeś się ze mną dogadać w ludzki sposób a teraz podrabiasz jeszcze ostatnie wiadomości na msgerze, ciekawe, co tak cie nagle naszło, żeby po ponad roku pisać na mnie tę skargę, a wcześniej tego nie robiłeś? nawet nie mam teraz tego majątku, zarabiałem w tamtym czasie na burrito po 12 godzin dziennie, przez około tydzień, żeby oddać znajomym, bolały mnie od tego grania po paru dniach strasznie oczy i byłem zmęczony, ale musiałem oddać dług i pożyczyłem tę kasę od osób z którymi byłem wtedy w org(żeby kupić burrito) (tekashi i jeszcze dwie osoby, tylko teraz nicków nie pamiętam), brakowało mi wtedy chyba z 10/15k do oddania, miałem tę bazę, i chciałem ją wymienić za kasę bo nie była mi wtedy potrzebna, potem kupiłem jeszcze wille na ls bo zobaczyłem, że jedna się zwolniła, dałem ci najpierw jedną bazę a potem drugą i jeszcze te moje pojazdy + dopłaciłem z realnej kasy bo chciałem zachować się fair za jkby nie patrzeć pomoc, bo gdyby nie udało mi się sprzedać bazy, tu nie mógłbym oddać długu, ty po wymianie zwróciłeś mi za wszystko z lekkim dodatkiem od siebie, zwróciłem wtedy chyba trzem albo i więcej osobom pożyczki co można sprawdzić, bo za kasę którą pożyczyłem kupiłem burrito, po oddaniu długów zostało mi +/- 350k + burrek, potem sprzedałem burrka bo przestało mnie jarać granie pod zarobek, z lataniem na l2 i jeździe na kurierze, kupiłem to co teraz mam, fcr, freway, skuterek i jakieś tam dwa szmelce, teraz od prawie roku gram tylko i wyłącznie dla frajdy, nawet nie używam tych pojazdów które mam u siebie na koncie, co można sprawdzić, mało co nabijałem przebiegu, skoro udostępniasz jakieś wiadomości to racz nie udostępniać czyjejś facjaty, bo jest coś takiego jak RODO, gdybyś zapomniał, i tak nie gram na pylu już od długiego czasu i nie zamierzam wracać, ładnie podrobione wiadomości przez zbadaj element, żeby wyszło, że to handel, ze starej skargi mam twój adres ip i dokładną date kiedy z niego korzystałeś, wystarczy, że wraz z policją ustale twojego operatora i ładnie wtedy policja poprosi o dane z umowy internetowej/telefonicznej, teraz rejestracja jest normą, nie jesteś anonimowy, i nie wiem dlaczego akurat mścisz sie na mnie, kolejny kolega pewnego moderatora działa na zlecenie?. Ciekawe co zrobisz jak policja do ciebie zapuka. P.s Może i nie chodzi o rodo do końca, ale i tak łamiesz prawo, mój profil nie jest ogólnodostępny no chyba, że czegoś nie wiem, i bez wpisania moich danych wyświetla sie każdemu na głównej fb. Tutaj wklejam znaleziony wpis na forum prawniczym. " Zgodnie z art. 51 Konstytucji RP, a także art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo do ochrony danych go dotyczących. Zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych osobowych określa się mianem przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych jest dopuszczalne, ale tylko w niżej wymienionych przypadkach: Po pierwsze, gdy osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, albo jest to niezbędne dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa. Drugim przypadkiem legalnego przetwarzania danych jest wykorzystanie danych osobowych przy realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą. Po trzecie dopuszczalne jest przetwarzanie danych, jeśli jest to niezbędne do wykonania określonych prawem zadań realizowanych dla dobra publicznego bądź też niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą. Osoba, która rozpowszechnia dane, niewątpliwie postępuje wbrew prawu i nie jest osobom uprawnioną do ich przetwarzania, co więcej popełniła przestępstwo."
 13. Macie racje zarządcy i szkoleniowcu z jednej organizacji wengosza, sam już nie daje sobie rady to trzeba kolegów uruchomić, próbujecie na siłę kogoś wybielić i przekręcacie fakt, lecieć w kulki to raczej średni sposób na obronę, chyba, że wy serio szukacie głupszych od siebie żeby wam uwierzyli w to co teraz robicie, i tutaj właśnie widać na przykładzie czym jest ta grupa,

  1. Show previous comments  13 more
  2. |RAJDOWCA|gravees

   |RAJDOWCA|gravees

   Piszesz na statusie farmazony to i ja sie dolaczam! Haha! Narazie to ty szukasz atencji zaczynajac jakas smieszna wojenke! XD Nie znasz mnie a jednak mowisz "ze lize pupe" hahaahahahahahahahaha

  3. |SkyF|StrajGer

   |SkyF|StrajGer

   To jest mój status nie twój jak dobrze raczyłeś zauważyć i nigdzie on nie był skierowany do ciebie, tak samo ty mnie nie znasz ani sytuacji z wengoszem i jakoś ci to problemu nie sprawia żeby się wypowiadać i stawać po czyjejś stronie, skoro ładujesz się w czyjś status z takim tekstem nie znając całości sytuacji to szukasz atencji, i tutaj to widać bo wystarczy przeczytać twoją wypocine.

  4. |sapd|dero

   |sapd|dero

   ja tu tylko zostawię zdjęcie uśmiechniętej wydry 

   D3E35C88-CEA5-4C1C-86C6-CBAE1E628F65.jpeg

 14. 105213 395 :P

  1. Show previous comments  11 more
  2. |SkyF|StrajGer

   |SkyF|StrajGer

   1 - a 

   2 - b itp

   0 - czyli dycha, czyli "J"

   I nie rob z kogoś debila ;)

  3. WengoszPlamisty.jc
  4. .::Kiecol::.

   .::Kiecol::.

   StrajGej kek

×
×
 • Create New...