Jump to content

JeffuS

Premium
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About JeffuS

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/08/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Los Santos

Recent Profile Visitors

289 profile views
 1. Nw w sumie co mnie pokusiło do tego a hasła mialem na kompie z bazy danych sunnego
 2. No przyznaje się że logowalem się na te konta ale żadnego nie okradlem
 3. Nick: JeffuS Serial: 19F21A2151EB5D43420FE29C6A0EBCB2 Staż na serwie: 400h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (7) na konta (5) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Sprawdzałem swoje stare konta i nie pamiętałem hasła do nich również zmieniłem hasło do swojego i nie pamiętam go Dowody: ---- Link do poprzedniego podania: ---- Coś od siebie: Wiem że to może głupio wyglądać bo ostatnio zostałem odbanowany za okradanie kont ale nie chce więcej popełnić tego błędu. Chciałem sprawdzić swoje stare konta bo chyba coś na nich miałem no ale nie pamiętam haseł i robiłem to metodą prób i błędów. Mam nadzieję że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie Będę teraz bardziej czujny. Na forum byłem zalogowany na konto i tutaj nie miałem takiego problemu.
 4. Apelacje piszę z drugiego konta ponieważ na tam to nie mogę się zalogować Nick: Jeff. Serial: 19F21A2151EB5D43420FE29C6A0EBCB2 Staż na serwie: 6 lat 703h 5m. Nick admina: NConversiak Powód zbanowania: Wytłumacz coś na forum. Powod był taki że okradłem pewnej osobie konto Krótki opis sytuacji: Nie pamiętam już dokładnie jak to było ale ban jest za okradnięcie konta Dowody: ------ Link do poprzedniego podania: ------ Coś od siebie: Chciał bym pograć na tym serwerze wróciła ta "zajawka" co kiedyś ale zrobiłem błąd i wyszło jak wyszło Przepraszam za to co zrobiłem i zgadzam się na zerowanie konta "Jeff." Po prostu chciał bym pograć na komputerze bo na laptopie szału dostaje obiecuję że taka sytuacja się już nigdy więcej nie powtórzy
 5. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: Konto Lisencjusz. zostało zarejestrowane w styczniu 2017 roku na forum. Godzin nie zliczałem. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak zwrotu gotowki mimo deklaracji - http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Krótki opis sytuacji: Okradłem pewnego gracza, lecz niestety po kilku godzinach-dniach zostałem zbanowany. Postanowiłem napisać apelację, która została przyjęta. Administrator noctropolis zgodził się na odbanowanie mojego konta w zamian za oddanie gotówki na rzecz poszkodowanego, oczywiście zgodziłem się na dany mi warunek. Postawiony mi warunek nie został przeze mnie wypełniony, lecz "olany". Dowody: Niepotrzebne Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: "Nie zostaniesz nigdy odbanowany" słowa noctropolisa co prawda dołujące, lecz nie powodujące powód do poddania się. Przeczekałem kilka miesięcy i miejmy nadzieję, że tym razem jednak dasz mi szansę i zmienisz swoje nastawienie. Postarałem się o odbanowanie na forum, które mi się powiodło to teraz czas na serwer, który miejmy nadzieję, że się uda. Czekam na Twoją odpowiedź, bo to do Ciebie należy ostatnie słowo.
 6. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: 383h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak zwrotu gotowki mimo deklaracji - http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Krótki opis sytuacji: Okradłem pewnego gracza, po czym otrzymałem bana. Zgodziłem się oddać gotówkę po apelacji, lecz nie wywiązałem się z tego. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Coś od siebie: Nie wywiązując się wiem, że zrobiłem źle. Chciałbym ponownie odpokutować i naprawić swoje błędy z przeszłości. Mam nadzieję, że otrzymam ostatnią szanse powrotu na ten serwer i odpokutowania. Oczekuje na odpowiedź.
 7. A czy czasami nowy premier nie kosztuje 26k ? Pamiętam, że 2-3 miesiące temu premiery z 80-93k przeb chodziły po 15-23k no chyba, że dzisiaj się to zmieniło Czasu bym potrzebował od tygodnia do max 3 tygodni ponieważ mój czas na granie jest również ograniczony.
 8. Poprawka 130k ID to był mój sadler a nie perenial (chyba skradziony) więc te 3 auta z logów to były moje auta, które oddałem
 9. No tak ale te 3 pojazdy były moje, które oddałem byłemu koledze. Skradłem tylko 1 auto (premier i chyba perenial) Z tego co widze to auto z 5817 ID było moje była to tahoma, którą kupiłem po zaniżonej cenie. 124k ID o ile pamięć mnie nie myli był to buffalo, które również było moje, kupione za moje pieniądze, które sam zarabiałem a ostatni pojazd to sadler (mój) lub perenial (którego CHYBA skradłem)
 10. Wartość majątku zależy również od premiera, która miał ok 91k przebiegu (nie wiem po ile chodzi) więc myślę, że od 15k do 23k lecz na spłate potrzebowałbym czasu ;/
 11. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: ok. 400h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: włamanie i kradzież Krótki opis sytuacji: Więc tak serwer mi się znudził i nie chciałem już po prostu na nim grać a z racji takiej, że znałem pasy do konta kolegi z gangu to postanowiłem, że wbije na jego konto i ,,podjebie" mu coś w tym przypadku był to premier. Kilka godzin później CAŁY mój majątek oddałem byłemu koledze czyli tahome z małym id buffek perenial premier (kradziony) oraz sadlera. Następnego dnia szydło wyszło z worka i zostałem zbanowany za włamanie i kradzież. Dowody: Myśle, że dowody w tej sytuacji nie są potrzebne. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem wcześniej. Coś od siebie: Bardzo chciałbym powrócić na serwer po tej nauczce i po kilku miesięcznej przerwie. Wszystko chciałbym zacząć od nowa (na nowym koncie) tak wiem multikonta (chyba) są niedozwolone ale z tym kontem źle mi się kojarzy.
 12. Wszystko odsprzedałem ci za pod mówiąc ci, że za to możesz dostać bana...... Buffek sadler i tahoma z mojego konta powędrowała do ciebie a premier kradziony o czym bardzo dobrze wiedziałeś. Friziu ? Friziu to ten lizodup, z którymi mnie za przeproszeniem wyruchaliście.
 13. Zapomniałeś wspomnieć, że bardzo mnie prosiłeś o tego premiera od kolegi z konta po czym mnie wychujałeś ..... Aha, dawając tobie mój majątek wspomniałem MOŻESZ DOSTAĆ BANA i bardzo dobrze wiedziałeś, że premier był kradziony bo sam mnie namawiałeś abym ci go dał AHA BUFFALO TAHOME, PREMIERA, SADLERA DOSTAŁEŚ ODE MNIE A NIE DŁUGO ZBIERAŁEŚ NIE ŚCIEMNIAJ Buffek, tahoma, sadler to 3 auta wędrujące z mojego konta do twojego więc nie kłam, że na niego zbierałeś i nie nie nalegałem abyś przyjął majątek, lecz sam mnie o niego błagałeś....
×
×
 • Create New...