Jump to content

HOLAMADZIOLA

Player
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

369 Świetny Gość!

About HOLAMADZIOLA

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday June 26

Komunikatory

 • Numer GG
  40827712
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/anwwjs/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Localization
  warszawka
 • Zainteresowania
  kocie łapki

Recent Profile Visitors

11020 profile views
 1. pozdro NSD :))

  1. ;M!ksS

   ;M!ksS

   Dlaczego Ty nie śpisz o tej godzinie?! Nie mów, że siedzisz na placu zabaw...

  2. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   • mloda wtedy bylam i glupia
  3. GDK

   GDK

   Na głębokiej patelni rozgrzej około 2 łyżki oliwy z oliwek.

   Na rozgrzaną patelnię wrzuć czosnek i cebulę, a po chwili dodaj mięso, rozdrabniaj je np. widelcem, tak aby nie powstały grube mięsne grudki.

   Do mięsa dodaj zioła oraz koncentrat. Całość podgrzewaj przez chwilę, dodaj passatę (przecier pomidorowy), gotuj na małym ogniu około 30 minut.

   Makaron ugotuj al dente, podawaj go z sosem, serem, i bazylią.

 2. Siema słodzix :)

 3. Witam, proszę tylko nie spożywać dużej ilości alkoholu dzisiaj Olu!

 4. Nick: crazycondon Serial:213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 2000h Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Nie pamiętam(przy łączeniu mam network trouble, ale to chyba bugowanie dm) Krótki opis sytuacji: Bugowałem dm Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bana dostałem ponad kwartał temu, minęło sporo czasu od tego momentu i przemyślałem swoje zachowanie. Przepraszam wszystkim, którym sprawiłem przykrość.
 5. Nick: crazycondon Link do profilu:https://pylife.pl/profile/4648-crazycondon/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 2000h, 4 lata Nick admina: Nowak* Powód zbanowania: Nazistowskie treści w odpowiedzi na status innego użytkownika. Krótki opis sytuacji: Podczas wspólnej rozrywki z użytkownikiem peo, znudziło mi się i zacząłem wklejać nazistowskie treści na jego profil. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Było już późno w nocy i nie zdałem sobie sprawy z konsekwencji takiego zachowania. Bana na forum mam już dłuższego czasu i zrozumiałem swój błąd. Przepraszam, i zapewniam, że takie zachowanie się nie powtórzy
 6. moje gratulancje! :) 

  1. Show previous comments  2 more
  2. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   gratuluje caloksztaltu :)!

  3. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   @milicjant4, skończysz prowokować? Jak w NT byliśmy to było wszystko happy.

   @HOLAMADZIOLA, czyli z jakiego całokształtu? I czy pozytywnie, czy negatywne gratulacje? 

  4. HOLAMADZIOLA

   HOLAMADZIOLA

   Pozytywne oczywiście

 7. Wrzucam na prośbę gracza crazyconcon. Przed rozpatrzeniem apelacji proszę zapoznać się z https://pylife.pl/forums/topic/302313-włamanie-na-konto/ Nick: VapeBox69 Serial: 213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Staż na serwie: 4 lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Witam, chciałem powrócić do gry na serwerze, jednakże posiada konto bana dzięki osobnikowi, który włamał się na nie i załatwił bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Spędziłem tu mnóstwo czasu i chciałbym móc pograć czasem ze znajomymi.
 8. Odzyskałem już konto, wynikało to z mojego błędu, lecz po zalogowaniu dowiedziałem sie ze konto ma bana(?). W zyciu nie udostepniłem nikomu swojego konta, ktoś mógł grac sobie na nim może z powodu licek albo przynaleznosci do organizacji.
 9. Wrzucam na prośbę gracza crazycondom, gdyż do forum także nie ma dostępu. Twój nick/login: crazycondon Twój serial: 213D0723692C90BEEC6A05A91D3E8FB4 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Dawno temu Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 18.07.28 Opis sytuacji: Witam, chciałem powrócić do gry na serwerze po dłuższej przerwie, ale ktoś prawdopodobnie włamał się na konto i je ukradł. Chciałbym wyjaśnić sytuację, gdyż nikomu nie dawałem passów do mojego konta, a nie mam do niego dostępu. Na konto nie mogłem się zalogować, skorzystałem więc z przywracania, jednakże dalej bez efektów (wpisuje login i hasło z maila). Konto ma aktualnie nick VapeBox69 Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: - Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: - Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 10. To w takim razie także wypowiem się jako ""pokrzywdzona"". Weszłam do Was na kanał publiczny i nie wiadomo czemu zacząłeś rzucać tekstami typu "oj*b mi". Pech chciał, że miałam ekran udostępniony na TeamVieverze i Ciastek z którym rozmawiałam to słyszał. Wydaje mi się, że takie żarty kierowane do obcych są trochę nie na miejscu:-) Będąc członkiem frakcji i grupy powinieneś trzymać jakiś poziom.
×
×
 • Create New...