Jump to content

Fudal*

Gold
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetny Gość!

6 Followers

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ❤ @ZoZoL* ❤

Recent Profile Visitors

1792 profile views
 1. Nick: Fudal* Staż: ponad 2500h Serial: EE6E5809E0E83EC696B1589216058783 Nick osoby zawieszającej: wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Gracz sadlerem staranowal mnie, nie chciał zapłacić I zaczął uciekać, jechałem potem w tą samą stronę co on, i dostalem wiadomosc na telefonie, i chcac na nią odpowiedziec zniosło mnie raz czy dwa. I może zajechałem owemu graczowi drogę (nie specjalnie). Później na zakręcie wchodziłem na ręcznym I też delikatnie uderzylem gracza, chcialem do niego napisać że sory, lecz dostałem prawko. Dowody Tutaj możesz zamieścić dowody: Nie mam Coś od siebie: Przepraszam za używanie telefonu podczas grania I jazdy autem, zapietam tą lekcje na przyszłość.
 2. Nick: Fudal* Staż: ponad 2500h Serial: EE6E5809E0E83EC696B1589216058783 Nick osoby zawieszającej: wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Gracz sadlerem staranowal mnie, nie chciał zapłacić I zaczął uciekać, jechałem potem w tą samą stronę co on, i dostalem wiadomosc na telefonie, i chcac na nią odpowiedziec zniosło mnie raz czy dwa. I może zajechałem owemu graczowi drogę (nie specjalnie). Później na zakręcie wchodziłem na ręcznym I też delikatnie uderzylem gracza, chcialem do niego napisać że sory, lecz dostałem prawko. Tutaj możesz zamieścić dowody: Nie mam Coś od siebie: Przepraszam za używanie telefonu podczas grania I jazdy autem, zapietam tą lekcje na przyszłość.
 3. Organizacja została założona nowa, I tak teraz są 3 osoby, organizacja ma tą samą nazwę jak i tą samą bazę, lecz w tamtym banko org było 50 tysięcy euro które sam wpłacałem I rconi @Maga, @AFX I @BloodLine_ mogą to sprawdzic.
 4. Chociaż te 50k to będzie git, założę nową
 5. Tak więc Miałem organizację z dziewczyną z reala, normalnie graliśmy organizacja była około 2 miesiące, aż nagle wchodzę dziś na serwer I chce odświeżyć auta, I do żadnego nie mam kluczy bo wszystkie były ma org. W bankomacie organizacji było 50k bo wczoraj wpłaciłem. I chciałbym odzyskać te pieniądze, A najlepiej całą organizację! Proszę o szybką odpowiedź... @Maga @AFX @BloodLine_
 6. Fudal*

  Sell Buritto

  Model pojazdu:Buritto Przebieg:ok 14k Cena:cw 30k mp 3k kt Pw Kolor:bordo Felgi:Offroad Kolor Świateł:białe Tuning:mk2, Offroad I komp logistyczny Zdjęcie Pojazdu: Dodam potem
 7. Umawiasz się z graczem że masz oddać A potem nagle nie chce? Ty byś nie chciał spłaty pieniędzy za auto?! No Ziomek nie ośmieszaj się.... Pisaliśmy do Ciebie w ciągu 5 minut na pm z 20 razy I jakim cudem mogłeś tego nie zauważyć? A jak może pokazywać na forum że jesteś aktywny Ale nie wchodzisz na forum? XD
 8. *nie karać punktami* Hmmm A nie wiedziałeś że masz dług? Chyba jak kupujesz na raty to się pamięta że trzeba oddać? A no forum byłeś jak pisaliśmy do Ciebie Bo sprawdzaliśmy twój profil nie raz (A tam pokazuje kiedy byłeś aktywny) Więc sam się pogrążasz swoimi słowami.
 9. *nie karać punktami* Mogę to potwierdzić iż Gram na codzień z ZoZoL* I jestem wtajemniczony w sprawę, do gracza pisaliśmy od soboty o te 5k jak I na serwerze tak I na forum, gracz miał to serdecznie w poważaniu I nie raczył odp, A gdy dostał bana nagle chętny do zwrotu? A tak nie widział wiadomości na forum, gdy na nie wchodził.
 10. Fudal*

  Lock

  To 15 I zabieram quada
 11. Fudal*

  Lock

  Quad 13k
 12. wszystkiego naj mój najlepszy chłopaku 😘😘

  1. Fudal*

   Fudal*

   A dziękuję dziękuję :D

×
×
 • Create New...