Jump to content

MrSzejk

Player
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About MrSzejk

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. Ja tylko sprzedawałem pieniądze Ryszard to był mój kolega. I chodziło o to, żeby zaokrąglić sumę do określonej.
 2. Nick: MrSzejk Serial: DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Staż na serwie: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 491h 3m. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Handel majątkiem Krótki opis sytuacji: Wymieniłem pieniądze z pylife na psc Dowody: --------------------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: ---------------------------------------------------- Coś od siebie: Na początku chciałbym przeprosić za to co zrobiłem, bo było to bezsensowne. Wymieniłem się majątkiem i teraz tego żałuje, jeśli byłaby taka możliwość to chciałbym powrócić na pylife i nigdy tego nie powtórzyć (oczywiście z wyzerowanym kontem). Mam nadzieję, że się to uda i z góry dziękuje za uwagę. Pozdrawiam.
 3. Nick: MrSzejk Staż: 5 lat, 430 h Serial: DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Nick osoby zawieszającej: lajoN Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie innego gracza Opis sytuacji: A więc zacznę od początku, gdy byłem w mechu lv dolny to jakiś cj w sadlerze zaczął mnie taranować i obecnego tam mechanika. Napisałem mu żeby zapłacił za wyrządzane szkody, lecz miał to gdzieś staranował mnie i uciekł. Napisałem na niego reporta 3 razy w ciągu 10 razy, gdy mnie staranował żaden admin nie zareagował. Więc pojechałem za nim aż do mechanika w Los Santos mówiąc 5 razy, żeby zapłacił za szkody. Gracz miał mnie gdzieś i NADAL mnie taranował. Gdy byliśmy już pod mechem powiedziałeś, że to ja go taranował od PC, lecz prawda była zupełnie inna nie wiem czy to był twój kolega, ale nie rozumiem dlaczego ja mam cierpieć na twoich błędach i tego typa. Dowody: Coś od siebie: Myślę, że cała ta sytuacja to była jedna wielka pomyłka i liczę na oddanie prawka.
 4. Data i godzina zdarzenia:2017-11-16 około 16 Nick/pasek: MrSzejk Nick/pasek oskarżonej osoby:Ichtior Mój serial: DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Opis: Pewny typek w sadlerze, który zachowywał sie jak niewychowany szympans i zaczął taranować mnie w premierze i kolege na stano mecha. Gdy napisałem na niego reporta 3x nikt nie reagował w momencie, gdy było 4 adminów na serwerze więc pojechałem za nim aż do lv po drodze zostałem staranowany ponad 10 razy. Gdy byliśmy przy mechu w Los Santos to ja dostałem prawko za "taranowanie" na ss widać dokładnie kto kogo taranuje i spycha z ulicy Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/ZHyYK https://imgur.com/a/D5mHh https://imgur.com/a/pSTbk Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Zabranie panu w sadlerze prawka na tydzień lub oddanie mojego.
 5. Nick: MrSzejk Staż: 5 lat, 368 h Serial: DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Nick osoby zawieszającej: Shizo. Powód zawieszenia prawa jazdy: powód: Celowy taran w mechaniku LS (7 d) Opis sytuacji: Jakiś typ we mnie wjechał i zaczął mnie wyzywać od debili i biedaków, bo ma jestera z rh1 napisałem na niego reporta i go staranowałem raz gdy on mnie chyba z 30. Dowody: [2017-11-11 12:44:45] [Output] : 58 |Krul|TheJuziu: idiota [2017-11-11 12:44:07] [Output] : 58 |Krul|TheJuziu: pluje na cb [2017-11-11 12:43:44] [Output] : 58 |Krul|TheJuziu: biedasku [2017-11-11 12:43:51] [Output] : 58 |Krul|TheJuziu: gowno buffalo Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuację, ale zdenerwowałem się, gdy typ zaczął mnie wyzywać i go staranowałem. Byłbym wdzięczny gdybym odzyskał prawo jazdy.
 6. Data i godzina zdarzenia:2017-02-28 20:49:31 Nick/pasek: MrSzejk Nick/pasek oskarżonej osoby: Ravtex.mcd Mój serial:DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Opis:Gracz rozkazywał mi i wyzywał, ponieważ 50 e to dla niego za dużo za naprawę i miał z tego powodu problemy. Po rozkazach pracy jakbym był jakimś niewolnikiem z Auschwitz wyzwał mnie od "jebanych debili" i zaczął taranować. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [2017-02-28 20:49:27] [Output] : 176 Ravtex.mcd: pracuj [2017-02-28 20:49:31] [Output] : 176 Ravtex.mcd: naprawiaj to raz! http://imgur.com/a/kDWai Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Jest mi to obojętne proszę tylko o sprawiedliwą kare.
 7. Z jakieś 10 osób pisało, że im to przeszkadza, a ty nadal swoje robiłes po 4 upomnieniach...
 8. Nick: MrSzejk Staż: 262h 29m, 4lata Serial: DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Nick osoby zawieszającej: Ziomal97*sza Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie pod prąd Opis sytuacji:Jechałem pod prąd i potrąciłem typa. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Była to moja wina i przepraszam, prosiłbym o odzyskanie prawka. Nic więcej nie mam do powiedzenia. Pozdrawiam
 9. Nick: MrSzejk.mcd Serial:DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 240h 35m. Nick admina: mysza Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Wyzywanie na pm Dowody: Nie mam Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/228222-mrszejkmcd-zbanowany-przez-mysza/ Coś od siebie: Po dłuższych namysłach stwierdziłem, że moje tłumaczenie w poprzedniej apelacji było totalnie bez sensu. Zachowałem się jak totalny idiota i dzieciak. Teraz już bez żadnych tłumaczeń wyzywałem gracza i spamowałem mu komendą dajkase było to bez sensu i naprawdę nie wiem co wtedy mi strzeliło do głowy zamiast poprostu zostawić go w spokoju. Bardzo chciałbym przeprosić i naprawdę żałuję tego co zrobiłem, przepraszam też za te idiotyczne tłumaczenia, że niby on mnie sprowokował, ponieważ poinformował mnie on tylko o skardze, a ja jak dzieciak zacząłem go wyzywać. Naprawdę bardzo tego żałuję i postaram się już nikogo nie wyzywać, nawet jakby nie wiem co robił, tylko poprostu dam reporta. Oczywiście pozdrawiam całą administrację i serdecznie przepraszam Kloz3ta za to co zrobiłem.
 10. Dobra przyznaje, że go prowokowałem, lecz dlaczego niby moje przeprosiny miały być fałszywe, cóż przyznałem się do winy opisałem to co myślę, więc to już twoja wola czy dasz mi ub czy nie. Najwyżej poczekam ehh..
 11. Chyba nie pojmujesz czegoś skarga mogła mnie rozśmieszyc, ale czy przeprosiny z powodu rozbawienia musiały być fałszywe ? Dobra whatever tłumacze 2 raz ty nie rozumiesz, czekam na odpowiedź administracji
 12. Tzn. nwm po czym pozorujesz, że moje przeprosiny były nie na poważnie, może jestes psychologiem? To, że w ostatniej wypowiedzi napisałem "xddd" to nie oznacza, że przeprosiny nie były szczere. Po napisaniu skargi napisałes "Skarga napisana może coś odpiszesz?" czy coś w tym rodzaju prowokując mnie do wypowiadania się w tw. skardze także spoko...
 13. Ok, zrozumiałem, że jakby to spam był przyczyną.. Przepraszam za moje zachowanie, lecz ten ziomek mnie poprostu prowokuje do wyzwisk.. Napisał tą skarge to niech mnie już zostawi w spokoju, a nie do mnie pisze.. Jeśli napiszesz, że mogłem ziomka zignorować to równiedobrze on mógł mnie, więc sam chciał wyzwisk.. Jedynie po tym jak go napisał to też go prowokowałem potem przyznaję się bez bicia no, ale mógł do mnie poprostu nie pisać i zostawić sobie tą swoją skargę. Za tą sytuację oczywiście przepraszam, ponieważ już i tak mocno byłem na niego zdenerwowany. Oczywiście wyzwiska skierowane w jego stronę nie były uzasadnione, ponieważ sam jestem sobię winny, Oczywiście moje zachowanie z wyśmianiem jego skargi było dziecinne. Pragnę tylko podkreślić, że bardzo żałuję i chce podziękować, że odrazu nie zamknełaś tego tematu tylko dałas mi możliwość wypowiedzenia Pozdrawiam... Poza tym Ciebie już przeprosiłem w skardze Jeśli chcesz to mogę jeszcze raz mi to nie przeszkadza.
 14. Nick: MrSzejk.mcd Serial:DEDEB1A03A7EDD16C6DE5317F68C9CF3 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 240h 35m. Nick admina: mysza Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Spamowałem komendą dajkase Dowody: Nie mam Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Przyznaję się do tego, że zawiniłem spamowaniem tą komendą. Moje zachowanie było karygdone i dziecinne, ponieważ zdenerowawałem się straceniem prawka, lecz nie usprawiedliwia mnie to do spamienia... Chciałbym bardzo przeprosić za wszystko co zrobiłem i obiecuję, że to się nie powtórzy. Serdecznie przepraszam też za zawracanie głowy adminom i pozdrawiam Liczę się z tym, że apelacja ta nie nie jest wystarczająca na to co zrobiłem, ponieważ było to żałosne, lecz zawsze warto próbować
×
×
 • Create New...