Skocz do zawartości

PapieSH*

Gracz
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

116 Świetny Gość!

3 obserwujących

O PapieSH*

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 13.08.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tarnów
 • Zainteresowania
  Komputery, Muzyka i Motoryzacja.

Ostatnie wizyty

1407 wyświetleń profilu
 1. Wiek: 17 lat. Staż: Gram od 2 lat, aktualnie posiadam 124 godziny. Nick osoby zawieszającej: Josh* Serial: 15156BCFB114E5BBCAE28EAFCBD662E4 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze Opis sytuacji: Postanowiłem pokazać że nie boję się kary i wleciałem w mechanika LS. Nie planowałem wtedy dalszej gry. Dowody: Brak to moja wina. Coś od siebie: Zrozumiałem co uczyniłem. Bez licencji ciężko jest grać a nie posiadam jej już ponad miesiąc. Przepraszam wszystkich którym uprzykszyłem grę, przez moją chęć zaimponowania kolegą straciłem jeden z podstawowych środów zarobku. Zrozumiem jeśli odrzucicię tą apelację ale proszę o przemyślenie tej decyzji dwa razy. Dostałem szansę normalnej gry ale ją zmarnowałem. Jeśli dacie mi tą ostatnią szansę obiecuje grać jak normalny gracz i już nie tracić waszego zaufania. Pozdrawiam Play4game720 *Dodaję za gracza Play4game720*
 2. PapieSH*

  Informacje o Pojazdach

  Witam! Chciałbym zapytać czy możliwe jest obecnie dla gracza GOLD, cofnięcie przebiegu w pojeździe marki Cheetach? Jeżeli tak to w jakiej cenie?
 3. PapieSH*

  Lock

  51
 4. PapieSH*

  Konkurs o pieniążki sponsored by Proto. Marzec'18

  jeszcze jak
 5. PapieSH*

  Zdjęcia Naszych pojazdów z reala.

  Kupiony za hajs z komuni + troche uzbierane. Już kilka lat ze mną <3
 6. Ja bym się bał podchodzić tak blisko jego siedziby. Wielki Szacun.
 7. Nick: |PapieSH| Staż: 660h Serial: F33F1031169E7CA96E01111B7E1325B2 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|AdriaNoo Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Rozalinowem zderzak ustawiajac auto na bazie. Pojechałem do mecha. Stoję sobie a tam pekekr na offroadach wjechał w mnie na pełnej parze i smieszkuje z kolega ze mnie. On był cały rozwalony., na dodatek wypachnł mnie z kolejki a potem pisze ze dostałem prawo jady. Dowody: nie mam dowodów bo myslełem ze on dastanie prawko na miejscu. i on nie zrobił tego przypadkiem. Coś od siebie: Czekam na rozpatrzenie. Prosze tez o ukaranie gracza Vulcan.*.
 8. Sa swięta nie mam ochoty z nikim się kłócić. Co zrobiłem powiedziałem up. Jak nie chcesz z karą nic zrobic zamknij.
 9. zajechałem mu drogę tak, i on mnie uderzył bo jechał szybciej. Tak to byla moja wina ,ale go nie zepchnąłem do wody, ani nie taranowałem.
 10. Nie staranowałem go tylko zajechałem drogę.
 11. Nick: |PapieSH| Staż: 550h Serial: F33F1031169E7CA96E01111B7E1325B2 Nick osoby zawieszającej: KtosieK* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie, blokowanie drogi, spychanie. Opis sytuacji: Śledziłem perka Sandem, Fakt zajechałem mu drogę a on we mnie wjechał ale nie zażądał zapłaty wiec śledziłem go dalej. Następnie zjechałem na stacje a perek pojechał dalej bo wiedziałem ze nadrobię dystans po czym jak wyjechałem ze stacji widziałem jak on wjechał do wody po czym w niej utonął co wyglądało jak by kierowca p[erka miał Afk. Dowody: Nie mam dowodów bo myślałem, że śledząc kogoś dal zabawy nie będą mi potrzebne Coś od siebie: Ja z całego serca przepraszam, nie chciałem zęby się to tak skończyło, ale i myślę ze sprawa została wzieta pod uwage starym wzorem Sand + Odwalacz. Pozdrawiam PapieSH
 12. Nick: Play4game.Archiwum Serial: 15156BCFB114E5BBCAE28EAFCBD662E4 Staż na serwie: 2 lata (649h) Nick admina: DoNiU. Powód zbanowania:Próba handlu poza serwerem + trollowanie Krótki opis sytuacji: Napisałem reporta na samego siebie że sprzedaje pieniądze z serwera za psc. (To był troll) Dowody: W konsoli serwera powinny być logi tego co pisałem przed zbanowaniem. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: W poprzedniej apelacji (również i tej) zreportowałem samego siebie że sprzedaje pieniądze z serwera za psc (trolowałem), do żadnej trazakcji nie doszło, proszę o ponowne rozpatrzenie apelacji. Wrzucam za kolegę.
×