Jump to content

|Hubcio|

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About |Hubcio|

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. Nick: HubcioWgW Serial: 8F0D0A33CFA6339ADDF6C9D3B22BF042 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: - Powód zbanowania: Prawdopodobnie za zbyt częste logowanie się na konto. Krótki opis sytuacji: Dzień jak co dzień po szkole ide na kompa i chce zagrać w MTA chciałem zagrać ale miałem problem ,że nie pamiętałem hasła zgadywałem aż w końcu Wyskoczył komunikat " Utracono Połączenie " Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o unbana.
 2. U siebie mają zapisane chyba albo specjalnie to zrobili już im nie będę dawał grać na kompie PLIS no uwierz.
 3. No pisze jak było serio 3 dni wolnego i koledzy do mnie przyjechali co zrobić jak chcieli zagrać to dałem.
 4. Ja się nie włamywałem do tych kont tylko koledzy byli u mnie i chcieli się zalogować na swoje konto ale i że nicku zapomnieli i hasła to nie moja wina ale powinienem to dopilnować.
 5. Nick: HubcioWgW Serial: 8F0D0A33CFA6339ADDF6C9D3B22BF042 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: - Powód zbanowania: Prawdopodobnie za zbyt częste logowanie się na konto. Krótki opis sytuacji: Dzień jak co dzień po szkole ide na kompa i chce zagrać w MTA chciałem zagrać ale miałem problem ,że nie pamiętałem hasła zgadywałem aż w końcu Wyskoczył komunikat " Utracono Połączenie " Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o unbana.
 6. Nick: HubcioWgW Serial: 8F0D0A33CFA6339ADDF6C9D3B22BF042 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: - Powód zbanowania: Prawdopodobnie za zbyt częste logowanie się na konto. Krótki opis sytuacji: Dzień jak co dzień po szkole ide na kompa i chce zagrać w MTA chciałem zagrać ale miałem problem ,że nie pamiętałem hasła zgadywałem aż w końcu Wyskoczył komunikat " Utracono Połączenie " Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o unbana.
 7. Witam mam problem z wejściem na serwer, klikam pokazuje mi się wchodzę do gry potem jest pobieranie mapy i pobieranie się zatrzymuje czekam chwile i wyskakuje komunikat Utracono Połączenie z Serwerem próbowałem wszystkiego reinstall mta, GTA i nic nie działa , lecz gdy wchodzę na inne serwery to jest normalnie i działa.
 8. Nick: HubcioWgW Serial: 8F0D0A33CFA6339ADDF6C9D3B22BF042 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: - Powód zbanowania: Prawdopodobnie za zbyt częste logowanie się na konto. Krótki opis sytuacji: Dzień jak co dzień po szkole ide na kompa i chce zagrać w MTA chciałem zagrać ale miałem problem ,że nie pamiętałem hasła zgadywałem aż w końcu Wyskoczył komunikat " Utracono Połączenie " Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o unbana.
 9. Nick: |DJ|DroP|HubcioWgW Serial : 8F0D0A33CFA6339ADDF6C9D3B22BF042 Staż na serwie: Od 1 roku 193h 31m Nick admina: Tanek.vin Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za, CBK wobec Moderatora. Krótki opis sytuacji: To była głupota ponieważ kolega kazał mi żebym napisał do niego coś głupiego, a że podał mi złe ID to napisałem do moderatora Tanka i już bardzo żałuje bo teraz nie moge grać na najlepszym Polskim serwerze MTA i na przyszłość będe uwarzał do kogo pisze i co pisze Dowody: Brak Coś od siebie: Tanek bardzo przepraszam za te obrażenie, teraz bardzo żałuje. Pozdrawiam HubcioWgW
×
×
 • Create New...