Jump to content

zerr0x;)

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About zerr0x;)

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Nick: swamplanter Serial:C5E9B5532F87F653B7681644CE2A50F2 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: AFX Powód zbanowania: zbyt dużo prób zgadywania loginu Krótki opis sytuacji: znowu próbowałem Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Znowu się zbanowałem - mój błąd ,lecz login już dostałem od admina po ciężkich próbach odgadnęliśmy, chciałem wrócić do gry i dalej mam taką nadzieję i
 2. to wiem , to konto zalozylem tylko dla forum , jestem na nowym komputerze dlatego ten serial mi nic nie daje , moge podac ip z ktorego ostatnio wbijalem na tamto konto:)
 3. Nick: Aktualnie nie posiadam mojego starego konta , z tego powodu otrzymałem bana ponieważ próbowałem odgadnąć login Serial:C5E9B5532F87F653B7681644CE2A50F2 Staż na serwie:3 lata Nick admina: system Powód zbanowania: Zbyt dużo prób logowania Krótki opis sytuacji: Próbowałem zgadnąć login i nagle zostałem wyrzucony z okna logowania Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chciałbym powrócić do grry na serwerze, ponieważ kliamt serwera mi się bardzo podoba
 4. Witam witam , chciałbym powrócić do gry na serwerze mam nowy komputer i pamiętam nicku wiem , że kiedyś miałem nick " zerr0x;) < -- jest teraz takie konto na serwerze gdyż musiałem założyć konto na forum , byłem już tutaj z tym problemem i ktoś mi pomógł , " homunculus|VLOG| " taki był nick ostatnio mi podany i działał , mam nadzieję że da rade odzyskać konto bo trochę tam się nagrałem i szkoda by było zaczynać od nowa. , jeszcze mogę podać ip z którego kiedyś tam ostatnio wchodziłem na konto ale to już na pw żeby nie było żadnej lipy z ddosami serial : C5E9B5532F87F653B7681644CE2A50F2 i panowie jeszcze jeden problem gdy próbuję wejść do okna logowania wyrzuca mnie w powodem : Utracono połączenie z serwerem :" Błąd [CD09] "
 5. działa, dzięki wielkie! działa, dzięki wielkie!
 6. Tak jak w teamcie świry zapomniałem nicku a bym sobie popykał jedyny nick jaki ostatni tam miałem to chyba "homunculusVLOG" ale nie jestem pewien w historii nicków był ten co teraz mam czyli "zerr0x;)" jeśli dałobyrade jakoś ogarnąć nick to na czilku bd pamiętał hasło raczej.
×
×
 • Create New...