Jump to content

DA_REK

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DA_REK last won the day on June 23 2019

DA_REK had the most liked content!

Community Reputation

271 Świetny Gość!

About DA_REK

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/08/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3971 profile views
 1. jestem twoim fanem kc

 2. #muremzadareczkiem

 3. Nick: DA_REK Serial: 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Staż na serwie: Gracz od 5 lat; Łączny czas gry: 265h 45m. Nick admina: |SAPD|MegaMasterPL Powód zbanowania: "Nie respektujesz regulaminu w ogóle - brak poprawy, masa kar" Krótki opis sytuacji: Nie wiem zbytnio jak opisać sytuację, bana dostałem po prostu gdy nie było mnie na serwerze. Fakt, nie dziwi mnie to, bo wiemy dokładnie co wyczyniałem. Dowody: Dowodów aby ukazać swoją niewinność nie posiadam, bo wszyscy dobrze wiemy co działo się na filmach. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że to może mało zmienić, ale cóż przez te dobre prawie 3 miesiące zrozumiałem co robiłem źle i że nie podobało się to administracji. Nie będę tu się usprawiedliwiać, że robiliśmy to tylko na potrzeby filmu, bo to bez sensu, chciałbym tylko dodać, że wraz z końcem wakacji przemyślałem sobie wszystko co wyczyniałem, było to złe i nie ładne, nie potrafiłem uszanować czyjejś gry, po prostu ją psułem, to zachowanie było po prostu denne. Prosiłbym tylko na koniec i rozpatrzenie tej apelacji bardzo dobrym okiem, nie bez powodu piszę tę apelację po prawie 3 miesiącach, bo po prostu brakuje tego serwera i poznawania nowych spoko ludzi na serwerze. Pozdrawiam.
 4. Kiedy nowy dysk wjeżdża?

 5. #FREEDARECZEK

 6. #muremzamagą

 7. Nick: DA_REK Serial: 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Staż na serwie: Gracz od 5 lat; Łączny czas gry: 265h 45m. Nick admina: |SAPD|MegaMasterPL Powód zbanowania: "Nie respektujesz regulaminu w ogóle - brak poprawy, masa kar" Krótki opis sytuacji: Ciężko opisać sytuację, bo ban został mi wystawiony jak mnie nie było na serwerze - i nie to, że ucieczka. Po prostu pewnego razu przy próbie połączenia się z serwerem, zastałem tę informację. Dowody: Nie mam po co szukać dowodów na niewinność, bo wiem za co mam bana. Był wystawiony słusznie, po prostu teraz liczę na drugą szansę. Odczekałem sporo czasu, ale jednak dwa lata wydaje się nieco zbyt dużym ciosem. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Powiem szczerze. Nawaliłem, robiłem sobie żarty przez które się doigrałem, ale nie ja jeden. Może i jest chujowo, ale kto robi dobrze? Naprawdę nie było moim celem psucie innym gry, odwalałem i mam za to bana, nawet jeżeli moja zabawa była czyimś kosztem, ale powiedzmy sobie szczerze - nie ukrywam był to sposób na rozrywkę, ale po prostu nie miałem nic bardziej do roboty. Mam na myśli, że serwer też nie oferuje od siebie tego, czego na pewno gracze by sobie życzyli. Dlaczego nie mamy opcji na rozrywkę alternatywną? Tak na prawdę w tym momencie serwer kręci się tylko i wyłącznie wokół zarabiania kasy (tej na serwerze oczywiście), możecie powiedzieć, że po prostu "to tu nie graj" albo lepiej "to akurat odczekasz 2 lata to może lepiej docenisz to co masz", chodzi o to, że niestety teraz my - gracze zaczynamy sami szukać wrażeń, liczba graczy tutaj spada, co prawda przychodzą nowi, ale "starsza gwardia" już ucieka. Jedni dostają bany za wygłupy a drudzy po prostu sobie odpuszczają; ten los niestety zrzuca na nas administracja. Najgorsze jest jednak to plucie w twarz: brak jakiegokolwiek działu propozycji. Dlaczego tak bardzo nie chcecie dla nas dobrze?
 8. Ciepły dzień i zimny żuberek, a Wy jak tam kochani sąsiedzi? Popadam w alkoholizm od abstynencji od pyla i braku mireczka

  1. Show previous comments  6 more
  2. DzielnyPacjent*cvt

   DzielnyPacjent*cvt

   Nagrywanie Minecrafta plz

  3. Boczuss*

   Boczuss*

   Panie Darek, kiedy zobaczymy Pana apelację na forum? 

  4. PomidoreZ.

   PomidoreZ.

   Panie Darku. Zapraszam na podkarpacie napijemy sie piwka grykla zrobim i apelacje napiszemy

 9. #MuremzaDareczkiem

 10. #muremzaDareczkiem 💓😍

 11. #muremzadareczkiem

 12. #muremzadareczkiem

 13. #MuremZaDareczkiem

×
×
 • Create New...