Jump to content

|AOSP|DaxRel

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About |AOSP|DaxRel

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Nick: DaxRel Staż: 3 lata Serial: A6E3AE5EE8C2C1039F137FFA99972BA1 Nick osoby zawieszającej: |SM|Agata. Powód zawieszenia prawa jazdy: "Taranowanie, jazda pod prąd." Opis sytuacji: Z nadmierną prędkością wjechałem w barierkę i wleciałem w kilku graczy stojących na poboczu. Dowody: Zbędne, moja wina przyznaję się bez bicia. Coś od siebie: Apeluję o przywrócenie uprawnień na kierowanie pojazdami, to co zrobiłem stało się pierwszy i ostatni raz. Jest to moje pierwsze odebranie owej licencji, liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.
 2. Nick: DaxRel Staż: 3 lata Serial: A6E3AE5EE8C2C1039F137FFA99972BA1 Nick osoby zawieszającej: |SM|Agata. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie, jazda pod prąd Opis sytuacji: Skoczyłem pojazdem z barierki i wyrzuciło mnie w strone stojących na poboczu graczy Dowody: Nie ma z czego się tłumaczyć, moja wina. Coś od siebie: Apeluję o zwrot Prawa Jazdy, ponieważ jest ono mi potrzebne. To, co stało się wczoraj było jednorazowe i się nie powtórzy. W dodatku chciałbym dodać, że jest to moje pierwsze cofnięcie owej licencji w ciągu trzech lat stażu na serwerze, pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 3. Nick: DaxRel Serial: A6E3AE5EE8C2C1039F137FFA99972BA1 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: AFX Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za niepoprawne logowanie do swojego konta, bardzo długo nie grałem i na początku nie wiedziałem jaki miałem nick, kilka prób logowania do każdego innego nicku aż w końcu znalazłem na dysku zapisane hasło i ogólnie cały login. Nie ogarniałem także jak zmienić hasło na serwerze, gdy go zapomniałem ale już wszystko wiem bo kolega mi powiedział. Proszę o kolejne odwieszenie bana bo naprawdę nie wiedziałem jak to zrobic. Krótki opis sytuacji: Napisałem wyżej Dowody: Są one zbędne. Link do poprzedniego podania: Było zaakceptowane, lecz nie ogarniałem i znów zgadywałem hasło, nie wiedziałem jak je wtedy zrestartować gdy go zapomniałem. Coś od siebie: Po prostu długo tutaj nie grałem i zapomniałem nicku i hasła, nick sobie przypomniałem. Proszę o odwieszenie tego bana.
 4. To konto nie łączy się z moim poprzednim serialem ponieważ poprzedni serial to LAPTOP a teraz posiadam komputer stacjonarny gdyż laptop się spalił
 5. Nick: Brooks Serial: A6E3AE5EE8C2C1039F137FFA99972BA1 Staż na serwie: Około 2 lat Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nie wiem, pisze mi w powodzie żebym wyjaśnił to na forum, od dłuższego czasu nie grałem i teraz chciałem sie zalogować i taka niespodzianka. Krótki opis sytuacji: Przez przypadek logowałem się na mój stary nick Brooks kilka razy wszystkimi możliwymi hasłami, na śmierć zapomniałem że mam nick DaxRel a nie Brooks... Prosze o ostatniego unbana Dowody: Brak dowodów, są one zbędne Link do poprzedniego podania: brak. Coś od siebie: Nic nie zrobiłem, ban za nic.
 6. Mój pierwszy nick to Kacper9090 potem był Heroes a na końcu był Brooks, który jest do teraz. Logowania były z dwóch komputerów, ponieważ posiadam nowy.
 7. Nick: Brooks Serial: A6E3AE5EE8C2C1039F137FFA99972BA1 Staż na serwie: Około 2 lat Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nie wiem, pisze mi w powodzie żebym wyjaśnił to na forum, od dłuższego czasu nie grałem i teraz chciałem sie zalogować i taka niespodzianka. Krótki opis sytuacji: Ostatni raz logowalem się kilka miesięcy temu i było wszystko dobrze, dzisiaj próbuje i nic. Dowody: Brak dowodów, są one zbędne Link do poprzedniego podania: brak. Coś od siebie: Nic nie zrobiłem, ban za nic.
 8. Nick: DaxRel Serial: 1583218FF0782A2F4EF964C67ED15D52 Staż na serwie: Tydzień Nick admina: |ASAPD|Tanek. Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za mowę do Policjanta " Zajebać Ci z bani?" Nie wiedziałem, że Policjant może karać jako Administrator... Krótki opis sytuacji: Przejechałem kilka razy przez blokady porozkładane przez Policjantów i akurat wtedy Policjant zabrał mi pojazd i odebrał możliwość prowadzenia pojazdów, podszedłem do niego i zapytałem w kierunku postaci a nie Administratora " Zajebać Ci z bani?" Nie wiedziałem, że panują tutaj takie zasady, prosiłbym o odbanowanie Dowody: Nie mam dowodów, nie potrzebuje chyba złamałem zasady Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Nie wiedziałem, że jest tutaj jeden tryb gry, myślałem, że jest to serwer RolePlay i można coś do postaci, ale jeżeli Policjant był Administratorem to tak wyszło. Nie wiem jakie panują tutaj zasady, czy Administrator może karać będąc w pracy zamiast po prostu wsadzić do więzienia, prosiłbym o UNBANA jestem tutaj "świeżakiem"
×
×
 • Create New...