Skocz do zawartości

Lisencjusz.

Gracz
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O Lisencjusz.

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 08.04.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Ostatnie wizyty

238 wyświetleń profilu
 1. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: Konto Lisencjusz. zostało zarejestrowane w styczniu 2017 roku na forum. Godzin nie zliczałem. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak zwrotu gotowki mimo deklaracji - http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Krótki opis sytuacji: Okradłem pewnego gracza, lecz niestety po kilku godzinach-dniach zostałem zbanowany. Postanowiłem napisać apelację, która została przyjęta. Administrator noctropolis zgodził się na odbanowanie mojego konta w zamian za oddanie gotówki na rzecz poszkodowanego, oczywiście zgodziłem się na dany mi warunek. Postawiony mi warunek nie został przeze mnie wypełniony, lecz "olany". Dowody: Niepotrzebne Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: "Nie zostaniesz nigdy odbanowany" słowa noctropolisa co prawda dołujące, lecz nie powodujące powód do poddania się. Przeczekałem kilka miesięcy i miejmy nadzieję, że tym razem jednak dasz mi szansę i zmienisz swoje nastawienie. Postarałem się o odbanowanie na forum, które mi się powiodło to teraz czas na serwer, który miejmy nadzieję, że się uda. Czekam na Twoją odpowiedź, bo to do Ciebie należy ostatnie słowo.
 2. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: 383h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak zwrotu gotowki mimo deklaracji - http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Krótki opis sytuacji: Okradłem pewnego gracza, po czym otrzymałem bana. Zgodziłem się oddać gotówkę po apelacji, lecz nie wywiązałem się z tego. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/forums/topic/264811-lisencjusz-zbanowany-przez-noctropolis-sprawdzić Coś od siebie: Nie wywiązując się wiem, że zrobiłem źle. Chciałbym ponownie odpokutować i naprawić swoje błędy z przeszłości. Mam nadzieję, że otrzymam ostatnią szanse powrotu na ten serwer i odpokutowania. Oczekuje na odpowiedź.
 3. A czy czasami nowy premier nie kosztuje 26k ? Pamiętam, że 2-3 miesiące temu premiery z 80-93k przeb chodziły po 15-23k no chyba, że dzisiaj się to zmieniło Czasu bym potrzebował od tygodnia do max 3 tygodni ponieważ mój czas na granie jest również ograniczony.
 4. Poprawka 130k ID to był mój sadler a nie perenial (chyba skradziony) więc te 3 auta z logów to były moje auta, które oddałem
 5. No tak ale te 3 pojazdy były moje, które oddałem byłemu koledze. Skradłem tylko 1 auto (premier i chyba perenial) Z tego co widze to auto z 5817 ID było moje była to tahoma, którą kupiłem po zaniżonej cenie. 124k ID o ile pamięć mnie nie myli był to buffalo, które również było moje, kupione za moje pieniądze, które sam zarabiałem a ostatni pojazd to sadler (mój) lub perenial (którego CHYBA skradłem)
 6. Wartość majątku zależy również od premiera, która miał ok 91k przebiegu (nie wiem po ile chodzi) więc myślę, że od 15k do 23k lecz na spłate potrzebowałbym czasu ;/
 7. Nick: Lisencjusz. Serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Staż na serwie: ok. 400h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: włamanie i kradzież Krótki opis sytuacji: Więc tak serwer mi się znudził i nie chciałem już po prostu na nim grać a z racji takiej, że znałem pasy do konta kolegi z gangu to postanowiłem, że wbije na jego konto i ,,podjebie" mu coś w tym przypadku był to premier. Kilka godzin później CAŁY mój majątek oddałem byłemu koledze czyli tahome z małym id buffek perenial premier (kradziony) oraz sadlera. Następnego dnia szydło wyszło z worka i zostałem zbanowany za włamanie i kradzież. Dowody: Myśle, że dowody w tej sytuacji nie są potrzebne. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem wcześniej. Coś od siebie: Bardzo chciałbym powrócić na serwer po tej nauczce i po kilku miesięcznej przerwie. Wszystko chciałbym zacząć od nowa (na nowym koncie) tak wiem multikonta (chyba) są niedozwolone ale z tym kontem źle mi się kojarzy.
 8. Wszystko odsprzedałem ci za pod mówiąc ci, że za to możesz dostać bana...... Buffek sadler i tahoma z mojego konta powędrowała do ciebie a premier kradziony o czym bardzo dobrze wiedziałeś. Friziu ? Friziu to ten lizodup, z którymi mnie za przeproszeniem wyruchaliście.
 9. Zapomniałeś wspomnieć, że bardzo mnie prosiłeś o tego premiera od kolegi z konta po czym mnie wychujałeś ..... Aha, dawając tobie mój majątek wspomniałem MOŻESZ DOSTAĆ BANA i bardzo dobrze wiedziałeś, że premier był kradziony bo sam mnie namawiałeś abym ci go dał AHA BUFFALO TAHOME, PREMIERA, SADLERA DOSTAŁEŚ ODE MNIE A NIE DŁUGO ZBIERAŁEŚ NIE ŚCIEMNIAJ Buffek, tahoma, sadler to 3 auta wędrujące z mojego konta do twojego więc nie kłam, że na niego zbierałeś i nie nie nalegałem abyś przyjął majątek, lecz sam mnie o niego błagałeś....
 10. Wypowiem się, widzę, że jesteś nowym graczem na serwerze gdy będziesz potrzebowała pomocy pisz do mnie chętnie pomogę. Mój nick Lisencjusz.
 11. Gracz rzadko wchodzil na serwer wiec bedzie z tym problem, lecz postaram sie.
 12. Data i godzina zdarzenia: 13.06.2017 ok 17:05 Nick/pasek: https://panel.pylife.pl/i/335612.pasek1.png Nick/pasek oskarżonej osoby: https://panel.pylife.pl/i/333389.pasek1.png Mój serial: D2D589F7B712D8CAB9181B4E69B748A1 Opis: Jeżdżąc huntleyem po mapie zauważyłem kilka niebieskich kwadratów (auta gangowe) jako iż jestem v liderem postanowiłem, że ograne te auta i odstawie na baze gangu. Podjeżdżając do jednego kwadratu zauważyłem, że było to sabre w ogóle nie była zepsuta więc pomyślałem, że dam spokój tej osobie, która ją porzuciła na parkingu lot sf. Po odstawieniu sabre pojechałem do kolejnego kwadraciku i zauważyłem pomarańczową zr napisałem do admina Insanus (lub podobnie) aby sprawdził mi ostatniego kierowce (nie chciałem wzywać SM ponieważ było to na drodze kolejowej i daleko od głównych miast) Insanus napisał mi, że ostatnim kierowcą był XemilYT więc postanowiłem wyciągnąć konsekwencje z porzucenia i zepsucia całkowicie auta. Pojechałem je naprawić oraz zatankować po czym odstawiłem je na baze gangu, nagle XemilYT przywitał się na chacie org więc powiedziałem mu, że jest zobowiązany do zapłaty za naprawe zr + 200€ kary on się wypierał i nie wiedział w ogóle o czym ja mówię więc postawiłem sprawe jasno albo płaci albo wyrzucam go z gangu, on po chwili napisał nara i zaczął mnie taranować jesterem (ja byłem w zr) i go wyrzuciłem pisałem mu aby zapłacił za jestera i zr ale on miał to gdzieś. Dowody w postaci logów: Ss'ów nie posiadam, logi w każdej chwili mogę wkleić ale nie uważam, że jest tam coś ważnego (prosze o wypowiedź admina czy wkleić czy nie)
 13. Proszę nie karać pkt Z tego co widze manana została ci sprzedana za kwotę 5300€ a na giełdzie chodzi ona w okolicach 6k więc na - nie powinieneś być za bardzo ale mówiła,że są te światełka a ich nie było .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...