Jump to content

Marwin

Player
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Świetny Gość!

About Marwin

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 10/03/1999

Komunikatory

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/marwinpl/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

1273 profile views
 1. Nick: Mariwn Staż: 1800h Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Notorycznie odwalanie na giełdzie lv. Opis sytuacji: Jechałem szybko po giełdzie, po czym miałem z niej wyjechać i zostało zabrane mi prawo jazdy. Może i odwalałem ale byłem pod wpływem alkoholu. Dowody: Brak Coś od siebie: Tego dnia byłem pod wpływem alkoholu, nie panowałem nad sobą. Nie wiele pamiętam co się działo, jeśli kogoś uraziłem zajściem to bardzo przepraszam. W życiu realnym prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu jest niedozwolone, jednak to jest tylko gra i przebieg sytuacji potoczył się dla mnie niezbyt dobrze. RamboPL przepraszam bardzo za to co zrobiłem, za taranowanie innych graczy. Tak jak napisałeś, że taranowałem, może po drodze na giełdę staranowałem ale nie pamiętam. Mogę wszystkim tym graczom, jeżeli masz dowody zapłacić za szkody. Bardzo zależy mi na grze tutaj, następnym razem przemyślę czy wejść na serwer pod wpływem alkoholu, tym bardziej poruszać się pojazdem mechanicznym. Jeszcze raz bardzo przepraszam za moje nieodpowiednie zachowanie oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie drugiej apelacji. Link do drugiej apelacji:
 2. Nick: Marwin Staż: 1800h Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Notorycznie odwalanie na giełdzie lv. Opis sytuacji: Jechałem dosyć szybko po giełdzie LV, nikogo nie potrąciłem, nawet nie przywaliłem w inny pojazd. Dojeżdżam do końca giełdy, miałem już wyjechać i zostało zabrane mi prawo jazdy. Dowody: BRAK Coś od siebie: Nie zrobiłem nic złego a zostało zabrane mi prawo jazdy. Jak wspomniałem jechałem szybko po giełdzie wraz z kolegą. Jak zostało zabrane mi prawo jazdy, kolega powiedział że jeździłem po innych pojazdach. Nigdy w życiu bym takiego czegoś nie zrobił, powiedziałem mu że jechałem normalnie omijając inne pojazdy oraz graczy. Podejrzewam, że ta sytuacja jest spowodowana przez lagi internetowe, ponieważ mam słaby internet. Jeśli wyglądało to u Ciebie inaczej to tylko wina mojego internetu. Przepraszam za zaistniałą sytuację ale w mojej okolicy nie ma dostępnego lepszego internetu. Szkoda, że nie nagrywałem całego zajścia, wtedy miałbym dowody, że poruszałem się po giełdzie normalnie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 3. Wszystkim, którzy napisali podania życzę powodzenia w przebiegu rekrutacji
 4. Wyrażam zgodę jako lider organizacji na dodanie logotypów
 5. Sprzedana, można zamknąć @Pan_Lizaczeg* pozdrawiam tego pana
 6. REF Coraz bliżej, niedługo chyba zmieni właściciela
 7. Model pojazdu: FCR-900 ID: 11k Przebieg: 300km Cena: 150k (do negocjacji) Kolor: czerwony Felgi: - Kolor świateł: standardowy Tuning: - Zdjęcie pojazdu:
 8. Sprzedana, można zamknąć Pozdrawiam gracza @HaYoPeT
 9. Model pojazdu: FCR-900 ID: 11076 Przebieg: 2000km Cena: 200k (do negocjacji) Kolor: bordowy Felgi: - Kolor świateł: standardowy Tuning: MK2 Zdjęcie pojazdu:
 10. Dogadałem się do zamknięcia
×
×
 • Create New...