Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

ScReen

Gold
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 CJ

1 obserwujący

O ScReen

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 08.02.2000

Komunikatory

 • Skype
  Tak

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Powerkowo
 • Zainteresowania
  Motoryzacja Dziewczyny ;3

Ostatnie wizyty

776 wyświetleń profilu
 1. ScReen

  Licytacja ELEGY LS- 3921

  560
 2. ScReen

  Licytacja ELEGY LS- 3921

  550
 3. ScReen

  GigaByte zbanowany przez SzczamboPL.

  XDDDDDD
 4. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Zabiłem gracza na stanowisku mechanika Krótki opis sytuacji: Gracz był na stanowisku został przejechany i przez to że go przejechałem stracił stanowisko mechanika. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. Przepraszam jeszcze raz oraz Proszę o skrócenie mojego bana i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 5. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Zabiłem gracza na stanowisku mechanika Krótki opis sytuacji: Gracz był na stanowisku został przejechany i przez to że go przejechałem stracił stanowisko mechanika. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. Przepraszam jeszcze raz oraz Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 6. No i 18 urodziny :)

  1. |NT|TrondoZPL

   |NT|TrondoZPL

   Najlepszego

  2. bootydestroyer11

   bootydestroyer11

   Najlepszego i jak najmniejszej ilości alkoholu oczywiście :D

  3. ScReen

   ScReen

   Dzięki zobaczymy :D

 7. Nick: ScReen Link do profilu: Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Bugowanie klawiszy na kutrach. Krótki opis sytuacji: Zostawilem sobie coś na klawiaturze i musiałem na chwilę odejść od komputera. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chcę przeprosić i obiecać że już nigdy tak nie zrobię.
 8. Nick: Afro Serial: C3D0ADE68FC403555AD7DDBBD52DC852 Staż: 4 lata. Nick osoby zawieszającej: Noctropolis. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd + jazda po torach. Krótki opis sytuacji: Pracowałem na taxo, i chciałem sobie skrócić kursy. Dowody: - Coś od Siebie: Chcę przeprosić za mój wybuch w ostatniej skradze na moją osobe, ale nie wiem jak można być takim zawistnym człowiekiem jak osoba która napisała tą skarge, pomimo mojego wieloletniego stażu na serwerze czasami zdarzy mi się jeżdzić pod prąd czy po torach, chcę za to przeprosić, proszę Cię noctro o przywrócenie prawka. Na serwerze nie ma ze mną problemów, jeszcze raz chcę przeprosić za to zachowanie.
 9. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Consola Powód zbanowania: Dostałem od jednego typa hasła z bazy danych MYSQL z innego serwera. I chciałem zobaczyć czy naprawdę to działa, więc postanowiłem spróbować na tym serwerze. Krótki opis sytuacji: Raczej nie trzeba Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. I godnie przyjmę karę nawet gdy nie zostanę odbanowany. Przepraszam jeszcze raz oraz myślę, że dacie mi jeszcze jedną szanse. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 10. Nick: ScReen Serial:FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: Rok Nick admina: Powód zbanowania: Próba logowania pięć razy na konto Krótki opis sytuacji: Wchodzę na serwer i próbuje się zalogować i nie mogę wpisałem piąty raz i dostalem bana Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pszepraszam czy mógłbym dostać ostanią szanse
 11. ScReen

  ScReen zbanowany przez AFX

  nie wiem on ma paczki bo robi serwery i odkodowal hasla graczy
 12. ScReen

  ScReen zbanowany przez AFX

  ale on tu nie gra tylko ma hasla z paczki serwer tylko nie z pylife bo odkodowal
 13. ScReen

  ScReen zbanowany przez AFX

  dobrze kolega mi podał hasla i chciałem zobaczyć czy działa pszyznaje sie że próbowałem
 14. ScReen

  ScReen zbanowany przez AFX

  Pszepraszam już tak nie postąpie
×