Jump to content

Pierzastyy

Player
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Świetny Gość!

1 Follower

About Pierzastyy

 • Rank
  CJ

Komunikatory

 • Website URL
  vikingsesports/pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Katowice

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 7F2603B53BEC36EEA9B2315F91FC2854 Staż na serwerze: Na serwerze gram od roku 2016 - przez ten czas udało mi się przegrać około 690 godzin. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: W dni robocze jestem wstanie przeznaczyć na grę 2-4h, a w weekendy 4-5h. Imię: Paweł. Wiek: Mam 16 lat. Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie. Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak. Czy posiadasz mikrofon?: Tak. Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Na serwerze byłem karany około 3 razy. Głównie była to zabierana licencja lotnicza. (niestety nie jestem dobry pilotem) - Wydaje mi się, że jak na staż prawie 700 godzin nie byłem zbyt dużo razy karany. Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: W życiu realnym niestety nie, ale byłem przez około rok w jednostce Policji na jednym z popularnych serwerów RP (FiveM) Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Od zawsze interesowała mi praca policjantów i wydaje mi się, że jest ona naprawdę ciekawa. Codziennie dzieje się coś innego: nowe wezwania, nowe przygody. Od zawsze grałem na różnych serwerach jako medyk. Tam niestety praca trochę mnie nudziła (codziennie te same wezwania i mało kreatywni gracze, którzy nie znali nic innego, oprócz złamań). Czas spróbować coś nowego! Coś o sobie (Opisz swój charakter): Mam na imię Paweł. Pochodzę z województwa Sląskiego, a dokładniej z Katowic. Aktualnie uczęszczam do technikum o profilu Technik Programista. Interesuje się informatyką. Kocham grzebać w komputerach! Od kilku miesięcy powoli stopniowo uczę się programować. W wolnym czasie uwielbiam spotykać się ze znajomymi. Krótko mówiąc kocham ludzi - lubię im pomagać, rozmawiać. Oprócz tego od 4 lat gram w siatkówkę. Jeżeli chodzi o mój charakter: Jestem osobą opanowaną, potrafię zachować zimną krew i uwielbiam pracować w grupie. Jestem osobą, która z sumiennością przykłada się do wszystkich obowiązków. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Według mnie zasługuje na stanowisko w jednostce, ponieważ jestem osobą, która zawsze przykłada 100% do swoich obowiązków. Potrafię zachować zimną krew - zachowanie zimnej krwi to jedna z bardziej ważnych cech, która powinien posiadać każdy pracownik pracujący w szeregach jednostek mundurowych. Jestem osobą opanowaną oraz uwielbiam pracować w grupie. Szybko nawiązuje nowe znajomości i zawsze staram się rozwiązywać konflikty w pokojowej atmosferze. Oprócz tego jestem aktywnym graczem serwera i nie rozmyślę się po tygodniu. Z poważeniem, Paweł.
 2. Zaproszenie na discorda wygasło :D Możecie to naprawić. 

 3. Cześć, Od około 3 lat gram na serwerze. Po zrobieniu sobie przerwy wróciłem kilka dni temu. Kiedyś bardziej zależało mi na posiadaniu reputacji minusowej teraz niestety sytuacja się trochę odwróciła. Znacie jakieś sposoby na szybkie wbicie dodatniej repki? Lub jakaś możliwość jej wyzerowania?
 4. Autor: Pierzasty Edytor: Pierzasty Link: Dużo tego było Rozmiar: Każda grafika ma inny rozmiar Zezwolenie na pobranie : Nie
 5. Wykonam grafiki typu avatary, banery, miniaturki do filmu itd. Cennik (Płatność walutą obowiązującą na serwerze): Avatar -1,5k Baner YOUTUBE - 2,5k Baner FACEBOOK - 4,5k Miniaturka do filmu - 1,5k Grafika do postu informacyjnego - 2k Inne: Napisz co mam dla ciebie wykonać. Dogadamy się! Jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania? Uzupełnij podanie i wyślij mi je w prywatnej wiadomości na forum! Typ grafiki: Kolorystyka: Tematyka: Wymiary: Dodatkowe informacje: Portfolio:
 6. Jak wam mija sobota?

 7. Polecacie jakieś seriale na Netflixie? 😊

  1. Show previous comments  10 more
  2. LemonTerror
  3. sanna

   sanna

   Orange Is The New Black; The Haunting of Hill House; The Chilling Adventures of Sabrina; Jessica Jones; Don't Trust The Bitch in Apartment 23. Jak coś przyjdzie mi do głowy to dam znać :)

  4. |TIJARA|Szop|Olka

   |TIJARA|Szop|Olka

   Sposób na morderstwo!

   Dekster

   Riverdale

 8. Byle do piątku!

  1. |SAPD|Jacobex

   |SAPD|Jacobex

   Piątek do popołudnia szybko zleci i cyk wolne

 9. Miłego wieczoru :) 

  1. Darken

   Darken

   Wzajemnie ;) 

×
×
 • Create New...