Jump to content

SoulPL

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About SoulPL

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. SPRZEDAM PREMIERKA |RH1|TAXO|VIRTUAL|LAMPKI DRASTIC RED|LICZNIK UFO|5K PRZEB| ;D

  1. Show previous comments  1 more
  2. SoulPL

   SoulPL

   to co tu mozna pisac xD

  3. Patryk20426

   Patryk20426

   A takie różne bzdety, do kogoś też można coś "publicznie" napisać. Ale nie ogłaszać bo to by taki spam był że daj spokój.

  4. SoulPL

   SoulPL

   Aha ok dzieki

   w kazdym razie juz i tak dostalem punkty xD

 2. Dobrze. Zgadzam sie dziekuje! Wreszcie moge pograc jezu dziekuje.
 3. Tak jakiemuś nowemu graczu żeby dobrze zaczął gre na serwerze.
 4. Nick: SoulPL100 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/23621-soulpl100/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 3CD4180F96EB7EA224EFB2A9B1967EF4 Staż na serwie: Nie wiem bo mam bana i nie pokazuje ale mialem naprawde duzo Nick admina: DoNiU Powód zbanowania: zareklamowałem inny serwer ale naprawdę tego żałuje Krótki opis sytuacji: Nie chciało mi się grać dlatego chciałem rozdać moje auto które wtedy kosztowało 80k. Po czym pojechałem na giełde i zacząłem wołać ludzi na losowanie. Po czym jak oddałem to auto to przyszedł admin/moderator i chciał dać mi bana. Pisaliśmy i rozmawialiśmy ale i tak dal mi bana za reklamowanie serwera bo ze wścieklosci zaczalem reklamowac inny serwer naprawde tego zaluje. :/. dostałem bana na 999 dni do 2020 roku. Dowody: Dowody są na screenie. Coś od siebie: Naprawdę PyLife to mój ulubiony serwer codziennie na nim spędzałem jakieś 4 godziny albo więcej. Zawsze świetnie sie bawiłem. Piszę to apelacje o unbana ponieważ żałuje że tak zrobiłem. Odczekałem juz prawie 2 lata od tego bana. Obiecuje że jak wejdę na serwer to nie popełnię juz więcej takich błedów. Naprawdę mi zależy. 😕
 5. Super gosciu! Polecam! Wbijac na jego streamy!

 6. Nick: SoulPL100 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/23621-soulpl100/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 3CD4180F96EB7EA224EFB2A9B1967EF4 Staż na serwie: Nie wiem bo mam bana i nie pokazuje ale mialem naprawde duzo Nick admina: DoNiU Powód zbanowania: zareklamowałem inny serwer ale naprawdę tego żałuje Krótki opis sytuacji: Nie chciało mi się grać dlatego chciałem rozdać moje auto które wtedy kosztowało 80k. Po czym pojechałem na giełde i zacząłem wołać ludzi na losowanie. Po czym jak oddałem to auto to przyszedł admin/moderator i chciał dać mi bana. Pisaliśmy i rozmawialiśmy ale i tak dal mi bana za reklamowanie serwera bo ze wścieklosci zaczalem reklamowac inny naprawde tego zaluje. :/. dostałem bana na 999 dni do 2020 roku. Dowody: Dowody są na screenie. Coś od siebie: Naprawdę PyLife to mój ulubiony serwer codziennie na nim spędzałem jakieś 4 godziny albo więcej. Zawsze świetnie sie bawiłem. Piszę to apelacje o unbana ponieważ żałuje że tak zrobiłem. Odczekałem juz prawie 2 lata od tego bana. Obiecuje że jak wejdę na serwer to nie popełnię juz więcej takich błedów. Naprawdę mi zależy.
 7. Nick: SoulPL100 Link do profilu: Nie mam Serial: 3CD4180F96EB7EA224EFB2A9B1967EF4 Staż na serwie: Gram 142 godziny. Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Krótki opis sytuacji: Jechałem szybko po giełdzie i przez przypadek walnąłem w 1 auto i dostałem zakaz prowadzenia A.B.C 3 dni Dowody: Nie mam Coś od siebie: Proszę mam taką prośbę żeby nie było takich surowych kar i chciałbym nie mieć już tej kary ponieważ to jest bez sensu dlatego że wejdzie sobie ktoś na serwer nie wie o co chodzi i co walnie autem w coś/kogoś i ma kare? To jest bez sensu za surowe kary oraz bez sensu kary proszę żebym już nie miał tej kary to wszystko z mojej strony. Dziękuje.
 8. Witam piszę ponieważ zostałem niewinnie ukarany dlatego że jechałem złym pasem i od razu mam zakaz jechania autem A.B.C po pierwsze. Za ostre kary. Po drugie. Za takie coś powinniście pierw dać ostrzeżenia. Po trzecie. Np. ktoś nie umie jeździć, nie zna się na tym po prostu i co od razu bana mu dajecie? To bez sensu ponieważ tak jak w pierwszym punkcie za ostre kary! Chciałbym dostać unbana na auta A.B.C lub skrócenie tego do np. 2 godzin. Dziękuje myślę że to przeczytaliście i nie będziecie dawać tak ostrych kar! Mój nick na serwerze to: SoulPL100
×
×
 • Create New...