Jump to content

|BRS|Reborn

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

1 Follower

About |BRS|Reborn

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/01/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lubichowo
 • Zainteresowania
  Programowanie, informatyka jak i sport:)

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Obiecuje i zgadzam się. Dziękuje serdecznie! Ale mimo wszystko chciałbym jeszcze raz powiedzieć, że wszystko wykonywałem za pomocą myszki, ale tak czy siak przestanę tego używać. Pozdrawiam!
 2. Nick: |BRS|Reborn Link do profilu: nie posiadam Serial : F4023BC93A218EF2BFA9197335FA50E4 Staż na serwie: 4lata (621h) Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Używanie clikera podczas służby SM Krótki opis sytuacji: Suszyłem sobie pod mechanikiem i zostałem wyrzucony przez afk i juz nie mogłem wejść na serwer,ponieważ dostałem bana Dowody: Moja myszka posiada tak zwany "double click" gdy naciskam prawy przycisk myszy i double click myszka wykonuje nieskończenie wiele kliknięć. Chciałem dodać filmika w załączniku lecz jest to niemożliwe także wrzucam linki na imguru do obejrzenia. https://imgur.com/b5YVvik . https://imgur.com/rlgWLUd . https://imgur.com/FMIcWrl . Na tych filmikach tak jak twierdzi ZIELUNINIO92 wykonuje ilość kliknięć w trakcie 4 sekund, ponieważ uważa, że myszka nie może tego wykonać. Dla większego udowodnienia swojej niewinności wykonałem test na 2 różnych stronach. 1 link : http://slonecznystok.pl/clicktest.html 2 link : http://www.urban75.com/Mag/java7.html . Trzeci filmik jest dodatkiem do tego wszystkiego. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam,tak jak już wyżej napisałem w dowodzie posiadam myszkę MYSZ Tracer KTM 42265 więc nie wiem za co mam bana, nie używałem żadnego autoclickera. Nie wiedziałem nie nie mogę posługiwać się taką myszką. I jedynie o co mogę prosić to o UB. Admin który odpowiada mi na moje apelacje zamyka temat twierdząc, że pisze bzdury mimo, że pisze w 100% samą prawdę. Następną apelacje miałem napisać za miesiąc lecz nie powiniennem tego odczekiwać i tak wydaje mi się, że długo poczekałem. Mimo moich starań w apelacjach nic to nie dawało. Mam nadzieję, że tym razem admin nie zamknie tej apelacji jak zazwyczaj to robił i w końcu uświadomi sobie, że jest taka myszka która w jego wyobrażeniach nawet nie istnieje. Szczerze pozdrawiam cały serwer Play Your Life wraz z administracją. Do usłyszenia.
 3. Nick: |BRS|Reborn Link do profilu: nie posiadam Serial : F4023BC93A218EF2BFA9197335FA50E4 Staż na serwie: 4lata (621h) Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Używanie clikera podczas służby SM Krótki opis sytuacji: Suszyłem sobie pod mechanikiem i zostałem wyrzucony przez afk i juz nie mogłem wejść na serwer,ponieważ dostałem bana Dowody: Moja myszka posiada tak zwany "double click" gdy naciskam prawy przycisk myszy i double click myszka wykonuje nieskończenie wiele kliknięć Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam,tak jak już wyżej napisałem w dowodzie posiadam myszkę MYSZ Tracer KTM 42265 więc nie wiem za co mam bana,nie używałem żadnego autoclickera.Nie wiedziałem nie nie moge posługiwać się taką myszką. I jedynie o co mogę prosić to o UB. Pozdrawiam cały serwer PlayYourLife. Chciałbym jak najszybciej wrócić na serwer
 4. Przecież wyjaśniam. Nie wiem o co Ci chodzi, że oszukuje jak mówie Ci, że mam myszkę na której jest przycisk który jak przytrzymam to klika w nieskończoność i do tego robi to bardzo szybko. W przypadku suszenia wystarczyło, że przytrzymam prawy przycisk do celowania i ten guzik. Nazwa myszki MYSZ TRACER KTM 42265.
 5. Nick: |BRS|Reborn Link do profilu: Nie mam Serial: F4023BC93A218EF2BFA9197335FA50E4 Staż na serwie: 4lata (621h) Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Używanie clikera podczas służby SM Krótki opis sytuacji: Suszyłem sobie pod mechanikiem, zostałem wykopany za afk bo złapałem laga mózgu i zapomniałem się ruszyć, po czym jak wchodzę na serwer wyskakuje mi, że mam bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie wiem czy mam jak się usprawiedliwić, z tego względu, że używam myszkę która ma przycisk "double click" i jeżeli się ten przycisk przytrzyma to cały czas klika. Także ułatwiając sobie pracę trzymałem cały czas myszkę w tym samym miejscu trzymając prawy guzik myszki jak i "double click". Nie wiedziałem, że jest to niedozwolone także chciał bym prosić o UB. To wszystko z mojej strony nie mam na siebie usprawiedliwienia po prostu zrobiłem to z niewiedzy. Proszę o szybką odpowiedz.
 6. Pasek: Wiek: 18lat Czy przeszedłeś mutacje:(kobiety pomijają to pytanie): Tak Tytuł piosenki oraz link do niej: Czy przeczytałeś/aś regulamin: Tak
 7. Większej ściemy z tym taranowaniem w życiu nie widziałem. Denerwują mnie takie przygłupy jak ty z tego wynika takie wyrażanie się w twoją stronę.
 8. Nick: Gl4z3r Staż: 322h 34m Serial: 6C2CA54FC615C1842BAB5FF4B17899B2 Nick osoby zawieszającej: Ciastek15 lub CiasteK.vin (nie pamiętam ,a nie potrafię tego sprawdzić) Powód zawieszenia prawa jazdy: skoki,jazda pod prąd,ucieczka Opis sytuacji: Jechałem pod prąd. Nagle zaczęła mnie gonić policja. Po czym zacząłem uciekać i popełniłem wymienione powody. Coś od siebie: Dostałem karę aż na 5 dni. Nie mogę nic robić wszędzie muszę latać pieszo. Chciałbym prosić chociaż o skrócenie kary lub jej odwołanie. Jest mi przykro za to co zrobiłem i mam nadzieję ,że tego nie powtórze. Myślę ,że to wszystko z mojej strony z góry dziękuję.
 9. Nick: Gl4z3r Staż: 322h 34m Serial: 6C2CA54FC615C1842BAB5FF4B17899B2 Nick osoby zawieszającej: Ciastek15 lub CiasteK.vin (nie pamiętam ,a nie potrafię tego sprawdzić) Powód zawieszenia prawa jazdy: skoki,jazda pod prąd,ucieczka Opis sytuacji: Jechałem pod prąd. Nagle zaczęła mnie gonić policja. Po czym zacząłem uciekać i popełniłem wymienione powody. Coś od siebie: Dostałem karę aż na 5 dni. Nie mogę nic robić wszędzie muszę latać pieszo. Chciałbym prosić chociaż o skrócenie kary lub jej odwołanie. Jest mi przykro za to co zrobiłem i mam nadzieję ,że tego nie powtórze. Myślę ,że to wszystko z mojej strony z góry dziękuję.
 10. Witam. Ani jedno wyzwisko nie było skierowane do człowieka który złożył skargę. Oświadczam iż praktycznie jak i teoretycznie wszystkie wyzwiska leciały w stronę gracza o nicku szymonsobilo. Jesteś on moim znajomym i nie przeszkadza nam takie pisanie do siebię. Nie przyznaję się do winy. Dziękuje
×
×
 • Create New...