Jump to content

Strikes*

Player
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200 Świetny Gość!

1 Follower

About Strikes*

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 05/13/2001

Komunikatory

 • Skype
  strikes.polska
 • Website URL
  https://www.youtube.com/channel/UCWS35gXLGeSGpxzI44XPvnA

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Jaworzno
 • Zainteresowania
  Motoryzacja i jedzenie

Recent Profile Visitors

4189 profile views
 1. Model pojazdu: cos fajnego Przebieg: - Cena: do 280k Felgi: fmk najlepiej zeby mial no i bez offroadow bo nie lubie
 2. Model pojazdu: kazdy a najlepiej to co wyzej Przebieg: - Cena: do 260k Felgi: -
 3. Model pojazdu: Burrito Przebieg: 33.8k Cena: 205k do nego Kolor: no taki niebieski fajowy Felgi: offroad Kolor Świateł: BIAŁE Tuning: MK123, felgi, ultrawide, komp kurierski. Zdjęcie Pojazdu:
 4. Jesteś oznaczony powyżej, próbowałem dodatkowo napisać do ciebie w grze, ale byłeś niedostępny.
 5. Data i godzina zdarzenia: godzina ok 16 dnia bieżącego. Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 2C0CD81E801B5EA0FED3887ACAFFB902 Opis: Miałem zamiar skręcić w lewo na skrzyżowaniu, musiałem zatrzymać się, żeby przepuścić gracza w buccaneerze. Gdy to zrobiłem gracz @Separatysta przeleciał przez skrzyżowanie zniszczonym banshee taranując mnie. Pojechałem za nim, żeby poprosić go o zapłatę za naprawę, gracz po prostu olał to co do niego pisałem i poszedł do radia jakby nigdy nic. Nie chodzi mi o pieniądze, gdyby rzucił chociaż głupie "sorry", to nie fatygowałbym się ze skargą, ale gracz reprezentuje typowo cwaniackie zachowanie i powinien zostać za to ukarany. Dowody:
 6. Tak, zgadzam się. Dziękuję za szansę.
 7. Nick: Strikes* Serial:2C0CD81E801B5EA0FED3887ACAFFB902 Staż na serwie: 5 lat / 3000 godzin Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Przelewy do Duds0n i Wojciechovsky. Krótki opis sytuacji: Sprzedałem pieniądze graczowi Duds0n (400k ponad), przyznałem się do tego po zbanowaniu duds0na na pm BloodLine. Drugi przelew była zaś to prawdziwa pożyczka, Wojciechovsky jest moim kolegą i pożyczyłem mu pieniądze na dłuższy termin, ponieważ po sprzedaniu pieniędzy utraciłem chęć na grę. Dowody: zbędne Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Byłem do tego zmuszony ponieważ potrzebowałem szybkiej gotówki na prezent dla pewnej osoby, a była to jedyna opcja na tą sytuację. Chęć na grę wróciła i akurat wszystko wyszło. Przepraszam, że tak wyszło i obiecuję, że to było moje ostatnie przewinienie w zakresie handlu.
 8. Kolego, ale ta sytuacja ma się trochę inaczej, tam gracz przyznał się z miejsca do handlu, aby celowo że tak powiem "uwalić" kupujących. Zauważ, że grałeś na podstawie mojego majątku od 24 października i zwrot byłby uzasadniony, gdybym przyznał się do handlu od razu, a nie dopiero wtedy, gdy wyszło to na jaw z powodów trzecich. Czekam na wypowiedź Bloodline.
 9. Siemano, wykonam grafiki za drobną opłatą! 1. Składasz zamówienie wg. wzoru poniżej. 2. Wykonuję dla ciebie pracę i pokazuję ją tobie w komentarzu 3. Płacisz i grafika staje się twoją własnością! *w przypadku nie uiszczenia zapłaty, a korzystania z grafiki będę pisał skargi. WZÓR: Typ grafiki: (np awatar, tło, sygnatura) Na kiedy: (konkretny termin) Kolorystyka: (w jakich kolorach chcesz pracę) Co ma się znajdować na grafice: ( np. auto / budynki itd.) Haj$: (Ile pięniędzy jesteś w stanie max. zaoferować) Portfolio:
×
×
 • Create New...