Jump to content

HOLAMADZIOLA

Player
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

368 Świetny Gość!

About HOLAMADZIOLA

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday June 26

Komunikatory

 • Numer GG
  40827712
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/anwwjs/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Localization
  warszawka
 • Zainteresowania
  kocie łapki

Recent Profile Visitors

10302 profile views
 1. my chcemy tylko złoto o o oooo

  1. gurny_poklad

   gurny_poklad

   ale bym cie cimcirimci tarara rara papapa tititirara

  2. |SAPD|Leviaczek

   |SAPD|Leviaczek

   nie obchodzi mnie fejm my chcemy tylko złoto

  3. peo.

   peo.

   otrząśnij się Madzia

 2. Siema słodzix :)

 3. Witam, proszę tylko nie spożywać dużej ilości alkoholu dzisiaj Olu!

 4. Nick: crazycondon Serial:213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 2000h Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Nie pamiętam(przy łączeniu mam network trouble, ale to chyba bugowanie dm) Krótki opis sytuacji: Bugowałem dm Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bana dostałem ponad kwartał temu, minęło sporo czasu od tego momentu i przemyślałem swoje zachowanie. Przepraszam wszystkim, którym sprawiłem przykrość.
 5. Nick: crazycondon Link do profilu:https://pylife.pl/profile/4648-crazycondon/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 2000h, 4 lata Nick admina: Nowak* Powód zbanowania: Nazistowskie treści w odpowiedzi na status innego użytkownika. Krótki opis sytuacji: Podczas wspólnej rozrywki z użytkownikiem peo, znudziło mi się i zacząłem wklejać nazistowskie treści na jego profil. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Było już późno w nocy i nie zdałem sobie sprawy z konsekwencji takiego zachowania. Bana na forum mam już dłuższego czasu i zrozumiałem swój błąd. Przepraszam, i zapewniam, że takie zachowanie się nie powtórzy
 6. moje gratulancje! :) 

  1. Show previous comments  2 more
  2. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   gratuluje caloksztaltu :)!

  3. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   @milicjant4, skończysz prowokować? Jak w NT byliśmy to było wszystko happy.

   @HOLAMADZIOLA, czyli z jakiego całokształtu? I czy pozytywnie, czy negatywne gratulacje? 

  4. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   Pozytywne oczywiście

 7. Wrzucam na prośbę gracza crazyconcon. Przed rozpatrzeniem apelacji proszę zapoznać się z https://pylife.pl/forums/topic/302313-włamanie-na-konto/ Nick: VapeBox69 Serial: 213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Witam, chciałem powrócić do gry na serwerze, jednakże posiada konto bana dzięki osobnikowi, który włamał się na nie i załatwił bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Spędziłem tu mnóstwo czasu i chciałbym móc pograć czasem ze znajomymi.
 8. Odzyskałem już konto, wynikało to z mojego błędu, lecz po zalogowaniu dowiedziałem sie ze konto ma bana(?). W zyciu nie udostepniłem nikomu swojego konta, ktoś mógł grac sobie na nim może z powodu licek albo przynaleznosci do organizacji.
 9. Wrzucam na prośbę gracza crazycondom, gdyż do forum także nie ma dostępu. Twój nick/login: crazycondon Twój serial: 213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Dawno temu Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 18.07.28 Opis sytuacji: Witam, chciałem powrócić do gry na serwerze po dłuższej przerwie, ale ktoś prawdopodobnie włamał się na konto i je ukradł. Chciałbym wyjaśnić sytuację, gdyż nikomu nie dawałem passów do mojego konta, a nie mam do niego dostępu. Na konto nie mogłem się zalogować, skorzystałem więc z przywracania, jednakże dalej bez efektów (wpisuje login i hasło z maila). Konto ma aktualnie nick VapeBox69 Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: - Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: - Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 10. To w takim razie także wypowiem się jako ""pokrzywdzona"". Weszłam do Was na kanał publiczny i nie wiadomo czemu zacząłeś rzucać tekstami typu "oj*b mi". Pech chciał, że miałam ekran udostępniony na TeamVieverze i Ciastek z którym rozmawiałam to słyszał. Wydaje mi się, że takie żarty kierowane do obcych są trochę nie na miejscu:-) Będąc członkiem frakcji i grupy powinieneś trzymać jakiś poziom.
 11. borówki są lepsze od śliwek

  1. Show previous comments  11 more
  2. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   nawet śliwki są lepsze od ciastka, szanujmy się 

  3. YKR*

   YKR*

   ciastka sa nie zdrowie pzdr 

   znaczy sa zdrowe ale jednak nie 

   takie dobre nia za nie zrdoriwe 

  4. isko

   isko

   najlepsze są ananasy *___*

×
×
 • Create New...