Jump to content

zuraw79

Player
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115 Świetny Gość!

About zuraw79

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 10/03/1999

Komunikatory

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/marwinpl/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

1695 profile views
 1. Nick: zuraw79 Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104 Staż na serwie: Gracz od 6 lat 1920h 50m. Nick admina: ;M!ksS.rc Powód zbanowania: Odpocznij, wchodzisz tylko aby odwalać. Krótki opis sytuacji: Wraz z kolegą odwalaliśmy i taranowaliśmy na serwerze z powodu nudów. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: To nie jest duplikat
 2. elo żuraw79

  1. zuraw79

   zuraw79

   elo żuraw78

 3. Pamięta ktoś z Was jeszcze ten filmik? 🤣

  https://www.youtube.com/watch?v=CkUrkr4d9nw 

  1. Show previous comments  3 more
  2. $urfus

   $urfus

   Pamietam jak mi glebe robiles do perka a teraz juz nie grasz

  3. zuraw79

   zuraw79

   @Surfus dzisiaj wbiłem na godzinkę na serwer, nie wiem czy będę grał normalnie

    

  4. $urfus

   $urfus

   Spk kazdy ma przerwe ja 3 miesiace nie gralem teraz cos wbilem i jjestem zadowolony ze nie zlomowalem

 4. Nick: Mariwn Staż: 1800h Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Notorycznie odwalanie na giełdzie lv. Opis sytuacji: Jechałem szybko po giełdzie, po czym miałem z niej wyjechać i zostało zabrane mi prawo jazdy. Może i odwalałem ale byłem pod wpływem alkoholu. Dowody: Brak Coś od siebie: Tego dnia byłem pod wpływem alkoholu, nie panowałem nad sobą. Nie wiele pamiętam co się działo, jeśli kogoś uraziłem zajściem to bardzo przepraszam. W życiu realnym prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu jest niedozwolone, jednak to jest tylko gra i przebieg sytuacji potoczył się dla mnie niezbyt dobrze. RamboPL przepraszam bardzo za to co zrobiłem, za taranowanie innych graczy. Tak jak napisałeś, że taranowałem, może po drodze na giełdę staranowałem ale nie pamiętam. Mogę wszystkim tym graczom, jeżeli masz dowody zapłacić za szkody. Bardzo zależy mi na grze tutaj, następnym razem przemyślę czy wejść na serwer pod wpływem alkoholu, tym bardziej poruszać się pojazdem mechanicznym. Jeszcze raz bardzo przepraszam za moje nieodpowiednie zachowanie oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie drugiej apelacji. Link do drugiej apelacji:
 5. Nick: Marwin Staż: 1800h Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Notorycznie odwalanie na giełdzie lv. Opis sytuacji: Jechałem dosyć szybko po giełdzie LV, nikogo nie potrąciłem, nawet nie przywaliłem w inny pojazd. Dojeżdżam do końca giełdy, miałem już wyjechać i zostało zabrane mi prawo jazdy. Dowody: BRAK Coś od siebie: Nie zrobiłem nic złego a zostało zabrane mi prawo jazdy. Jak wspomniałem jechałem szybko po giełdzie wraz z kolegą. Jak zostało zabrane mi prawo jazdy, kolega powiedział że jeździłem po innych pojazdach. Nigdy w życiu bym takiego czegoś nie zrobił, powiedziałem mu że jechałem normalnie omijając inne pojazdy oraz graczy. Podejrzewam, że ta sytuacja jest spowodowana przez lagi internetowe, ponieważ mam słaby internet. Jeśli wyglądało to u Ciebie inaczej to tylko wina mojego internetu. Przepraszam za zaistniałą sytuację ale w mojej okolicy nie ma dostępnego lepszego internetu. Szkoda, że nie nagrywałem całego zajścia, wtedy miałbym dowody, że poruszałem się po giełdzie normalnie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 6. Wszystkim, którzy napisali podania życzę powodzenia w przebiegu rekrutacji
 7. Wyrażam zgodę jako lider organizacji na dodanie logotypów
 8. Sprzedana, można zamknąć @Pan_Lizaczeg* pozdrawiam tego pana
 9. REF Coraz bliżej, niedługo chyba zmieni właściciela
×
×
 • Create New...