Jump to content

Johann.

Gold
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Johann. last won the day on December 8 2019

Johann. had the most liked content!

Community Reputation

116 Świetny Gość!

8 Followers

About Johann.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/07/1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Nowy York

Recent Profile Visitors

1055 profile views
 1. Beka bo już tyle skarg było identycznych ze w ten sam sposób się komuś wbijacie. Ja już się nie będę więcej wypowiadać bo to szkoda słów na oskarżonego i jego kumpla
 2. Przyjechał po opone do kumpla i go okradli ze stanowiska XD
 3. No to chyba logiczne że podjechał jego ziomek z oponka a darmozjad wbił się na stano. To już nie 1 sytuacja kiedy ich świetna organizacja wbija se komuś na stano.
 4. Nick: Neyks. Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 571h 28m Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie. Opis sytuacji: Taranowalem ludzi celowo w SF. Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam, nie wiem co mi strzeliło do głowy, straty które wyrzadzilem mogę zrekompensować.
 5. Mozliwe ze jak wyskoczylem z torów ze jeszcze w kogoś wlecialem. No poprostu byłem zdenerwowany i chciałem jak najszybciej oddać ten kurs.
 6. Z tego co pamiętam tylko to. A jezeli coś jeszcze to bardzo przepraszam i mogę zwrócić koszty naprawy. Na prawdę celowo nikogo nie taranowalem zwłaszcza iż muszę zarabiać kasę na taxo. Wiec jeszcze raz przepraszam i tak jak mowie mowie jestem w stanie opłacić szkody.
 7. Jeżeli dobrze pamietam to uderzyłem w gracza, no co prawda przywalilem w niego i chamsko się odezwałem, ale miałem dobry kurs a jeszcze strasznie wolno jechał. Ogólnie to przepraszam za to że mnie poniosło, jestem w stanie rekompensatę jakąś wypłacić. Jak widzisz mam mało kar dlatego nie staranowalem go celowo.
 8. Nick: Neyks. Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 571h 28m Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie. Opis sytuacji: Problem tym, ze nic. Jechalem normalnie i nagle zostalo zabrane mi prawko na 7d. Dowody: Brak. Coś od siebie: Prosze mi wyjasnic za co zostalo mi zabrane prawo jazdy.
 9. przepraszam nie w tym dziale napisałem
 10. Dzięki że szakal próbowałeś chociaż to jakoś rozwiązać ale jak widać nic nie możesz zrobic bo chłop nie odpowiada więc lipa troche.
 11. Nick: DA_REK Serial: 8ADC89C7CE97A774B4FA2AB188EBBEF2 Staż na serwie: Gracz od 5 lat; Łączny czas gry: 265h 45m. Nick admina: |SAPD|MegaMasterPL Powód zbanowania: "Nie respektujesz regulaminu w ogóle - brak poprawy, masa kar" Krótki opis sytuacji: Nie wiem zbytnio jak opisać sytuację, bana dostałem po prostu gdy nie było mnie na serwerze. Fakt, nie dziwi mnie to, bo wiemy dokładnie co wyczyniałem. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie:Gracz bardzo tego żałuje i chcę się poprawić się szczerze i gracz przeprasza lub by chciał skrócenia bana chociaż jak by się gracza nie udało odbanować odrazu i gracz bardzo żałuję za swoje zachowanie.Piszę to za kolege ponieważ ma bana na forum dziękuję i myślę że pozytywnie rozpatrzycie apelacje pozdrawiam.
 12. Data i godzina zdarzenia:04.12.2019 20:19 Nick/pasek: OGLOC Nick/pasek oskarżonej osoby:TheOneAndOnly_v2 Mój serial:73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Opis:Gracz zniszczył auta organizacji i należny oddać organizacji 1k ponieważ zniszczył samochód i nie odstawił na baze i nie zatankował tutaj link regulamin http://www.dodgesquad.vhn.pl/viewtopic.php?id=2 i gracz twierdzi że nie regulaminu nie ma a był wysyłany nad gminie na czacie org i przy rekrtutacji wysyłamy więc niech gracz zapłaci karę każdy zakceptował warunki w organizacji tylko ten gracz twierdzi innaczej. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:https://imgur.com/a/nET6Fpc https://imgur.com/a/hL2MNlr https://imgur.com/a/QGV9ias https://imgur.com/a/1EbuTFE Ps.Gracz twierdzi że przy rekrutacji nie dostał regulaminu niech pokaże ssy że tak było albo logi ja jestem pewny że wysyłany był regulamin tyle z mojej strony dziękuję i pozdrawia.
×
×
 • Create New...