Jump to content

miluski

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

1 Follower

About miluski

 • Rank
  CJ
 • Birthday December 8

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  brak

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. Nick: miluski Staż: Gram tu od września, 70 h na serwie. Serial: B3D14B497720CDF4DD025400B24156B2 Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Najpierw warn ,że stoje na gieldzie ,bo gosciu wysiadl z sadlera i blokowal ,potem prawko za jazde pod prad na gieldzie Opis sytuacji: Wjechalem na gielde patrząc na ceny aut ,niewiedzialem ,że w zlym kierunku okrążam gielde. Stanalem na parkingu ,poniewaz chcialem puscic sadlera ,ktory na mnie napisal reporta , lecz nie wiedzialem ze jade pod prad. Dowody: Chyba nie potrzebne do apelacji Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem ,obiecuję ,że nigdy więcej się to nie powtorzy. Pozdrawiam ,miluski.
 2. Jaki klawisz nacisnać aby podczepić auto pod holownik?

  1. Show previous comments  4 more
  2. miluski

   miluski

   num_8 i num_2 nie dziala cos musze przestawić w bindach?

    

  3. miluski

   miluski

   dobra dzieki za porady

  4. PanFuszerka

   PanFuszerka

   Jeżeli Ci nie działają to zresetuj bindy w ustawieniach MTA i zrób reconnect na serwerze, aby dodały Ci się serwerowe bindy, tj. F1, panel pod shiftem itd.

 3. Można pisac już podania do OSP czy jutro bedzie można?

 4. Nick: miluski Staż: około 5 dni Serial:B3D14B497720CDF4DD025400B24156B2 Nick osoby zawieszającej: Shizo Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na miejsce wypadku Opis sytuacji: To tak jechalem do sf z fc ,byl zatkany most, karetka sobie stala na moscie z ratownikami i najpierw nic nie robila ,poźniej jak zwrocilem uwage niby zaczęli udzielać wywiadu. Nie widzialem w ogole tam poszkodowanego. Później przyjechał jakiś gracz autobusem i ze swojej zywklej niewiedzy wjechalem za nim na most ,pasem ktory był wolny ... Być może nie slusznie zglaszam apelację ,ale chbya mogli 1 pas zablokować na moscie a drugi odblokować graczom? bo byl tylko 1 pas przez nich zajęty! Prosze o wrócenie mi prawa jazdy ,ponieważ jestem nowym graczem i niewiedzialem ,ze za wjechanie za barierki na pusty pas jest karalne... Obiecuje ,że juz więcej tak nie zrobię... Przepraszam jeśli zająlem czas... Dowody: Niestety zapomnialem zrobić screenshoota. Coś od siebie: Sytuacja zostala opisana wyżej. Poczuwam się winny ... Pozdrawiam ,gracz waszego serwera miluski. P.S Jeśli coś ci niemiłego shizo powiedzialem to przepraszam ,ale mnie poniosło...
 5. Ej bo zaparkowalem auto na parkingu i zablokowalem zamki po relogu pisze mi ze nie mam do neigo kluczy co robić?

  1. dupnelolka

   dupnelolka

   napisz do moda/admina

  2. KierowcaCiezarowki

   KierowcaCiezarowki

   najprawdopodobniej gra próbuje wejść do innego samochodu obok. Użyj /report i poproś o przesunięcie auta obok.

 6. szkoda ,że serwer nie działa [*]

×
×
 • Create New...