Jump to content

sabaru

Player
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Świetny Gość!

About sabaru

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

1507 profile views
 1. Jeżeli aktualizujesz system z W7 na W10 to musisz również zaktualizować sterowniki. W10 nie może zachować starych sterowników ponieważ one nie są kompatybilne z nowym system bo po prostu są one trochę inaczej napisane (pod inny system). Gdyby je zachował to system mógłby się później zachowywać niestabilnie. A że w systemie muszą być zainstalowane jakieś sterowniki żeby komputer w ogóle działał to on zawsze instaluje podstawowe. Czyli jak to ujołęś cofnęły się. PS. Nie musiałeś przesiadać się od razu na nowy system. Ten system będzie długo jeszcze wspierany przez innych producentów.
 2. To jest wersja z Rockstar Games Launcher?
 3. Spróbuj usnąć jeszcze plik gta_sa.set z folderu C:\Users\nazwa uzytkownika\Documents\GTA San Andreas User Files
 4. Możesz powiedzieć w których miejscach masz te crasze?
 5. Już sobie poradziłem i wychodzi na to że problem leżał po stronie nowych sterowników, które niedawno zainstalowałem. Gdy wróciłem do poprzednich problem zniknął.
 6. Mimo że mam ustawione wygładzanie krawędzi w MTA na maksa to w grze odnoszę wrażenie że one są znacznie brzydsze niż były wcześniej przez co sama gra wygląda gorzej. Może ktoś wie o co z tym chodzi?
 7. Tak oglądam te zdjęcia i mi się wydaje że to normalne jest. Przedtem może rozdzielczość była mniejsza i dla tego takie większe było.
 8. Bo to jest wersja gry 1.0.0.22. Ty musisz mieć wersjo 1.0. Żeby przerobić grę na wersja 1.0 poszukaj sobie patcha na necie, który przerabia grę właśnie na wersje 1.0. Dodatkowo żeby uniknąć komplikacji to przed spatchowaniem gry polecam przenieść folder z grą do innego folderu.
 9. Jaką masz wersje GTA SA? 1.0 czy jakąś inną. Jeżeli inną musisz ją spatchować do wersji właśnie 1.0.
 10. https://www.youtube.com/results?search_query=GTA+SA+jak+przerobić+grę+na+wersje+path+1.0 Tylko sobie wcześniej przenieś grę do innego folderu.
 11. A przerobiłeś grę na wersje 1.0? Ta wersja co ostatnio udostępnili jest niemodyfikowalna na tej wersji.
 12. sabaru

  Problem z mta

  Nie cracka tylko pacha. Jakby miał nieoryginalną grę to w tedy można nazwać taki plik crackiem ale że gra pochodzi z legalnego źródła to jest to po prostu patch który przerabia grę na inną wersje.
 13. sabaru

  Problem z mta

  Bo trzeba ją przerobić na wersje 1.0. W necie jest pełno poradników jak to zrobić. Tylko pamiętaj żeby wcześniej przenieść ją do innego folderu.
 14. Pobrałem sobie patcha z linku poniżej który między innymi dodaje 60 FPS i rozdzielczość full HD w GTA SA. Jednak jest taki problem że jak się jedzie jakimś samochodem to on wolno jedzie i praktycznie od razu hamuje. Czy ten błąd da się jakoś naprawić czy to jest wina tego patcha? https://gtaforums.com/topic/669045-silentpatch/
×
×
 • Create New...