Skocz do zawartości

ScReen

Gracz
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 CJ

O ScReen

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 08.02.2000

Komunikatory

 • Skype
  Tak

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NSF
 • Zainteresowania
  Motoryzacja Dziewczyny ;3

Ostatnie wizyty

560 wyświetleń profilu
 1. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Zabiłem gracza na stanowisku mechanika Krótki opis sytuacji: Gracz był na stanowisku został przejechany i przez to że go przejechałem stracił stanowisko mechanika. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. Przepraszam jeszcze raz oraz Proszę o skrócenie mojego bana i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 2. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Zabiłem gracza na stanowisku mechanika Krótki opis sytuacji: Gracz był na stanowisku został przejechany i przez to że go przejechałem stracił stanowisko mechanika. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. Przepraszam jeszcze raz oraz Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 3. No i 18 urodziny :)

  1. TrondoZPL

   TrondoZPL

   Najlepszego

  2. *WojtaS*

   *WojtaS*

   Najlepszego i jak najmniejszej ilości alkoholu oczywiście :D

  3. ScReen

   ScReen

   Dzięki zobaczymy :D

 4. Nick: ScReen Link do profilu: Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Bugowanie klawiszy na kutrach. Krótki opis sytuacji: Zostawilem sobie coś na klawiaturze i musiałem na chwilę odejść od komputera. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chcę przeprosić i obiecać że już nigdy tak nie zrobię.
 5. Nick: Afro Serial: C3D0ADE68FC403555AD7DDBBD52DC852 Staż: 4 lata. Nick osoby zawieszającej: Noctropolis. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd + jazda po torach. Krótki opis sytuacji: Pracowałem na taxo, i chciałem sobie skrócić kursy. Dowody: - Coś od Siebie: Chcę przeprosić za mój wybuch w ostatniej skradze na moją osobe, ale nie wiem jak można być takim zawistnym człowiekiem jak osoba która napisała tą skarge, pomimo mojego wieloletniego stażu na serwerze czasami zdarzy mi się jeżdzić pod prąd czy po torach, chcę za to przeprosić, proszę Cię noctro o przywrócenie prawka. Na serwerze nie ma ze mną problemów, jeszcze raz chcę przeprosić za to zachowanie.
 6. Nick: ScReen Serial: FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Consola Powód zbanowania: Dostałem od jednego typa hasła z bazy danych MYSQL z innego serwera. I chciałem zobaczyć czy naprawdę to działa, więc postanowiłem spróbować na tym serwerze. Krótki opis sytuacji: Raczej nie trzeba Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że bardzo źle zrobiłem. I godnie przyjmę karę nawet gdy nie zostanę odbanowany. Przepraszam jeszcze raz oraz myślę, że dacie mi jeszcze jedną szanse. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 7. Nick: ScReen Serial:FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: Rok Nick admina: Powód zbanowania: Próba logowania pięć razy na konto Krótki opis sytuacji: Wchodzę na serwer i próbuje się zalogować i nie mogę wpisałem piąty raz i dostalem bana Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pszepraszam czy mógłbym dostać ostanią szanse
 8. ScReen zbanowany przez AFX

  nie wiem on ma paczki bo robi serwery i odkodowal hasla graczy
 9. ScReen zbanowany przez AFX

  ale on tu nie gra tylko ma hasla z paczki serwer tylko nie z pylife bo odkodowal
 10. ScReen zbanowany przez AFX

  dobrze kolega mi podał hasla i chciałem zobaczyć czy działa pszyznaje sie że próbowałem
 11. ScReen zbanowany przez AFX

  Pszepraszam już tak nie postąpie
 12. ScReen zbanowany przez AFX

  pszyznaje sie że próbowałem ale nic nie chciałbym zrobić
 13. Nick: ScReen Serial:FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: Rok Nick admina: Powód zbanowania: Próba logowania pięć razy na konto Krótki opis sytuacji: Wchodzę na serwer i próbuje się zalogować i nie mogę wpisałem piąty raz i dostalem bana a zobaczyłem że mam z za y Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pszepraszam za problem
 14. Nick: ScReen Serial:FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: Rok Nick admina: Powód zbanowania: Próba logowania pięć razy na konto Krótki opis sytuacji: Wchodzę na serwer i próbuje się zalogować i nie mogę wpisałem piąty raz i dostalem bana a zobaczyłem że mam z za y Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pszepraszam za problem
 15. Czwarte urodziny Play Your Life

  czekamy czekamy
×