Jump to content

kokoqba

Premium
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

2 Followers

About kokoqba

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Model pojazdu: Super GT Przebieg: 3300 Cena: Licytacja od 0e Kolor: czarny Felgi: Wiresy Kolor Świateł: białe Tuning: MK1, MK2, RH1, Licznik: Neo, Felgi Wiresy Zdjęcie Pojazdu: dodam wieczorem! JEŚLI CENA MI SIĘ NIE SPODOBA TO NIE SELLNE !!!
 2. Model pojazdu: sanchez Przebieg:obojetne Cena:- tuning: mk23 albo fmk
 3. Elegy sprzedane w grze
 4. Model pojazdu: ELEGY Przebieg: 624 Cena: 250k Kolor: czarny Felgi: GROVE Kolor Świateł: białe Tuning: felgi GROVE Zdjęcie Pojazdu:
 5. Nick: kokoqba (konto na którym byłem aktualnie gdy dostałem bana to <Karmi1205>) Serial: 8C88E73EC6BBD3FD394F2355BF6F2AA3 Staż na serwie: 744h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: jechałem sobie holownikiem na drugim koncie(nick: Karmi1205) po czym dostałem kicka za to, że niby kogoś przejechałem chociaż tak nie było. Potem próbowałem się spowrotem zalogować to pokazał się komunikat coś w stylu zaloguj się jeszcze raz i następnie już mnie nie zalogowało tylko pisało, że mam bana w konsoli za powód który podałem wyżej i aktualnie nie mogę zalogować się na żadne konto... Dowody: nie ma żadnych, ponieważ nic złego nie zrobiłem chyba że coś co opisałem było niezgodne z regulaminem Coś od siebie: Proszę o szybki unban, ponieważ chciałbym sobie pograć chwile a tu takie akcje. Być może jest to spowodowane tym, że niczym zalogowałem się na swoje drugie konto wpisywałem parę razy inny nick i próbowałem hasła swoje, ponieważ nie pamiętałem jaki był tam nick ale gdzieś za 3/4 próbą normalnie się zalogowałem no i potem ta akcja co opisałem wyżej i ban
 6. Model pojazdu: Sadler Przebieg:98k Cena: CW: 120k KT: 195k Kolor: niebieski Felgi: rimshine Kolor Świateł:- Tuning: FMK, RH1, Atrapa Nitro, Ultrawide, fele Rimshine Model pojazdu:Freeway Przebieg:129 Cena: CW: 65k KT: 110k Kolor: czarny z czerwonym pasem na baku Tuning: brak Lub wymiana 2 pojazdy za Elegy !
×
×
 • Create New...