Jump to content

POKOL

Premium
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Świetny Gość!

About POKOL

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 04/12/2003

Komunikatory

 • Numer GG
  GG
 • Skype
  🤬
 • Website URL
  🤔
 • Steam
  🐖🐖

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Daleko
 • Zainteresowania
  Gitara, militaria, straż pożarna 🚒, żużel Unia Leszno 💙

  Góry pasja 🏔 ⛰️⛰️, aeroklub 🛩

  Człowiek który zwiedza świat. 🌍

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

3298 profile views
 1. ________________________________________Rekrutacja do Sky Falcons sierpień 19'_____________________________________________________________________ Twoje Imię: Jakub Twój Wiek: 15 lat Pasek z serwera (panel.pylife.pl): Serial: 37A3FCA439082A6D4EEC8DA7C5D77993 Od jak dawna grasz na PYLife: Gram już 3 rok a dokładnie od 16 października 2016 roku Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Aeroklubu?: Tak zapoznałem się i jestem gotów go przestrzegać Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? (Bany,licencje): Kiedyś zdarzyło mi się mieć zabrane parę razy prawo jazdy i parę licencji za lądowanie poza lotniskiem i miałem raz Mute obecnie staram się grać bez żadnych przeszkód, nie przeszkadzam innym graczom Czy twoj komputer wytrzyma obciążenie eventu?: Myślę że da rade wytrzymać obciążenie. Coś o sobie, dlaczego właśnie ty?: A więc tak nazywam się Jakub mam 15 lat i mieszkam w województwie wielkopolskim niedaleko Poznania , od września idę do Technikum Mechatronicznego, na co dzień interesuję się muzyką ,po za tym gram na gitarze elektrycznej,akustycznej i klasycznej,lubię zwiedzać każdy zakątek świata, jestem chłopakiem , który szybko nawiązuje nowe znajomości , lubię poznawać nowych ludzi i pracować w licznym gronie (w grupie). Uczęszczam do MDP (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza) Jestem wesoły i bardzo pomysłowy. Interesuję się również aeroklubem który znajduję się w mojej miejscowości w której mieszkam , miałem już okazję lecieć parę razy ich samolotami i oczywiście z tego skorzystałem. Myślę że starczy tego opisywania mógłbym to ciągnąc i ciągnąć, ponieważ w moim życiu dzieje się dużo ciekawych , wesołych rzeczy , wydarzeń ! Dlaczego Sky Falcons: Dlaczego Sky Falcons ? Odpowiedź jest prosta, ponieważ jak wspominałem wyżej interesuję się aeroklubem i chciałbym poznać wielu nowych ludzi i poczuć się tak jak oni w realnym samolocie i oczywiście poczuć wiatr we włosach. Czy grałeś w inne gry związane stricte z lotnictwem, jeżeli tak, to jakie ?: Tak grałem na różnych stronach typu gry.pl w różne symulatory startowania, lądowania itp, kiedyś grałem również na smartphonie i innych platformach, oglądam dużo filmów na temat samolotów , ich budowy itp. Jak oceniasz swoje umiejętności za sterami statków powietrznych w skali od (1-10): Myślę że 8 ponieważ nieraz wypożyczam sobie stuntplane żeby polatać i poćwiczyć co nie co! ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Do zwiększenia swoich szans w rekrutacji wspominam o Hydrze Pokol
 2. Data i godzina zdarzenia: 02.08.2019r , około godziny 19:44 Nick/pasek: POKOL Nick/pasek oskarżonej osoby: PykeSonik Mój serial: 37A3FCA439082A6D4EEC8DA7C5D77993 Opis: A więc tak kiedy zmierzałem w stronę giełdy Los Santos zauważyłem Straż Miejską która prosiła właśnie o to tego gracza (PykeSonik) aby odszedł i nie utrudniał im wykonywanej pracy, gracz nie odpuszczał i stał dalej i im przeszkadzał po kilkunastu upomnieniach gracz odszedł. Po czym odjechałem i dojechałem na miejsce kiedy wracałem gracz znowu im przeszkadzał i zaczął używać wulgarnych słów co powinno skutkować mute . Gracz zaczął się oburzać gdzie jest jego "kochanie" (czyli perek) a był on przestawiony na parking ponieważ stał na środku ulicy gdzie jeździły samochody. Kiedy się zorientował gdzie go ma wsiadł i pojechał w stronę stacji i zawrócił i rozpędził się po czym wjeżdżając w jednego klękającego strażnika. I znów zaczął im przeszkadzać po czym odjechał i pojechał obok stacji gdzie stali inni strażnicy miejscy i zaczął się im skarżyć że tam ci nic nie umieją , że maja 0iq, i użył tam wulgarnych słów. Z tego to wszytko a teraz dam ss z całej akcji ! - Na pierwszym ss polecam zwrócić uwagę na czat . Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/5lh1JLV https://imgur.com/a/Z9wVryB https://imgur.com/a/fn8YUKZ https://imgur.com/a/e11r6Ri https://imgur.com/a/e11r6Ri Oczekiwania: Moim zdaniem gracz powinien dostać prawo jazdy i mute za to co zrobił lub bana ale to zostawiam adminowi .
 3. Witam wszystkich zainteresowanych moim ogłoszeniem , szukam dobrego grafika , zgłaszajcie się do mnie w wiadomości prywatnej !!!!
 4. Hahaha daje koma sos daje koma 05 sialalala i do przodu
 5. Data i godzina zdarzenia: 17.07.2019 rok , około 14:32 Nick/pasek: POKOL Nick/pasek oskarżonej osoby: Puchacz555 Mój serial: 37A3FCA439082A6D4EEC8DA7C5D77993 Opis: A więc tak , za giełdą SF na jednych z ulic pozostawiłem autko (Banshee) przy drzewie rozbite , nad przepaścią do wody bo natchnęło mnie na RP i ustawiłem je już pod RP i pisząc zgłoszenie pod F6 kiedy już kończyłem od drugiej strony nadjechał właśnie oskarżony gracz Puchacz555 samochodem marki Blista Compat i zaczął uderzac w moja banshe kiedy ja nie zdążyłem wysłać zgłoszenia i nie zdążyłem wsiąść do samochodu , samochód znalazł się już w wodzie a gracz odjechał i cofnął się i jak gdyby nigdy nic zapytał : ,, Co jest ? " i odjechał uradowany zepchnął samochód innemu graczu. Niestety nie mam ss bo nie zdążyłem ale mam logi : * POKOL gasi silnik. * POKOL próbuje uruchomić silnik. * POKOL próbuje uruchomić silnik. * POKOL uruchamia silnik. * POKOL uruchamia silnik. SiW> BesteR|:D: siema SiW> HP_G7: siema SiW> HP_G7: zw Elton-YT otrzymał/a ostrzeżenie od Mario92: Pod prad?! 138 Puchacz555: co jest ✔ Zgłoszenie zostało wysłane. ✔ Zgłoszenie zostało wysłane. >> Puchacz555(138): oki ide na foeum kolego SiW> *Seba*: elo SiW> HP_G7: siema SiW> |TUNE|Granger: elo SiW> |TUNE|Granger: ts ✔ Zgłoszenie zostało wysłane. ✔ Zgłoszenie zostało wysłane. Oczekiwania : Moim zdaniem gracz powinien mieć zabrane prawo jazdy lub inną słuszną karę nadaną przez odpowiednią osobę.
 6. BAJLANDO BAJLADO OOOOO
 7. Wiek: 15 Piosenka, oraz link do niej: Pasek ze strony panel.pylife.pl:
 8. Wszystko jest okej patrzyłem internet i jest ok
 9. od dłuższego czasu mam straszne opóżnienia nawet trwajace co do 2 min i lagi przykładowo wiedze latajacych adminów : konfucjusz, wryte auta w ziemie , stojacena niebie samoloty, porozwalane auta na jezdni itp zobaczcie sami : https://imgur.com/a/2Pkn63p https://imgur.com/a/QGBsEeA https://imgur.com/a/WvQYbVH https://imgur.com/a/QGBsEeA masakra
 10. Cytuj

  Tylko nocą do Klubu "Puls"
  Dżem session do rana tam królował blues
  To już minęło, ten klimat, ten luz
  Wspaniali ludzie nie powrócą,
  Nie powrócą już!

   

   

 11.  

  Z A P R A S Z A M 

×
×
 • Create New...