Skocz do zawartości

|KOMIS|MatOn*wos

Premium
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Świetny Gość!

1 obserwujący

O |KOMIS|MatOn*wos

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 07.09.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Ostatnie wizyty

506 wyświetleń profilu
 1. Witajcie!

  Cześć ✋
 2. [Mapping Ideas] PenkY.

  Robi wrażenie, pracuj dalej 😊
 3. Prośba o zmianę lidera organizacji

  Cytując warunki jakie postawił AFX. 2. Istnienia organizacji od przynajmniej 2 miesięcy. Proszę nie karać punktami, chciałem pomóc.
 4. Imie: MateuszWiek:17 latPasek gracza:Staż na serwerze: 1159h, 4 lataSerial: 924A0BEB7B77F586F8EC06D4F9283842Czy zdarzało ci się utrudniać pracę serwera (odwalanie, przeszkadzanie administracji, frakcjom lub graczom, itd)?: Nie, jestem przeciwny wszelkiego rodzaju odwalaniu.Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? (Podaj swoje kary):Tak byłem karany. Kilka prawek, mute. Nie miałem nigdy bana.Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: TakCzy potrafisz grać w zespole?: TakCzy masz problemy z podporządkowaniem się rozkazom przełożonych?: NieCzy zapoznałeś się z regulaminem?: TakCzy pracujesz aktualnie w urzędowej SM?: NieCzy posiadasz Mumble?: TakCzy posiadasz mikrofon?: TakCoś o sobie: Jestem Mateusz mam 17 lat uczęszczam do pierwszej klasy technikum w zawodzie technik elektryk. Jestem osobą sumienną i pracowitą, łatwo poznaje nowych ludzi i dobrze kontaktuje się z graczami. Lubię pracować i bardzo dobrze wykonuje powierzone mi zadania. Umiem podporządkować się starszym jak i również wyższej randze. Zachowuje się kulturalnie i mam szacunek do drugiej osoby. Moje hobby to piłka nożna no i jak przystało na mój przyszły zawód interesuje się również elektryką. Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Uważam że zasługuje na szanse w SMSA ponieważ od początku interesuje mnie ta frakcja, niestety po nie udanej próbie zwątpiłem i nie pisałem więcej podań, teraz chcę próbować aż się w końcu uda. Jak to pisałem wyżej bardzo dobrze wykonuje powierzone mi zadania oraz słucham poleceń wyższej rangi. Frakcja Straży Miejskiej jest bardzo ciekawa i uważam że jest najciekawszą na serwerze. Po dostaniu szansy dam z siebie 100% zaangażowania i będę walczył o awans. Potrafię komunikować się z graczami i pracować w grupie. Liczę na szanse i na pewno jej nie zmarnuje.
 5. ══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════ ════════════════════════════════════════════════ Rekrutacja do World Of Street ════════════════════════════════════════════════ ══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════ Kilka słów o nas: Nasza organizacja została założona 17 sierpnia 2017 roku, przez ten czas przeszła wiele zmian i renowacji. Mimo tego utrzymujemy się na serwerze w dość niezłej kondycji. Jesteśmy zgraną ekipą która radzi sobie z przeciwnościami losu, nie poddajemy się i dążymy do nadanych nam celów. W organizacji panuje solidny porządek nie znajdziesz u nas bałaganu. Nie tolerujemy odwalania i wyzywania. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Oferujemy: »Fajną ekipę »Willę Organizacji »Czas spędzony z nowymi ludźmi »Wspólne wypady »Dużo eventów ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Wymagamy: »Dobrego zachowania »Wzajemnego szacunku »Przestrzegania regulaminu »Płacenia składek »Jak największej aktywności ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Link Do Naszej Reklamy YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=avqO8-vSM5g&t=30s Link Do Regulaminu: http://wos.y0.pl/showthread.php?tid=1 Link Do Wzoru: http://wos.y0.pl/showthread.php?tid=10 Link Do Składania Podań: http://wos.y0.pl/showthread.php?tid=35 ═════════════════════════════════════════════════════════════════════════ ══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════ Zapraszam do składania podań Powodzenia !!!
 6. Chryzantemy Złociste na PYLU !!! :D

  Fajny odcineczek ❤
 7. Licytacja 4 sentineli klasycznych, i dwa inne autka :)

  Clover 110ka
 8. Jak nazywa się klub z twojej miejscowości?

  OKS Stomil Olsztyn 💙
 9. Rekrutacja Do ProStreet Kwiecień'18

  Powodzenia 💚
 10. LOCK

  Cwu
 11. LOCK SELLNIETE

  Cewu
 12. Sell Jetmax-Lock

  59 ka
 13. Sell Jetmax-Lock

  A 55 ka dam
 14. Prezentacja Gangu World Of Street <3

  Proszę przedstawić mi dowody na pw A nie siać zwykłych bez podstawnych pomówień. Tak samo mogę powiedzieć że jesteś graczem którego nie polecam :/
 15. LOCK.

  Sadler 95k
×