Skocz do zawartości

sabaru

Gracz
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

127 Świetny Gość!

9 obserwujących

O sabaru

 • Tytuł
  Frank Tenpenny

Ostatnie wizyty

1270 wyświetleń profilu
 1. Znikanie obiektów można naprawić na kilka sposobów. 1. Dodać funkcji "etOcclusionsEnabled( false )" do skryptu na podmiankę. Tą sztuczkę stosuje się jeżeli po wejściu postaci na nasz model nagle zaczynają znikać obiekty nie tylko znajdujące się na modelu ale również dookoła niego. Najlepiej tą funkcje zawsze jest mieć dodaną w skrypcie na podmiankę 2. Można wyeksportować modele z gry i złączyć je z naszym modelem (np. ławki, meble itd.). Potem za pomocą funkcji "engineSetModelLODDistance(model, 3000)" można wymościć dłuższe renderowanie obiektów. Po prostu obiekt jest widoczny z większej odległości. Oprócz powyższych sposobów są jeszcze dwa na poprawienie renderowania obiektów. Tak że nasz modele widać praktycznie z każdego miejsca. Zobacz sobie np. nową straż pożarną czy nowy szpital na serwerze. Widać je z bardzo daleka. Ale to wymaga dłuższego tłumaczenia.
 2. Miałem to samo i dopiero w grze mogłem zmienić. Jak zmieniłem w grze to i tu się zmieniło.
 3. Spróbuj zdefragmentować wszystkie partycje jakie masz i oczyść dysk zbędnych śmieci. Wszystko to zrobisz za pomocą narzędzi wbudowanych system. Takie działanie często poprawia wydajność dysk, a co za tym i gier.
 4. To jest dość duża modyfikacja i może powodować spadki FPS i lagi szczególnie na słabych pecetach. Więc zanim zainstalujesz i zaczniesz grać na serwerach to proponuję sprawdzić na sucho czy aby twój pecet to uciągnie. Tak swoją drogą chyba jest coś podobnego na serwerze zainstalowane ale właśnie dużo osób ma z tym problemy. Lagi, znikające obiekty itd.
 5. Czemu symbol wyłączania radia jest przy jego włączaniu. Powinien chyba być taki przewrócony trójkącik na boku.
 6. sabaru

  Zawieszenia gry

  Tam jeszcze w okienku pojawiają się różne liczby i cyfry. Np. przy ofest, code w tym samym okienku. Czy one zawsze są takie same czy się zmieniają. Napisz jeszcze jaką dokładnie masz kartę graficzną.
 7. sabaru

  Zawieszenia gry

  Na forum MTA piszą że jest to wina przestarzałych sterowników. Zazwyczaj pomaga zainstalowanie najnowszych. Jednak jeżeli masz W10 to raczej nie da się z tym nic zrobić ponieważ nie są dostępne najnowsze sterowniki dla tego systemu. Jeżeli jednak masz starszy system spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Tutaj gościu ma podobny problem https://forum.mtasa.com/topic/95649-crash-when-i-playing/
 8. Dziękuje za pomoc. Hasło zmieniłem przez serwer i poszło bez problemu.
 9. sabaru

  Zawieszenia gry

  Jakim masz system i kartę graficzną?
 10. Dla nie których się się już skończyły :).
 11. Kiedy próbuje zmienić hasło pojawia się taki błąd jak poniżej. Ktoś może wie o co chodzi? Przepraszamy, wystąpił mały problem. Strona którą próbujesz otworzyć, nie jest dostępna dla twojego konta. Kod błędu: 2C122/T
 12. sabaru

  Rozdzielczość

  Wielkość okienka czatu można zwiększyć w ustawieniach>interfejs>układ. Jeżeli chodzi o okienka systemowe gui to je też można zmienić, Wystarczy znaleźć plik, który jest odpowiedzialny za wyświetlanie danego okna i wystarczy zmienić rozdzielczość. Gorzej z tymi okna serwerowymi stworzonymi przez admina. W tedy to już się chyba nie da.
 13. Próbowałeś usuwać zapis gry z moich dokumentów? Może to głupie ale często pomaga. Jak wyskakuje blue screen to tam więcej błędów pokazuje. Zrób zdjęcie albo błąd odczytaj z pliku Minidump. Jak odczytać https://toin.pl/jak-odczytac-blue-screen/
 14. sabaru

  Planowana aktualizacja serwera

  Owszem jest szpetna ale zarazem piękna. Nie jedna dzisiejsza gra przy niej wymięka. Ja bym nic nie zmieniał ewentualnie tam jakieś drobne poprawki jak np. doczytywanie się obiektów bo to akurat jest denerwujące.
 15. sabaru

  MTA Crashuje na pylu

  1. Zobacz jaką wersje masz gry. Powinna być 1.0 2. Jeżeli masz wersje 1.0 to spróbuj przeinstalować całkowicie MTA. Również usuń wszystkie pobrane pliki z serwerów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...