Jump to content

OGLOC

Player
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Świetny Gość!

5 Followers

About OGLOC

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/07/1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Nowy York

Recent Profile Visitors

750 profile views
 1. Nick: OGLOC Staż: 361h 45m Serial: 73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Nick osoby zawieszającej: Domelek Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe Taranowanie Opis sytuacji: Z taranowałem jakiegoś gracza przez przypadkiem Dowody: - Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem żałuję tego i nie obiecuje że to się nie powtórzy proszę o zdjęcie kary bardzo mi zależy dziękuję i pozdrawiam .
 2. Data i godzina zdarzenia:8.09.2019 12:00 Nick/pasek: https://panel.pylife.pl/i/301109.pasek1.png OGLOC Nick/pasek oskarżonej osoby: https://panel.pylife.pl/i/363373.pasek1.png ivt* Mój serial:73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Opis:Gracz ivt* wszedł na serwer zapytał się czy wejdę z kolegą z org na ts3 czekam na kolege z org i pisze ze wbijemy jak przyjdzie to gracz ivt* powiedział to ja założe kanał na team speak 3 ja mówię że kanał mamy to jaki był ip ts3 zapytał wcześniej i napisał pózniej "kurwa ale jaki ts to byl" ja mówię że wrzuć do org 200e za przeklinanie a on nie to dostał kicka a póżniej na priv napisał frajerem jesteś ssy wrzucam oczywiście. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: 1.https://imgur.com/a/WRdqo1a 2.https://imgur.com/a/HanC850 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Mute dla gracza za obraze na 3 dni.Niech kolega nauczy się kultury.
 3. Nick: OGLOC Staż: 2lata Serial: 73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Nick osoby zawieszającej: |ANIME|LastoAkaRudy Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie drogi Opis sytuacji: Wjechał we mnie motocykl i oczywiście napisałem daj pieniądze za naprawe powiedzial nie to nie chciałem mu dać odjechać żeby dal pieniądze i napisał pewnie reporta na mnie. Dowody: - Coś od siebie: Oczywiście że blokowałem drogę za to żeby oddal pieniądze zanim moderator/admin to byl mógł zapytać sie o co chodzi to nie odrazu zabiera prawo jazdy to jest śmieszne i to bardzo i nie zdążyłem zrobić ssy ponieważ odrazu poszedłem napisać apelacje dlatego że jutro są urodziny pylife i chciałbym mieć prawo jazdy by móc coś zamontować błagam o przywrócenie prawo jazdy. Link do poprzedniej apelacji: -
 4. Nick: OGLOC Serial:73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Staż na serwie: Gracz od 1 roku. Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Próba handlu poza serwerem (skarga na forum) Krótki opis sytuacji: Dostalem bana przez skarge na forum. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Tak zgodze sie na reset konta wiec prosze o szybki resecik konta.
 5. ale noctro sie nie zna nic w regulaminie nie ma jak pokazecie mi ze zlamalem regulamin to ok a jak nie ma cie dowodow konkretnych to ten ban nie ma sensu wiec jak mam miec bana chociaz nic nie zrobilem halo taka wasza jest sprawiedliwosc daj dowod ze zlamalem to ok bedzie wtedy a nie ze banujecie nie winnego gracza chociaz nic nie zrobil pozdro i nie zamykaj tematu tylko odpisz mi i dowod konkretny prosze a jak nie to ub bez resetu konta tyle mam do powiedzenia pozdro.
 6. A nie moge np mute albo kare pieniezna prosze cie po znajmosci XD pliska szkoda mi tyle gry czasu i nie zamykaj tematu moze znajdzie sie rozwiazanie prosze cie.
 7. Nick: OGLOC Serial:73D80A83B0C85F9F3B0DC2DCD76BEC94 Staż na serwie: Gracz od 1 roku. Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Próba handlu poza serwerem (skarga na forum) Krótki opis sytuacji: Dostalem bana przez skarge na forum. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie próbowalem handlowac tylko napisałem ogłoszenie bo chciałem sell sultana a napisalem konta a pozniej ogarnolem sie w pore i mowie nie gram zostaje i nie sprzedaje i dzisiaj gralem na koncie sprzedalem sultana i zostalem zbanowany nie slusznie ze proba handlu chociaz z nikim nie handlowalem i dostalem bana bo na ss jest tylko napisane ogloszenie sell konta a tak naprawde nie sprzedalem i nie czytalem regulaminu jak przeczytalem to sie ogarnolem usunolem all wpisy na fb i tyle chcial bym zostac odbanowany duzo poswiecilem czasu na gre majatek moj w 100% nic nie kupowalem wiec nie chcial bym tego stracic moge poniesc konsekfencje proponuje 1 zarobic jakas sume pieniedzy dac do bankomatu 2.dostac bana na 14 dni lub na miesiac.Zeby jakas kara byla a nie na zawsze tyle czasu poswiecilem prosze o odbanowanie mojego konta wszystko legit moj caly majatek. PS: Nie ma w regulaminie serwera ze nie mozna dawac ogloszen na fb wiec nie ma sensu reset konta prosze o odbanowanie i nalozenia mute na 14dni i prosze o wypowiedz najlepiej pani BloodLine.
 8. jak po resecie konta wszystko jest moje jak juz to prosze o inna kare bez jaj nie zgadzam sie oczywiscie na reset za duzo czasu poswieciłem na serwerze prosze o bana na 7 dni lub uzbieram pieniadze i dam na serwer do bankomatu wiadomo konsekwencje musza byc zachowania nie ma dowodów ze handlowałem wiec reset konta jest bezsensu a w regulaminie nie ma nic o daniu sobie ogloszenia na fb wiec reset konta jest zbyt surowa kara nie po to tyle gralem miesiecy poswiecilem na taxo wiec reset konta jest bezsensu.
 9. 1. Play Your Life to serwer RPG, odgrywamy tu realne życie. 2. Gramy na luzie. 3. Obowiązuje zakaz zabijania innych graczy poza wyznaczonymi strefami. 4. Nie uzywamy cheatow, nie spamujemy, nie naduzywamy bindów. 5. Nie wyklinamy bez potrzeby, nie obrazamy innych graczy. 6. Nie utrudniamy innym gry. 7. Obowiązuje całkowity zakaz handlem miejscami pracy i pojazdami służbowymi. 8. Zabroniony jest handel gotówką, kontami, pojazdami i innymi dobrami poza grą. 9. Zabronione jest udostępnianie swoich kont innym graczom. Gdzie jest napisane ze zakaz dawania ogloszen na grupach fb o handlu napisalem tylko ogloszenie a nie proba handlu wiec prosze o odbanowanie bo ban nie ma sensu bo w regulaminie nic o tym nie pisze tylko dalem ogloszenie nie handel to sa 2 rozne rzeczy wiec ban jest nalozony bezpodstawnie.
 10. A po 2 Pawelcio daj ssy jak sprzedaje niby konto albo cos innego i przelewy ze coś jest nie tak żadnych takich sytuacji nie było więc dostane unbana i to nie była próba bo nawet z nikim nie pisałem na temat sell konta nie masz dowodów ze sprzedaje albo kupuje ja jestem czysty możecie zobaczyc moje konto jedyne jakie przelewy to pozyczki które już dawno splaciłem więc jestem czysty.
 11. Bo nic nie zrobiłem nie doszło do handlu nawet więc a po 2 to jest cały mój majątek który robiłem bardzo długo nic nie kupiłem więc ten ban jest bezsensu tyle poświęciłem czasu że ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji a czemu ty wyszedłeś cało ?. Prosze o ukrania gracza punktami jak nie jest zamieszany w sprawę.
 12. Prosze o ukrania gracza punktami jak nie jest zamieszany w sprawę.
×
×
 • Create New...