Jump to content

kcpq

Player
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

190 Świetny Gość!

About kcpq

 • Rank
  Frank Tenpenny

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1801 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Imię: Kacper Wiek: 19 Serial: 7D4073593D937C94718F00F20A292543 Staż na serwerze: 7 lat Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Oczywiście Czy byłeś za coś karany na serwerze?: W przeszłości zdarzyło się coś odwalić, natomiast nie było to nic poważniejszego Czy zapoznałeś się z regulaminem Moto Clubu?: Tak Napisz coś o sobie (3-4 zdania): Hej, mam na imię Kacper, w tym roku kończę 20 lat. Interesuję się informatyką, sportem oraz motoryzacją. W wolnym czasie słucham muzyki czy oglądam filmy. Z reguły jestem osobą aktywną, sumienną i pracowitą. Staram się unikać jakichkolwiek kłótni, a rozwiązywać spory w sposób polubowny. Myślę, że tyle wystarczy - z czasem kto będzie chciał to mnie pozna. Dlaczego chcesz dołączyć do Moto Clubu?: Chciałbym brać większy udział w życiu serwera i przyczyniać się do jego rozwoju. Preferuję grę w ekipie, a szczególnie w takiej, gdzie można podszkolić swoje umiejętności, nabrać trochę wiedzy i spędzić miło czas, a ten klub da mi taką możliwość. Dlaczego Ty zasługujesz na stanowisko Adepta?: Uważam, że jestem odpowiednim kandydatem ponieważ spędzam dosyć dużo czasu na grę tutaj, szybko się uczę oraz nawiązuje nowe znajomości przez co staram się utrzymywać dobry kontakt z każdym. Mam możliwość wstawiania się na szkolenia, treningi i inne spotkania co jest dodatkowym atutem. Myślę, że swoją osobą i zachowaniem będę w stanie godnie reprezentować grupę. Wspominam o loczkach dowódcy!
 2. Ma ktoś z Was link do pobrania GTA ?

  1. Show previous comments  2 more
  2. ThePiotrek

   ThePiotrek

   rockstargames.com

  3. DeeLayT*
  4. m4r3k

   m4r3k

   Na steam się nie opłaca P:, no chyba że tylko do MTA bo wyszła łątka usuwająca muzykę i zmniejszająca max rozdzielczości i FPS.

 3. A od kiedy to nie wolno wysyłać sms na takie coś ? Zawsze jakoś np. na opłacenie forum na xaa.pl wysyłali mi gracze i nic się nie stało.
 4. :C Fanta wyleciał... smuteczeg... będzie mi cię brakowało ;c

 5. kcpq

  Stunty Banshee ! :

  Ale mam ochotę zabrać te prawko
 6. Czyżby BMW z filmu "Transporter 1" ?
 7. Z powodu tego, że mam mało czasu wątek zamykam i uważam za nieaktualny.
 8. No gratuluje i życzę full sukcesów na randze "Moderator"

  1. CarBlask

   CarBlask

   Ciekawe na jak długo. xD

    

 9. Zna się ktoś na grafice? Chodzi mi o logo. Kontakt pm forum

  1. Show previous comments  1 more
  2. isko

   isko

   Ja się w ogólę nie znam, nie musisz dziękować za pomoc.

  3. kcpq

   kcpq

   Dzieki isko za pomoc.

  4. archiwum-:Garcia:MarcelVip

   archiwum-:Garcia:MarcelVip

   ja a co ? jak cos PM forum :D

 10. 2 wydanie: Palomino Creek and Blueberry Acres: Następne wydanie już niebawem Odwiedzajcie ten wątek.
 11. Rodzaj: Avatar Rozmiar: Jak większość. Na kiedy ma być grafika: Jak Ci będzie pasować. Czy kiedyś korzystałeś z moich usług ? (tablice, ogółem grafiki) : Tak. Kolory przeważające: Pomarańczowy + jaki będzie pasował Efekty (Nieobowiązkowe) : Jak będą pasować to tak. Inne uwagi: Tak. Prosilbym o literke F z jakimis tam efektami. Takie jak cris ma. Czy zapoznałeś się z cennikiem: Tak
×
×
 • Create New...