Jump to content

Sibul.

Gold
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Sibul.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/21/2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Rata spłacona ~ ✔ Gracz Yeet./205 przekazuje Ci 8000.00 €. Od siebie dodam że nie spodziewałem się takiego zakończenia tej sprawy, lecz cieszę się że doszliśmy do zgody. Sprawa już raczej do zamknięcia.
 2. Nick: Sibul Staż: 4 lata Serial: 4CC0A27A00B1EC132027BABB01D5E05E Nick osoby zawieszającej: |IWAN|FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Wszedłem na serwer wyciągnąłem sobie auto i zacząłem pracować na taxo, odebrałem klienta i jechałem dowieść go do celu w w trakcie napotkałem owego administratora który bodajże jeździł za osobą zdającą prawo jazdy kat C i pilnował żeby nikt go nie staranował. Miałem wtedy dużo pingu, chciałem wyprzedzić ich i jechać dalej lecz przez ping nagle ( w moich oczach) ciężarówka wjechała we mnie po czym zaczęła się teleportować na boki a pojazd którym jechał administrator stał w miejscu. Kontynuowałem jazdę udało mi się ich wyprzedzić dojechałem do mostu na którym zostało mi zabrane prawo jazdy za rzekomy celowy taran. Moją pierwszą reakcją było Aha?, gdyż nie bardzo rozumiałem za co otrzymałem taką kare. W dalszy sposób próbowałem to jakoś wyjaśnić, napisałem do administratora że miałem lagi i żeby spojrzał na mój ping po czym zostałem opluty i pojechał dalej. Dowody: Takowych dowodów nie posiadam bo nie nagrywam rozgrywki 24/7 a po opluciu mnie po prostu wyszedłem nie robiąc żadnych ss itp bo już nie chciało mi się grać. Coś od siebie: Od siebie dodam że zależy mi na odzyskaniu prawa jazdy, gdyż jest to tak naprawdę niezbędna rzecz bez której nawet nie ma po co grać, biorąc pod uwagę że nie było to z mojej winy.
 3. Zostało mu 8 k do spłaty Btw sory że tak późno odp na to ale nie było mnie w domu i nie sprawdzałem tego działu
 4. Data i godzina zdarzenia: Nie jestem w stanie wywnioskować daty i godziny z ssa a logów z tamtej sytuacji nie mam. Myślę że mógł być to styczeń lub luty. Nick/pasek: Sibul2123 Nick/pasek oskarżonej osoby: Turu* Mój serial: 7A165C46F7EC16E7D73749FD3C969FA3 Opis: Umówiłem się z typem że sprzedam mu tampę na raty za 18 k wszystko było dobrze do czasu aż przestał spłacać rat. Zmienił parę razy nick na początku miał taki nick co na ss a obecnie ma Turu* i ten gracz ostatnio zawitał na serwie 10 lutego. Liczę na odzew tego gracza i odzyskanie pieniędzy a jeśli nie to zostanie adekwatnie do czynów ukarany. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VnjV7Sq
 5. Nick: Sibul2123Wiek: 14Serial: 7A165C46F7EC16E7D73749FD3C969FA3Staż: 2 lataPowód zmutowania : Ogłaszanie n /vKrótki opis sytuacji: Gracz zapytał się mnie po ile sprzedają się bazy organizacji a ja powiedziałem że się zapytam u mnie w org bo mają na sprzedaż i się zapytam zapytałem się i odpowiedziałem po czym zostałem wyciszony na 6h Dowody: https://imgur.com/a/wP6HZ6vLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Mam nadzieje że zostanę odciszony w jak najkrótszym czasie. To była tylko odpowiedz dla gracza bo chciałem mu pomóc. Nawet jak nie zostanę odciszony to i tak przepraszam za to co zrobiłem mam nadzieje że to zrozumiecie, taka akcja się już nie powtórzy. Z góry dziękuje Pozdrawiam Sibul2123
 6. nick:vitaj! link do profilu:http://pylife.pl/user/23242-vitaj/ serial:7A165C46F7EC16E7D73749FD3C969FA3 Staż na serwie:około 2 miesiące. nick admina: Tanek.vin powód zbanowania: brak kultury. krótki opis sytuacji: brat grał na moim kompie ale na swoim koncie adamowa555 przeklinał i wyzywał a bana dostałem na cały serwer nie tylko on dostał na konto. dowody: dowód jest taki że grał cj i trolował bo specjalnie stworzył to konto do trolowania bo myślał że tylko konto zbanują. coś od siebie: przepraszam za mojego brata bardzo prosze o UNBAN bo jest to najlepszy serwer.
×
×
 • Create New...