Jump to content

Erikoo

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Erikoo

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/13/2002

Komunikatory

 • Skype
  facebook:app7ico3svc.2qui6b8iht.

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Busko-Zdrój
 1. Ale 30 k za premiera to dobra cena?
 2. Co jest lepsze: Nebula Przebieg: 1,5k Lampy: Jasna zieleń Felgi: Cutter Cena: 26,4k Premier: Przebieg: 81k Wlot na maskę fury Felgi: Rimshine Lampy: Ciemna zieleń Cena: 30k
 3. Data i godzina zdarzenia: - Nick/pasek: EryKKos Nick/pasek oskarżonej osoby: Kodway Mój serial: A25D120DE8E5CE5F428F81BB9A1EA094 Opis: ​Kodway zaprosił mnie do swojej organizacji i już pierwszego dnia urządził on składkę na samochód oraz siedzibę dla naszej organizacji, która nie miała jeszcze wtedy nawet regulaminu. Wpłaciłem 600e. Przez jakiś czas nie grałem w MTA, a gdy wróciłem organizacja była rozwiązana. Próbowałem dogadać się z Kodwayem ale on nie chce oddać pieniędzy. W skrócie można powiedzieć, że gracz ten zebrał pieniądze i bez żadne konsultacji (moja ranga była wysoka) rozwiązał organizacje. Dowody: ​- Oczekiwania: ​Chciałbym odzyskać swoje pieniądze.
 4. "Jak kocha to wróci" No i prawko wróciło xD

  1. Show previous comments  1 more
  2. Erikoo

   Erikoo

   Wiem jutro mamy iść na terapie.

  3. Jamniczor

   Jamniczor

   Ja to prawko jutro odbieram :3

  4. Erikoo

   Erikoo

   Czekanie jak na w dzieciństwie na pierwszą gwiazdkę conie?

 5. Nie ma to jak mieć odebrane prawko przez pomyłke :(

 6. Nick: ​EryKKos Staż: Gracz od 18 dni. 39h 30m. Serial: A25D120DE8E5CE5F428F81BB9A1EA094 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|AroweK Powód zawieszenia prawa jazdy: Zablokowanie giełdy San Fierro Opis sytuacji: Zaszło nieporozumienie w chwili gdy zostało odebrane mi prawo jazdy pierwszy mój samochód był na parkingu niedaleko kutrów w San Fierro a mój drugi samochód znajdował się w przechowalni. Ja natomiast jeździłem skuterem pizzerni w Palomino Creek przy okazji szukając żebraków. Poszedłem do toalety, zamknąłem klapę od laptopa co spowodowało rozłączeniem z serwerem, gdy się zalogowałem zostałem poinformowany o otrzymanej karze. Dowody: Niestety nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Proszę o zwrot prawa jazdy gdyż nie blokowałem giełdy w San Fierro gdyż nawet nie mogłem tam być. Musiała zajść jakaś pomyłka gdyż na serwerze jest gracz o nicku Heisenberg czyli podobnym do mojego starszego nicku Heinsenberg (w chwili otrzymania zakazu używałem tej właśnie nazwy).
 7. Nick: ​EryKKos Staż: Gracz od 18 dni. 39h 11m. Serial: A25D120DE8E5CE5F428F81BB9A1EA094 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|AroweK Powód zawieszenia prawa jazdy: Zablokowanie giełdy San Fierro Opis sytuacji: Zaszło nieporozumienie w chwili gdy zostało odebrane mi prawo jazdy pierwszy mój samochód był na parkingu niedaleko kutrów w San Fierro a mój drugi samochód znajdował się w przechowalni. Ja natomiast jeździłem skuterem pizzerni w Palomino Creek przy okazji szukając żebraków. Poszedłem do toalety, zamknąłem klapę od laptopa co spowodowało rozłączeniem z serwerem, gdy się zalogowałem zostałem poinformowany o otrzymanej karze. Dowody: Niestety nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Proszę o zwrot prawa jazdy gdyż nie blokowałem giełdy w San Fierro gdyż nawet nie mogłem tam być. Musiała zajść jakaś pomyłka gdyż na serwerze jest gracz o nicku Heisenberg czyli podobnym do mojego starszego nicku Heinsenberg (w chwili otrzymania zakazu używałem tej właśnie nazwy)
 8. Nick: ​Heinsenberg Staż: Gracz od 18 dni. 39h 11m. Serial: A25D120DE8E5CE5F428F81BB9A1EA094 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|AroweK Powód zawieszenia prawa jazdy: Zablokowanie giełdy San Fierro Opis sytuacji: Zaszło nieporozumienie w chwili gdy zostało odebrane mi prawo jazdy pierwszy mój samochód był na parkingu niedaleko kutrów w San Fierro a mój drugi samochód znajdował się w przechowalni. Ja natomiast jeździłem skuterem pizzerni w Palomino Creek przy okazji szukając żebraków. Poszedłem do toalety, zamknąłem klapę od laptopa co spowodowało rozłączeniem z serwerem, gdy się zalogowałem zostałem poinformowany o otrzymanej karze. Dowody: Niestety nie posiadam dowodów. Coś od siebie: Proszę o zwrot prawa jazdy gdyż nie blokowałem giełdy w San Fierro gdyż nawet nie mogłem tam być. Musiała zajść jakaś pomyłka gdyż na serwerze jest gracz o nicku Heisenberg a nie Heinsenberg.
×
×
 • Create New...