Jump to content

sabaru

Player
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Świetny Gość!

About sabaru

 • Rank
  Frank Tenpenny

Recent Profile Visitors

1452 profile views
 1. sabaru

  Grafika

  Tak oglądam te zdjęcia i mi się wydaje że to normalne jest. Przedtem może rozdzielczość była mniejsza i dla tego takie większe było.
 2. Bo to jest wersja gry 1.0.0.22. Ty musisz mieć wersjo 1.0. Żeby przerobić grę na wersja 1.0 poszukaj sobie patcha na necie, który przerabia grę właśnie na wersje 1.0. Dodatkowo żeby uniknąć komplikacji to przed spatchowaniem gry polecam przenieść folder z grą do innego folderu.
 3. Jaką masz wersje GTA SA? 1.0 czy jakąś inną. Jeżeli inną musisz ją spatchować do wersji właśnie 1.0.
 4. https://www.youtube.com/results?search_query=GTA+SA+jak+przerobić+grę+na+wersje+path+1.0 Tylko sobie wcześniej przenieś grę do innego folderu.
 5. A przerobiłeś grę na wersje 1.0? Ta wersja co ostatnio udostępnili jest niemodyfikowalna na tej wersji.
 6. Nie cracka tylko pacha. Jakby miał nieoryginalną grę to w tedy można nazwać taki plik crackiem ale że gra pochodzi z legalnego źródła to jest to po prostu patch który przerabia grę na inną wersje.
 7. Bo trzeba ją przerobić na wersje 1.0. W necie jest pełno poradników jak to zrobić. Tylko pamiętaj żeby wcześniej przenieść ją do innego folderu.
 8. Pobrałem sobie patcha z linku poniżej który między innymi dodaje 60 FPS i rozdzielczość full HD w GTA SA. Jednak jest taki problem że jak się jedzie jakimś samochodem to on wolno jedzie i praktycznie od razu hamuje. Czy ten błąd da się jakoś naprawić czy to jest wina tego patcha? https://gtaforums.com/topic/669045-silentpatch/
 9. Witam. W jakim programie robisz plakaty? Oczywiście jeżeli to nie tajemnica. Bardzo fajnie ten wyszedł.

  1. TheSzymekPL

   TheSzymekPL

   Bawię się w photoshopie, czasami w corelu., jednakże jest to kompletna amatorka. :) 

 10. sabaru

  Zmiany w kursach taxi

  Nad aktualizacjami do GTA online pracuje sztab ludzi, którzy mają tylko i wyłącznie zajmować się tymi rzeczami do tego jest to ich normalna praca. Pylife jest to prywatny serwer gdzie tworzeniem aktualizacji kilka osób, które mają też swoje zajęcia, pracę itd. i aktualizacje tworzą w wolnej chwili. Więc porównywanie pylife do GTA online moim zdaniem jest nie odpowiednie, Po za tym jeżeli wydaje ci się że tworzenie aktualizacji jest takie proste i zajmuje dwie godziny to spróbuj sam założyć serwer i go prowadzić.
 11. Pewnie i mógłby włączyć ale jeżeli muzyka leci z radia samochodowego w grze to jest to całkiem inne doznanie z grania niż słuchanie tej samej stacji ze strony internetowej :).
 12. Pierwszy plakat się nie wyświetla.
 13. sabaru

  Dysk, Procesor 100%

  Nie pokazałeś wszystkich procesów ale na tych zdjęciach co widać to jest jedna wielka masakra. Ja się nie dziwie że ci to przymula. Ty serio korzystasz z tych wszystkich programów na raz, które masz uruchomione w procesach?
×
×
 • Create New...