Jump to content

DA_REK

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Świetny Gość!

About DA_REK

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/08/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. oddajta mnie prawo jazdy wy skurczysyny
 2. witam mireczku, wpadnę dzisiaj na jakiego kustoszka
 3. @Zakhaev Proszę Pana, żaden modulator czy inne ch*je muje, 35 lat palenia papierochów i 2 lata alkoholizmu robi swoje, siada na struny, proszę ja Ciebie.
 4. Super czasy byli, nie to co tera
 5. Oczywiście wszystko się zgadza, bardzo dziękuję współpartnerowi za pomoc i zezwalam na odzywanie się w moim imieniu. Dziękuję także z góry, jeżeli administracja pozytywnie rozpatrzy moją apelację. Składam również swój podpis poniżej.
 6. Nick: KomendantKononowicz Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/44071 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Staż na serwie: Łączny czas gry: ~144h (dołączyłem ponad 4 lata temu) Nick admina: Sz0n41 Powód zbanowania: "Notoryczne odwalanie na szpitalu SAMC." Krótki opis sytuacji: Ogólnie sytuacja miała się tak, że w oczekiwaniu na kolegę postanowiłem poszukać rozrywki i jakoś tak wypadło że trafiłem na szpital SAMC gdzie układ dróg aż prosił, żeby przetestować auto. Poczekałem na ziomka i parę razy wskoczyliśmy naszymi pojazdami na parking i zdaje się raz czy dwa na dach budynku. Prawdę mówiąc nawet nie zwracaliśmy uwagi na konsekwencje bo nie uważaliśmy tego za jakieś utrudnienia dla SAMC czy kogokolwiek, a raczej jako rozrywkę dla nas. Po pierwszym ostrzeżeniu odpuściliśmy ale nie długo potem tak wypadło że znów się tam znaleźliśmy (tym razem tylko ja prowadziłem), wtedy po dosyć nieudanym wyczynie przeteleportował się do mnie admin i dostałem bana. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Powiem szczerze, że gdybym wiedział jakie mogą być tego konsekwencje to nawet bym nie kusił losu, spodziewał bym się raczej zabrania prawa jazdy na tydzień jak osoby które ewidentnie utrudniają innym grę przez taranowanie itp, ale już było za późno na przemyślenie sprawy. Pogodził bym się z losem blokady, ale nie ze świadomością że dostałem karę na ponad 5 miesięcy nie specjalnie psując grę. - Tzn wiadomo, jak pisałem wcześniej dostałem ostrzeżenie, ale tak jak mówiłem jest to bardzo duża kara w porównaniu do graczy którzy specjalnie usiłują utrudniać rozgrywkę przy czym ja tylko chciałem dostarczyć sobie i koledze trochę rozrywki. Po około 2 miesiącach nie grania zaczyna mi brakować klimatu serwera i jednak chciał bym wrócić do społeczności. Mam nadzieję że dostanę ub, będę miał nauczkę żeby nie kusić losu na następny raz. Z góry dzięki.
 7. No dzień dobry ogółem, chciałem się podpisać, że tak było. Ja chciałem dodać ogółem, że dostałem blokadę za wpadnięcie na teren szpitala w san fierro.
 8. Podpisuję się, sam wysyłałem wiadomość do Josh*, że Major mi ewidentnie pomagał bo nie miałem kół.
 9. Nick: KomendantKononowicz Staż: 132h 38m. Serial: 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Nick osoby zawieszającej: Ketrab.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Więc tak, wyglądało to tak. Jadąc autostradą LV od strony San Fierro skręciłem w stronę mechanika, wyjeżdżając wybrałem drogę na skrzyżowanie pod obwodnicą w LV. Tu zaczęła się akcja, jadąc od mechanika uderzyłem dosłownie przypadkowo w policje z maksymalną prędkością, ponieważ ich nie widziałem z lewej strony i uderzyliśmy się na skrzyżowaniu po czym napisałem "Przepraszam" i odjechałem, bo oni również odjechali, po minucie dostałem blokadę na kierowanie pojazdami. Dowody: Coś od siebie: Głównym powodem pisania apelacji jest fakt, że są święta i przerwa świąteczna i mam wolnego troszkę czasu i chciałbym pojeździć wraz ze znajomym po mapie i pozarabiać trochę pieniędzy + chciałbym pozbierać prezenty do końca i odebrać prezent na Mount Chillad a niestety sam nie mam jak plus do tego nie funkcjonuje system taxi na serwerze. Możliwe, że to też był mój błąd podjeżdżając vmaxem do skrzyżowania. Następnym razem obiecuję poprawę i bezpieczniejszą jazdę, dziękuję i pozdrawiam.
 10. Bardzo polecam też siebie, u mnie post.
 11. Witam, na sprzedaż mam bannery które wykonam w przystępnej cenie 15K, miniaturka 5k Pracę są na bardzo dobrym poziomie, wysokim, grafiki w wysokiej jakości, możliwość poprawki. Tutaj zarzucam parę moich prac. Jeżeli masz pisać, że nie wierzysz, że są to moje prace, spokojna głowa, wstawie SCREENA PROJEKTU, nie dam się zagiąć jak leszcz!
×
×
 • Create New...