Jump to content

sabaru

Player
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Świetny Gość!

About sabaru

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

1782 profile views
 1. Jestem ciekawy komu to przeszkadza że serwer, za nie które opcje w grze pobiera realną kasę. Przecież nikt nikogo nie zmusza do płacenia a zawsze ktoś ma jakieś ale.
 2. Zrób reinstal GTA.
 3. Wyżej nic nie jest wspomniane w jakim programie ma to być zrobione więc pewnie może.
 4. Ja mam tak samo. Dużo ludzi ma teraz tą grę i każdy chce spróbować zagrać i serwery nie wyrabiają. Chociaż jeszcze przez dzień jest w miarę to wieczorem tragedia. U mnie np. sam lanczer loguje mnie do konta ponad 1 minutę co wcześniej zajmowało kilka sekund.
 5. Podobno jest tylko są serwery przeciążone i nie każdy może wejść do sklepu. Wywala babola.
 6. To jest pełna wersja jak każdy inna rozdawana na Epic i wszystko będzie normalnie funkcjonować. Jedyna różnica to że będzie trzeba najpierw odpalić Epica i potem Social Club i dopiero będzie można zagrać,
 7. Na Epic dzisiaj za darmo będą rozdawać GTA V. Jeżeli ktoś jej nie ma jeszcze, a chciałby sobie ją nabyć to polecam. https://www.ppe.pl/news/145738/gta-5-za-darmo-wiedzmin-3.html
 8. Ja też to mam. Z tego co zauważyłem to tak się dzieje jak się kończy playlista albo jakiś DJ kończy nadawanie. Wygląda to tak jakby radio nie umiało samo przeskoczyć na następną playlistę. Czasami mam też tak że jak zmienię w tedy na inne radio i dam z powrotem na to radio to znowu słyszę końcówkę nadawania audycji.
 9. Masz zainstalowanego jakiegoś antywirusa? Jeżeli tak spróbuj go wyłączyć na czas odpalania MTA.
 10. Po kilku próbach w końcu zdałem ten egzamin i wygląda na to że trzeba latać do 60km/h. Jak latałem powyżej to się ciągało w nieskończoność a tak to raz dwa zdałem. Mam jeszcze pytanie. Czy praca na L2 jest ograniczona? Latałem wczoraj przez 2 godziny i potem już nie pokazywało mi gdzie lecieć.
 11. Próbuje zdać egzamin praktyczny na L2. Jak przelatuje samolotem przez markery to nie zawsze samolot je łapie chociaż wydaje mi się że trafiłem w sam środek. Nie kiedy muszę próbować kilka razy żeby samolot marker złapał. Druga sprawa to ile ten egzamin trwa. Próbuje od jakiegoś czasu go zdać i końca nie widać.
 12. W pierwszym przypadku masz za słaby procek pod tą grę. MTA ma swoje wymagania, a ten procek jest słabiutki i to do tego 2 rdzeniowy. To już jest bardzo stara technologia i nie nadaje się pod dzisiejsze programy.
 13. No właśnie wiem. Ale nie mogę sobie przypomnieć kiedy zacząłem latać na dodo. No nic trudno. Temat można zamknąć.
 14. Z tego co czytałem żeby zdać teorie na L2 to trzeba mieć wylatane na L1 10 godzin. Mam wylatane 6 ale nie pamiętam kiedy zacząłem latać. Czy da się gdzieś sprawdzić ile jeszcze zostało czasu do resetacji wylatanych godzin na L1?
×
×
 • Create New...