Jump to content

Johann.

Gold
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Johann. last won the day on December 8 2019

Johann. had the most liked content!

Community Reputation

120 Świetny Gość!

8 Followers

About Johann.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/07/1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Nowy York

Recent Profile Visitors

1083 profile views
 1. Nick: Johann. Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 571h 28m Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie + taranowanie na moscie. Opis sytuacji: Próbowałem wrzucić graczy do wody na moście. Dowody: Brak. Coś od siebie: Chciałbym przeprosic za to jaka glupawka mnie ogarnęła, chciałem sie durnie popisać przed kolegami i bardzo tego żałuję. Ludzi których próbowałem wrzucić zwrócę im koszty naprawy.
 2. A tako se czekałem, to ze pedziles i akurat wyjechalem to moja wina, koszty zwróciłem. Moge ci nawet oddac 200e ale jak masz zamiar w ten sposob sie zachowywac i ignorowac to...
 3. Nie życzę zebym byl nazywany dzieckiem. Zwróciłem ci koszt naprawy, to mnie zbluzgales i oddales. Nie czaje cie gościu, ale niech bedzie. Administracja podejmie decyzje. EDIT: To było mi napisać ze 79e a nie oddac i ignorowac, swiadczy to o twojej dziecinnosci.
 4. Beka bo już tyle skarg było identycznych ze w ten sam sposób się komuś wbijacie. Ja już się nie będę więcej wypowiadać bo to szkoda słów na oskarżonego i jego kumpla
 5. Przyjechał po opone do kumpla i go okradli ze stanowiska XD
 6. No to chyba logiczne że podjechał jego ziomek z oponka a darmozjad wbił się na stano. To już nie 1 sytuacja kiedy ich świetna organizacja wbija se komuś na stano.
 7. Nick: Neyks. Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 571h 28m Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie. Opis sytuacji: Taranowalem ludzi celowo w SF. Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam, nie wiem co mi strzeliło do głowy, straty które wyrzadzilem mogę zrekompensować.
 8. Mozliwe ze jak wyskoczylem z torów ze jeszcze w kogoś wlecialem. No poprostu byłem zdenerwowany i chciałem jak najszybciej oddać ten kurs.
 9. Z tego co pamiętam tylko to. A jezeli coś jeszcze to bardzo przepraszam i mogę zwrócić koszty naprawy. Na prawdę celowo nikogo nie taranowalem zwłaszcza iż muszę zarabiać kasę na taxo. Wiec jeszcze raz przepraszam i tak jak mowie mowie jestem w stanie opłacić szkody.
 10. Jeżeli dobrze pamietam to uderzyłem w gracza, no co prawda przywalilem w niego i chamsko się odezwałem, ale miałem dobry kurs a jeszcze strasznie wolno jechał. Ogólnie to przepraszam za to że mnie poniosło, jestem w stanie rekompensatę jakąś wypłacić. Jak widzisz mam mało kar dlatego nie staranowalem go celowo.
 11. Nick: Neyks. Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 571h 28m Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie. Opis sytuacji: Problem tym, ze nic. Jechalem normalnie i nagle zostalo zabrane mi prawko na 7d. Dowody: Brak. Coś od siebie: Prosze mi wyjasnic za co zostalo mi zabrane prawo jazdy.
 12. przepraszam nie w tym dziale napisałem
 13. Dzięki że szakal próbowałeś chociaż to jakoś rozwiązać ale jak widać nic nie możesz zrobic bo chłop nie odpowiada więc lipa troche.
×
×
 • Create New...