Jump to content

VirtualX*SiW

Player
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Świetny Gość!

About VirtualX*SiW

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday August 28

Komunikatory

 • Numer GG
  Brak.
 • Skype
  Brak.
 • Website URL
  Brak.
 • Steam
  VirtualX*

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  Motoryzacja <3

Recent Profile Visitors

3070 profile views
 1. Nick: @VirtualX*SiW Serial: 989D8AF995A7B322DE27D40B5A330534 Staż na serwie: 3 lata i około 2200 godzin. Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Obraziłem gracza. Krótki opis sytuacji: Obraziłem gracza, który znajdował się ze mną w organizacji na czacie. Dowody: Przyznaję się. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jeszcze raz chciałbym przeprosić Trypke, zachowałem się jak dzieciak. Przemyślałem swoje zachowanie i chciałbym powrócić na serwer. Tak jak mnie prosiłeś Zielunio, piszę apelację 17 kwietnia. Przepraszam za moje nie odpowiednie zachowanie. Czekam na pozytywne rozpatrzenie apelacji, pozdrawiam VirtualX* .
 2. Nick: @VirtualX*SiW Serial: 989D8AF995A7B322DE27D40B5A330534 Staż na serwie: Od 3 lat 2180 godzin. Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: "Cbk wobec gracza" Krótki opis sytuacji: Zacząłem się wyzywać z graczem, niestety zaszło to za daleko i poleciały chamskie słowa wobec mnie. Dowody: Nie posiadam, lecz się przyznaję zachowałem się jak dziecko. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam Cię Trypka, poniosło mnie. Piszę apelację po raz kolejny bo naprawdę zależy mi na kontynuacji rozgrywki. Przemyślałem swoje dziecinne zachowanie. Mam dużą nauczkę. Mam nadzieję że dacię mi szansę o powrót na serwer. Liczę o pozytywne rozpatrzenie apelacji, życzę miłego dnia. Pozdrawiam VirtualX*.
 3. Nick: @VirtualX*SiW Serial: 989D8AF995A7B322DE27D40B5A330534 Staż na serwie: Na serwerze gram od 3 lat, przegrałem łącznie ponad 2180 godzin. Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: "Cbk wobec gracza" Krótki opis sytuacji: To było tak, gracz nie naprawił pojazdu organizacyjnego po paru godzinach wbił na serwer, auto naprawił kolega a on nie zapłacił mu bo "chciał dalej jezdzić teraz" potem napisałem mu żeby zapłacił jak jego wina, a on napisał mi słowa które mnie obrażają po czym ja również go zwyzywałem. Dowody: Przyznaję się, kara jest jak najbardziej słuszna. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam Cie @|TWITCH|TrykpaLIVE za moje dziecinne zachowanie. Piszę po raz trzeci to , ale naprawdę bardzo zależy mi. Przemyślałem to wszystko i chce powrócić na serwer, niestety czasu nie cofnę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Gorąco pozdrawiam VirtualX.
 4. Nick: @VirtualX*SiW Serial: 989D8AF995A7B322DE27D40B5A330534 Staż na serwie: Na serwerze gram od 3 lat, przegrałem łącznie ponad 2180 godzin. Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: "Cbk wobec gracza" Krótki opis sytuacji: To było tak, gracz nie naprawił pojazdu organizacyjnego po paru godzinach wbił na serwer, auto naprawił kolega a on nie zapłacił mu bo "chciał dalej jezdzić teraz" potem napisałem mu żeby zapłacił jak jego wina, a on napisał mi słowa które mnie obrażają, ja również przesadziłem i go niestety zwyzywałem. Dowody: Przyznaję się, kara jest jak najbardziej słuszna. Link do poprzedniego podania: Nie było. Coś od siebie: Przepraszam Cię @|TWITCH|TrykpaLIVE przesadziliśmy. Z całego serca jeszcze raz przepraszam oraz obiecuję administracji że owa sytuacja nie będzie miała już miejsce. Chcę powrócić już na serwer i dalej spędzać mnóstwo czasu oraz rozwijać majątek. Żałuje że go zwyzywałem to było bardzo głupie zachowanie z mojej strony. Pozdrawiam cieplutko VirtualX*
 5. Wiesz że to było min 2 h ? Ps. Prosiłem cię o wypowiedź? Proszę ukarać punktami pana
 6. Nick: @VirtualX*SiW Serial: 989D8AF995A7B322DE27D40B5A330534 Staż na serwie: Na serwerze gram od 3 lat, przegrałem łącznie ponad 2180 godzin. Nick admina: @ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: "Cbk wobec gracza" Krótki opis sytuacji: To było tak, gracz nie naprawił pojazdu organizacyjnego po paru godzinach wbił na serwer, auto naprawił kolega a on nie zapłacił mu bo "chciał dalej jezdzić teraz" potem napisałem mu żeby zapłacił jak jego wina, a on napisał mi słowa które mnie obrażają po czym emocje mi nie wytrzymały i również go zwyzywałem. Dowody: Przyznaję się, kara jest jak najbardziej słuszna. Link do poprzedniego podania: Nie było. Coś od siebie: Przepraszam gracza którego zwyzywałem, lecz on też nie zachował się prawidłowo. Zależy mi na kontynuacji gry na serwerze. Jeszcze raz przepraszam z całego serca, pozdrawiam VirtualX.
 7. Burrito OFF-ROAD rh1 komp. logi 3kp
 8. Model pojazdu: Burrito Przebieg: 3k przebieg. Cena: Licytacja od 0. Kolor: Czarny Felgi: OFF-ROAD Kolor Świateł: Normalne Tuning: OFF-ROAD, RH1, Komp. Logistyczny. Zdjęcie Pojazdu:
×
×
 • Create New...