Jump to content

sabaru

Player
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Świetny Gość!

About sabaru

 • Rank
  Frank Tenpenny

Recent Profile Visitors

1352 profile views
 1. Pierwszy plakat się nie wyświetla.
 2. sabaru

  Dysk, Procesor 100%

  Nie pokazałeś wszystkich procesów ale na tych zdjęciach co widać to jest jedna wielka masakra. Ja się nie dziwie że ci to przymula. Ty serio korzystasz z tych wszystkich programów na raz, które masz uruchomione w procesach?
 3. Na tym samym niku się nie da założyć nowego konta. Jak podasz taki sam nik to pojawi się komunikat że taki nik już istnieje. Do swojego niku będziesz musiał coś dopisać. Np. jakąś literkę albo cyferkę. Co do e-maila to jest podobna sytuacja. Zakładając nowe konto będziesz musiał podać inny e-mail inaczej pojawi się ten sam komunikat co przy niku. Jeżeli nie masz drugiego e-maila to załóż sobie nowy.
 4. Mam to samo. Dopiero jak kilka razy odświeżę stronę to się ładuje strona. ps. zmień nazwę tematu bo nie pasuje do treści postu.
 5. To ty chyba nigdy nie widziałaś jak gra działa w 60FPS. Ja mam tak samo jak user wyżej. Wystarczy że płynność gry spadnie o 2FPS to uważam że tak nie da się gra i bardzo mnie to drażni. Choć ci się nie dziwie. Puki sobie nie kupiłem lepszego peceta to też uważałem że 30 FPS jest spoko ale jak pograłem później gdzie prawie każda gra działała w 60FPS i potem chciałem zagrać w taką co działała w 30FPS to właśnie ciężko szło granie. Wręcz taka gra mnie odpychała.
 6. Na innych serwerach też tak masz?
 7. Weź pobierz jakiś program do sprawdzania ile dana gra zużywa ramu, procka i jakie jest zużycie karty graficznej. Możesz też przy okazji sprawdzić jakie są temperatury poszczególnych podzespołów. Program który potrafi to zrobić to MSI Afterburner. Program potrafi wyświetlić statystki podczas grania. Jednak żeby mógł to zrobić do działania potrzebny jest drugi program czyli RivaTuner Statistics Server. Jak skonfigurować te programy znajdziesz w necie. Wyniki podaj tutaj.
 8. Miałem to samo i dopiero w grze mogłem zmienić. Jak zmieniłem w grze to i tu się zmieniło.
 9. Spróbuj zdefragmentować wszystkie partycje jakie masz i oczyść dysk zbędnych śmieci. Wszystko to zrobisz za pomocą narzędzi wbudowanych system. Takie działanie często poprawia wydajność dysk, a co za tym i gier.
 10. To jest dość duża modyfikacja i może powodować spadki FPS i lagi szczególnie na słabych pecetach. Więc zanim zainstalujesz i zaczniesz grać na serwerach to proponuję sprawdzić na sucho czy aby twój pecet to uciągnie. Tak swoją drogą chyba jest coś podobnego na serwerze zainstalowane ale właśnie dużo osób ma z tym problemy. Lagi, znikające obiekty itd.
 11. Czemu symbol wyłączania radia jest przy jego włączaniu. Powinien chyba być taki przewrócony trójkącik na boku.
 12. sabaru

  Zawieszenia gry

  Tam jeszcze w okienku pojawiają się różne liczby i cyfry. Np. przy ofest, code w tym samym okienku. Czy one zawsze są takie same czy się zmieniają. Napisz jeszcze jaką dokładnie masz kartę graficzną.
 13. sabaru

  Zawieszenia gry

  Na forum MTA piszą że jest to wina przestarzałych sterowników. Zazwyczaj pomaga zainstalowanie najnowszych. Jednak jeżeli masz W10 to raczej nie da się z tym nic zrobić ponieważ nie są dostępne najnowsze sterowniki dla tego systemu. Jeżeli jednak masz starszy system spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Tutaj gościu ma podobny problem https://forum.mtasa.com/topic/95649-crash-when-i-playing/
 14. Dziękuje za pomoc. Hasło zmieniłem przez serwer i poszło bez problemu.
×
×
 • Create New...