Jump to content

DonnaMamma

Premium
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetny Gość!

6 Followers

About DonnaMamma

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/29/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gwiazda śmierci, pokój nr 14
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, historia Czarnobyla, Star Wars

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. Nick: DonnaMamma Staż: 3 lata (805h) Serial: 5060585F55808120A23A4C35521AA953 Nick osoby zawieszającej: Hunter Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd na evencie motocyklowym Opis sytuacji: Co mam tutaj pisać, jechałem po prostu pod prąd, Hunter mnie zobaczył i odebrał mi prawo jazdy Dowody: brak Coś od siebie: Doskonale wiem że nie należy jechać pod prąd, pojechałem tak sam nie wiem czemu ale żałuję tego. Przepraszam za swoje zachowanie i proszę o odwieszenie. Obiecuję poprawę i że nie zrobię tak więcej.
 2. Świetny artykuł jesteś najlepszy oby tak dalej mordo ❤️ ❤️
 3. Model pojazdu: Tahoma Przebieg: 69555 km Cena: 170 tys do negocjacji Kolor: Bordowy Felgi: Megi Kolor Świateł: Żółte-złote Tuning: Atrapa nitra, Lampy unikatowe " Narnia" 97%. Dodatkowo Auto posiada id 1744 Zdjęcie Pojazdu: ( Z góry przepraszam za kiepską jakość zdj z imgura, nie wiem czemu tak się dzieje) https://imgur.com/a/lCrn1ML Z ofertami zapraszam na priv !!
 4. Model pojazdu: Fetlzter Przebieg: Od 1k do 10k ale mogę rozpatrzeć też z większym przeb Cena: A to się dogadamy gdy dostanę ofertę Felgi: Obojętne
 5. @OjczeWasz możesz zamknąć tą skarge już
 6. Jeśli przeszkadza ci mój avatar gdy widzisz go w jakimś komentarzu czy gdziekolwiek to po prostu daruj sobie czytanie przesuń dalej i po problemie. W punkcie 4 nie chodziło o Ciebie.
 7. 1 Mój opis nic nie znaczy. Jest wulgarny ale nikogo nie obraża ponieważ nie ma bezpośredniego zwrotu do konkretnego gracza. 2 Avatar przedstawia tylko tańczącego ziemniaczka i nikt nie skarżył się że wywołał u niego jakiś atak czy coś w tym stylu związanego z jakimikolwiek zaburzeniami. 3 Tak mały avatar nie wywoła nic groźnego musiałby ktoś go odpalać na pełny ekranie. 4 Już prędzej siedzenie przed komputerem wywoła jakieś zaburzenia. 5 Nie ma żadnego zakazu dodawania takich gifów jako Avatar więc nie mam zamiaru niczego zmieniać, ponieważ komuś to przeszkadza. Dziękuję pozdrawiam 🙃🙃🙃
 8. Ja tu tylko wpadłem poczytać komentarze.
 9. Zróbcie opcje malowania poszczególnych elementów aut. Np robie auto białe a maskę maluję sobie na czarno xd
×
×
 • Create New...