Jump to content

|SM-LS|Luksai

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About |SM-LS|Luksai

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/13/2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: Około 19 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 5FCD1A6234F6FD01BB194C6DBF4614F3 Opis: Heksi, wykonując pracę urzędowego SM w San Fierro dokonał błędów, podczas suszenia. mianowicie wyszedł za rogu przy spawnie SF (miejsce do suszenia) dokonał pomiaru mojej prędkości, po czym jak gdyby nigdy nic poszedł suszyć 24m od skrzyżowania. Nie dokonał pomiaru odległości. Pomimo rozmowy z administracją nic nie dało się zdziałać, przez trwający event. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/zgdcNVC https://imgur.com/a/QMJpyjs Oczekiwania: ()
 2. ZNOWU WYWALIŁO?

   

 3. Nick: Kwirynek Staż: 2 lata Serial: A139ABAF832ED30DE578F773395C8634 Nick osoby zawieszającej: lajoN Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Jechałem drogą w SF ob mechanika w Doherty, nagle zostałem uderzony przez samochód wyjeżdżający z peronu. Kierowca kazał mi zapłacić za szkody które rzekomo wyrządziłem. jako że byłem w ruchu drogowym a on chciał się do niego udzielić miałem pierwszeństwo. Gdy zrozumiał swój błąd zaczął uciekać. wyjechałem przed niego i zagrodziłem mu drogę, kazałem mu płacić za to co mi zrobił. Jako iż zaczął uciekać napisałem raport odnoszący się do taranowania. Powtórzyłem pościg oraz zatrzymywanie uciekiniera gdy nie chciał dokonać należytej wpłaty taranowałem go. Przy spawnie w SF zostało mi zabrane prawo jazdy kategorii ABC. Coś od siebie: Wiem, że nie powinienem taranować innych, ale była to w tamtym momencie dla mnie najlepsza decyzja. Proszę jeszcze raz o oddanie mi prawa jazdy. Postanowię poprawę.
 4. Nick: Kwirynek Staż: 2 lata Serial: A139ABAF832ED30DE578F773395C8634 Nick osoby zawieszającej: lajoN Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Jechałem drogą w SF ob mechanika w Doherty, nagle zostałem uderzony przez samochód wyjeżdżający z peronu. Kierowca kazał mi zapłacić za szkody które rzekomo wyrządziłem. jako że byłem w ruchu drogowym a on chciał się do niego udzielić miałem pierwszeństwo. Gdy zrozumiał swój błąd zaczął uciekać. wyjechałem przed niego i zagrodziłem mu drogę, kazałem mu płacić za to co mi zrobił. Jako iż zaczął uciekać napisałem raport odnoszący się do taranowania. Powtórzyłem pościg oraz zatrzymywanie uciekiniera gdy nie chciał dokonać należytej wpłaty taranowałem go. Przy spawnie w SF zostało mi zabrane prawo jazdy kategorii ABC. Coś od siebie: Wiem, że nie powinienem taranować innych, ale była to w tamtym momencie dla mnie najlepsza decyzja. Proszę jeszcze raz o oddanie mi prawa jazdy. Postanowię poprawę.
 5. Nick: Kwirynek Staż: 2 lata (na kilku kontach) Serial: A139ABAF832ED30DE578F773395C8634 Nick osoby zawieszającej: lajoN Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Jechałem drogą w SF ob mechanika w Doherty, nagle zostałem uderzony przez samochód wyjeżdżający z peronu. Kierowca kazał mi zapłacić za szkody które rzekomo wyrządziłem. jako że byłem w ruchu drogowym a on chciał się do niego udzielić miałem pierwszeństwo. Gdy zrozumiał swój błąd zaczął uciekać. wyjechałem przed niego i zagrodziłem mu drogę, kazałem mu płacić za to co mi zrobił. Jako iż zaczął uciekać napisałem raport odnoszący się do taranowania. Powtórzyłem pościg oraz zatrzymywanie uciekiniera gdy nie chciał dokonać należytej wpłaty taranowałem go. Przy spawnie w SF zostało mi zabrane prawo jazdy kategorii ABC. Coś od siebie: Wiem, że nie powinienem taranować innych, ale była to w tamtym momencie dla mnie najlepsza decyzja. Proszę jeszcze raz o oddanie mi prawa jazdy. Postanowię popraw.
 6. Nick: Kwirynek Staż: Około 1,5 roku na kilku kontach Serial: A139ABAF832ED30DE578F773395C8634 Nick osoby zawieszającej: Nowak Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jechałem prosto, ale wjechał we mnie sadler, gdy prosiłem o zapłatę za wyrządzone szkody zaczął uciekać. Goniłem go, lecz zgubiłem. Znalazłem go tak około 9 minut po wszystkim i ponownie zacząłem pościg. Gdy kazałem mu się zatrzymać on skracał zakręty. Sprowokował mnie, więc zablokowałem mu drogę. On nie zważał na to więc pojechał dalej do mechanika gdy go zgłosiłem, ostałem zakaz prowadzenia pojazdów. Coś od siebie: Proszę o uniewinnienie mnie i oddanie mi prawa jazdy, żałuję że posunąłem się do blokowania innych. Zrobiłem to w celu uregulowania rachunków. Uważam, że jestem niewinny i powinienem dostać prawo jazdy, a o sprawie polecam zapomnieć.
 7. Nick: brayan.123 Powód: taran Zostałem niesłusznie oskarżony za taran. To ja sam byłem staranowany przez drona w Doherty, przy warsztacie.
×
×
 • Create New...