Jump to content

|TUNE|V8-Engine

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About |TUNE|V8-Engine

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/27/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Świętokrzyskie/Busko-Zdrój
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, mechanika, enduro.

Recent Profile Visitors

91 profile views
 1. Nick: V8-Engine (stary nick Tresu)Wiek: 18Serial: 0957640447764798F80FDE719BA9D282Staż: 217h 46m.Powód zmutowania : CBKKrótki opis sytuacji: Kolega wszedl na serwer i zobaczylem ze odzyskal prawo jazdy co mnie zdenerwowalo i zaczalem bluznic na niego (to moj nalpeszy kumpel wiec on nie mial urazy)po czym dostalem slusznego muta za CBK.Dowody: Dowodow nie mam.Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosze o skocenie lub usuniecie kary bo sie nie da grac bez mozliwosci pisania. Kara jest jak najbardziej sluszna, lecz mysle ze 7 dni to zbyt dlugo. Bylem pod wplywem emocji. Wiem ze to zadne usprawiedliwienie, ale jesli da sie jakos skrocic te kare lub ja calkowicie usunac bedzie bardzo wdzieczny, naprawde mi zalezy. Przepraszam wszystkich ktozy musieli widziec to co ja tam pisalem. Pozdrawiam Administracje. Sory za to ze nie ma polskich znakow ale mam zepsuta klawiature.
 2. Nick: V8-Engine (stary nick Tresu)Wiek: 18Serial: 0957640447764798F80FDE719BA9D282Staż: 217h 46m.Powód zmutowania : CBKKrótki opis sytuacji: Kolega wszedl na serwer i zobaczylem ze odzyskal prawo jazdy co mnie zdenerwowalo i zaczalem bluznic na niego (to moj nalpeszy kumpel wiec on nie mial urazy)po czym dostalem slusznego muta za CBK.Dowody: Dowodow nie mam.Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosze o skocenie kary. Kara jest jak najbardziej sluszna, lecz mysle ze 7 dni to zbyt dlugo. Bylem pod wplywem emocji. Wiem ze to zadne usprawiedliwienie, ale jesli da sie jakos skrocic te kare bedzie bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Administracje. Sory za to ze nie ma polskich znakow ale mam zepsuta klawiature.
 3. Nick: TresuWiek: 18Serial: 0957640447764798F80FDE719BA9D282Staż: Zaczolem 2,5 roku temu gralem przez +\- pol roku, mialem przerwe i wrocilem miesiac temuPowód zmutowania : CBKKrótki opis sytuacji: Kolega wszedl na serwer i zobaczylem ze odzyskal prawo jazdy co mnie zdenerwowalo i zaczalem bluznic na niego (to moj nalpeszy kumpel wiec on nie mial urazy)po czym dostalem slusznego muta za CBK.Dowody: Dowodow nie mamLink do poprzedniego podania: -Coś od siebie: Prosze o skocenie kary. Kara jest jak najbardziej sluszna, lecz mysle ze 7 dni to zbyt dlugo. Bylem pod wplywem emocji. Wiem ze to zadne usprawiedliwienie, ale jesli da sie jakos skrocic te kare bedzie bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Administracje. Sory za to ze nie ma polskich znakow ale mam zepsuta klawiature.
 4. Nick: TresuWiek: 18Serial: 0957640447764798F80FDE719BA9D282Staż: Zaczolem 2,5 roku temu gralem przez +\- pol roku, mialem przerwe i wrocilem miesiac temuPowód zmutowania : CBKKrótki opis sytuacji: Kolega wszedl na serwer i zobaczylem ze odzyskal prawo jazdy co mnie zdenerwowalo i zaczalem bluznic na niego (to moj nalpeszy kumpel wiec on nie mial urazy) po czym dostalem slusznego muta za CBK.Dowody: Dowodow nie mamLink do poprzedniego podania: -Coś od siebie: Prosze o skocenie kary. Kara jest jak najbardziej sluszna, lecz mysle ze 7 dni to zbyt dlugo. Bylem pod wplywem emocji. Wiem ze to zadne usprawiedliwienie, ale jesli da sie jakos skrocic te kare bedzie bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Administracje. Sory za to ze nie ma polskich znakow ale mam zepsuta klawiature.
 5. Nick: Tresu Staż: półtorej roku Serial: 0957640447764798F80FDE719BA9D282 Nick osoby zawieszającej: Haj$ik*sza Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie, zabrano na 2dni. Opis sytuacji: Pewnego popołudnia, jechałem sobie moim Sadlerem na giełdę SF, był trochę zniszczony więc postanowiłem wstąpić do mechanika. Gdy zobaczyłem, że u mechanika stoi publiczny pojazd (ten do skanowania mapy) napisałem "Wyjedz bo to nie jest pojazd prywatny". Nie otrzymałem odpowiedzi więc w niego wjechałem, również nie zareagował więc myślałem, że AFK. Starałem się go wypchnąć aż nagle moja postać wysiadła z auta i zobaczyłem napis "Twoje prawo jazdy zostało zatrzymane na okres 2d" czy jakoś tak. Zdenerwowałem się trochę wyszedłem z serwera i z tego wszystkiego zapomniałem zobaczyć kto zabrał mi to prawo jazdy (Nie wiem czy jest na tym serwie takie coś jak automatyczne zabieranie prawka za taranowanie). Tyle co dałem rade wyczytać to tyle napisałem. Proszę o oddanie prawa jazdy, wiem że dwa dni to mało ale tu chodzi o to, że nie powinien wjeżdżać pojazd do skanowania mapy do mechanika, i tak jak mechanik mu ten samochód naprawi to nic mu to nie da. PS: Ten pojazd do skanowania mapy co stał u mechanika miał tylko bagażnik rozwalony. Dowody: Nie wiem jakie dowody mogę podać, raczej żadnych. Coś od siebie: Coś od siebie hmmm.. Pozdrawiam całą Administrację i cały serwer
×
×
 • Create New...