Skocz do zawartości

SIG

Gracz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 CJ

1 obserwujący

O SIG

 • Tytuł
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

223 wyświetleń profilu
 1. SIG

  Ban za złe hasła na 7 kontach

  Potwierdzam, te konta miały być dla Viktora i Dla mnie. Wczoraj powiedział mi że znalazł server discord na którym sprzedają konta na Pylife, bo u Preluda ziomek sie reklamował w komenatrzach. Ogólnie chcieliśmy sobie kupić bo ziomek oferował że na tych kontach są zdane egzaminy L1, L2, H1, H2. Jednak jak widać konta wgl. nie działały. ;( W dodatku typek odrazu po tym jak dostał PSC usunął serwer. I nie udało się nic z tym zrobić... zablokował mnie i Viktora na discordzie.
 2. Data i godzina zdarzenia: 23.08.2018 o godz. 17:50 Nick/pasek: SIG Nick/pasek oskarżonej osoby: |X-Force| Deadpool Mój serial:09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Opis: Ogólnie, jechałem sobię z SF do LV, z kumplem samochodem. W pewnym momencie kumpel zaczął mi spamić na PM poprzez bindy. Jadąc dalej nagle dostałem kicka o nazwie SPAM. Wróciłem na serwer wyjaśnić to z adminem który mnie kicknął, i po tym co mi odpisał dostałem kurwicy. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/UnjPkyb https://imgur.com/8tp0eLJ Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Mam nadzieję że zostanie zdegradowany z obecnej rangi, lub ukarany równie boleśnie. :)
 3. Nick: SIG Staż: 3 lata Serial: 09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Nick osoby zawieszającej: Ciastek15 Powód zawieszenia prawa jazdy: Ztaranownie samochodu u mechanika w Doherty SF. Opis sytuacji: A więc, widziałem kolejke, w której stało kilka aut, chciałem się do nich przyłączyć aby naprawić samochód, ale przypadkiem zamiast S nacisnąłem W (Ponieważ miałem zgaszone światło w pokoju), po czym wybiłem się na "krawężniku" i wjechalem w środek kolejki. Chciałem zapłacić za szkody, ale odrazu przyszedł admin i zabrał mi prawo jazdy na 2 dni. Dowody: Niestety nie mam screena, ale kolega który był w kolejce może potwierdzić, gadałem z nim nawet na skype. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić mechanika, krawężnik i poszkodowanych za to co zrobiłem, ale był to tylko przypadek/wypadek. A przypadki/wypadki chodzą po ludziach.
 4. Nick: SIG Staż: 3 lata. Serial: 09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Nick osoby zawieszającej: |ASAPD VeiN. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: A więc stałem jako TAXI na spawnie SF, i w pewnym momencie uderzył we mnie perek. Skasował mi połowę auta, wiec poprosiłem go o pieniądze za straty, a on nic nie napisał i ignorował mnie, więc napisałem aż 3 reporty na niego, które zostały zignorowane. Po chwili cofałem i przypadkiem uderzyłem tyłem w jego przedni zderzak, po czym dostałem zakaz na prawo jazdy. Dowody: Nie mam żadnych screenów z rozmowy na konsoli ponieważ dostałem kicka. Ale kolega może potwierdzić, był przy tym w Buffalo stał obok. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za moje zachowanie. Obiecuję ze będę uważał.
 5. EEEE.... LUBIE PLACKI!

 6. Nick: MuffineK Link do profilu: http://pylife.pl/user/23365-muffinek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Staż na serwie: PONAD 2 LATA! Nick admina: Nie wiem, dostalem bana za to ze zadużo razy wpisalem blędne hasło nigdzie mi nie pisze od kogo mam bana! Powód zbanowania: Za to ze zbyt wiele razy wpisalem blędne hasło w panelu logowania! A wpisalem je z powodów problemów technicznych! (klawiatóra) Krótki opis sytuacji: Wiec to bylo 19.03.2017r. Wpisywalem sobie hasło w panelu logowania i wpisalem je zle bo cos mi sie klawiatóra podziało, wiec wpisywalem jeszcze raz i jeszcze raz aż wpisalem dobrze! Moglem grac z jakies 4 godziny, bo pózniej poszedlem, Wchodze i chce zagrac dzisiaj (20.03.2017r.) I niemoge wchodze na serwer a tu dostaje kicka i pisze abym otworzyl console! Kiedy próbuje ponowanie wyskakuje mi "Utracono polączenie z serwerem" Dowody: Kiedy otwieram console wyskakuje mi cos takiego: Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None] I mam tez screena: https://zapodaj.net/b556e706d98b9.jpg.html (Link do screena) Link do poprzedniego podania: Nie pisalem innego! Coś od siebie: Bardzo prosze aby mojego konto zostało odzyskane! To wszystko to bylo duzo pracy! Bardzo sie cieszylem moim kontem mialem duzo zdanych egzaminów duzo pieniedzy ;( Prosze mi pomóc! Z góry dziekuje Przepraszam
 7. Nick: MuffineK Link do profilu: http://pylife.pl/user/23365-muffinek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Staż na serwie: PONAD 2 LATA! Nick admina: Nie wiem, dostalem bana za to ze zadużo razy wpisalem blędne hasło nigdzie mi nie pisze od kogo mam bana! Powód zbanowania: Za to ze zbyt wiele razy wpisalem blędne hasło w panelu logowania! A wpisalem je z powodów problemów technicznych! (klawiatóra) Krótki opis sytuacji: Wiec to bylo 19.03.2017r. Wpisywalem sobie hasło w panelu logowania i wpisalem je zle bo cos mi sie klawiatóra podziało, wiec wpisywalem jeszcze raz i jeszcze raz aż wpisalem dobrze! Moglem grac z jakies 4 godziny, bo pózniej poszedlem, Wchodze i chce zagrac dzisiaj (20.03.2017r.) I niemoge wchodze na serwer a tu dostaje kicka i pisze abym otworzyl console! Kiedy próbuje ponowanie wyskakuje mi "Utracono polączenie z serwerem" Dowody: Kiedy otwieram console wyskakuje mi cos takiego: Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None] I mam tez screena: https://zapodaj.net/...6d98b9.jpg.html (Link do screena) Link do poprzedniego podania: Nie pisalem innego! Coś od siebie: Bardzo prosze aby mojego konto zostało odzyskane! To wszystko to bylo duzo pracy! Bardzo sie cieszylem moim kontem mialem duzo zdanych egzaminów duzo pieniedzy ;( Prosze mi pomóc! Z góry dziekuje Prosze nie zamykac jako duplikatów! Ponieważ pisalem juz 1 na który nikt nie odpowiedzial!
 8. Gdy wchodze na serwer mam Bład Poloczenia z serwerem i w consoli mam to Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None]
 9. Nick: MuffineK Link do profilu: http://pylife.pl/user/23365-muffinek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :09C21CB841DB3428721BA1BCD1893333 Staż na serwie: PONAD 2 LATA! Nick admina: Nie wiem, dostalem bana za to ze zadużo razy wpisalem blędne hasło nigdzie mi nie pisze od kogo mam bana! Powód zbanowania: Za to ze zbyt wiele razy wpisalem blędne hasło w panelu logowania! A wpisalem je z powodów problemów technicznych! (klawiatóra) Krótki opis sytuacji: Wiec to bylo 19.03.2017r. Wpisywalem sobie hasło w panelu logowania i wpisalem je zle bo cos mi sie klawiatóra podziało, wiec wpisywalem jeszcze raz i jeszcze raz aż wpisalem dobrze! Moglem grac z jakies 4 godziny, bo pózniej poszedlem, Wchodze i chce zagrac dzisiaj (20.03.2017r.) I niemoge wchodze na serwer a tu dostaje kicka i pisze abym otworzyl console! Kiedy próbuje ponowanie wyskakuje mi "Utracono polączenie z serwerem" Dowody: Kiedy otwieram console wyskakuje mi cos takiego: Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None] I mam tez screena: https://zapodaj.net/...6d98b9.jpg.html (Link do screena) Link do poprzedniego podania:http://pylife.pl/topic/234323-muffinek-zbanowany-przez-console/ Coś od siebie: Bardzo prosze aby mojego konto zostało odzyskane! To wszystko to bylo duzo pracy! Bardzo sie cieszylem moim kontem mialem duzo zdanych egzaminów duzo pieniedzy ;( Prosze mi pomóc! Z góry dziekuje
 10. Wczoraj przypadkiem zrombała mi sie klawiatóra... I zle wpisalem 3 razy haslo... I wlasnie moglem grac normalnie! Dzisiaj wchodze i gdy wpisuj haslo nagle mnie wywala i pisze zebym otworzyl console (F8) Wiec otworzylem i tam pisze cos takiego Server AC info: [Allowed client files: None] [Disabled AC: None] [Enabled SD: None] I zawsze jak wbijam ponownie to mam Bład z połoczeniem czy jakos tak! Prosze o wyjasnienie! Wiem ze najwpradopodobniej dostalem bana za 3 nieudane próby wpisania hasla przypadkiem! Wiec czy moge odzyskac moje konto ? Mialem tam duzo warznych rzeczy!
 11. SIG

  ZAKAZ PROWADZENIA KAT. A B C ZA NIC "CJ"

  POTWIERDZAM! TO PRAWDA!!! JECHAŁEM ZA NIM! TEN TYPEK JECHAŁ ZŁYM PASEM JAKIS CJ A ON JECHAŁ DOBRZE A DOSTAŁ BANA WTF!??!!??
×