Jump to content

Kierad

Player
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

249 Świetny Gość!

3 Followers

About Kierad

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/19/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  Militaria, służby mundurowe, motoryzacja, sztuki walki, sport, strzelectwo bojowe i sportowe

Recent Profile Visitors

1629 profile views
 1. Ani przy naciśnięciu 'tak", ani przy "nie"
 2. Witam Mam problem z MTA podczas włączania. Wyskakuje mi taki oto błąd:
 3. Nie jestem w stanie znaleźć go w grze ani na forum.
 4. Data i godzina zdarzenia: około 17.20 dnia 7.03.2020 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/43236#SGSP-Kierad][img=https://panel.pylife.pl/i/43236.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: DawiNEX - nie mogę znaleźć go na panelu Mój serial: 1BB22FF7775D40E30A532E79F88179B3 Opis: Zapłaciłem graczowi 150eu aby naprawił mi samochód i ten nagle wylogował. Niby to nie jest duża kwota ale w pewnym stopniu oszustwo. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/ckbWJK3 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Pozostawiam administracji lecz chciałbym ukarania gracza.
 5. Dawno mnie tu nie było Wracanko będzie
 6. Było i nima Nominuję @JohnMacTavish*bec, @Coqe*.RHS bo jeszcze się chyba żaden z Was nie pokazał
 7. Czytaj ze zrozumieniem - aroganckie zachowanie, które jest też potwierdzone przez innych graczy będących w służbach, również z frakcji SAMC. Nie będę z Tobą prowadzić dalszej polemiki, ponieważ widzę, iż jest ona bezcelowa.
 8. Z tego, co sobie przypominam, ja z Tobą żadnych, prócz służbowych relacji na akcjach nie utrzymuję, więc ciężko mi określić jakie one są. Wracam do tej sytuacji aby podkreślić, że to nie jest Twój pierwszy taki wybryk.
 9. Mibaw, mi ani nikomu z osób będących na tej akcji nie przychodzi do głowy żadna sytuacja, gdzie mieliśmy "spinę". Żadnej prowokacji z mojej strony nie doświadczyłeś, tylko poleciłem Ci abyś zaczął troszkę grzeczniej i z szacunkiem się wyrażać na akcji. Nie byłeś w danej chwili jako RM i bardzo arogancko zachowywałeś się w stosunku do Strażaków z PSP - a to nie jedyna taka sytuacja. Wymieniając dalej jest też Twoje słynne przygotowywanie SORu przez naszą załogę ZRM na czasie Służbowym U. Z racji, że skakałeś przez płot na teren odgrodzony wydałem Ci również polecenie jego opuszczenia. Przypomnę Ci, że jako cywil masz obowiązek słuchać się osób uprawnionych do wydawania poleceń w danej chwili. Nie usprawiedliwia Cię to, do wyzywania innych osób od "szmat". Dla mnie jest to bardzo obraźliwe i niedopuszczalne aby człowiek tak kogoś traktował. NIE MASZ PRAWA ABY TAK KOGOŚ NAZYWAĆ.
 10. Data i godzina zdarzenia: 30.12.2018, godzina 18:45 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/43236#JRG-1-Kierad-RHS][img=https://panel.pylife.pl/i/43236.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/253459#Dzikiwonrz][img=https://panel.pylife.pl/i/253459.pasek1.png][/url] Mój serial: B04E6D189DA4B76798F3CF909C6D0D62 Opis: Jechałem alarmowo z JohnMacTavish na plamę na Redsands East autostradą LS-LV, kiedy gracz Dzikiwonrz jadąc z przeciwka zjechał na pasy ruchu od LS. Chciałem go ominąć lecz on cofnął i doszło do kolizji. Miałem zamiar zwrócić mu uwagę i po paru zdaniach zaczął używać słów wulgarnych na czacie ogólnym oraz PW. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [2018-12-30 18:48:01] [Output] : << Dzikiwonrz(295): Włączy sygnały i pan sie kurwa zanalazł [2018-12-30 18:48:55] [Output] : << Dzikiwonrz(295): Tak że jak włączysz sygnały to nie jest kurwa hugo boss Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Zostawiam to administracji
 11. 177 cm ^^, nominuje @Gumka*, @|JRG-1|Adelaid.
 12. Jak wszyscy to wszyscy😅 Ten w krawacie jako Nowy Pan Młody ale bez kandydatki xD
 13. No bo jakby nie patrzeć, to jest prawda. Wszyscy dobrze wiedzą o tym, te słowne sprzeczki między PSP a SAMC o AFK trwają prawie od zawsze i nikt tego nie ukrywa. To jest taka "odwieczna walka" bo to wynika trochę z specyfiki naszych służb i w żartach sobie dogryzamy o te AFKi. Śmieje z nas SMSA, SAPD i gracze, którzy już trochę nas znają ale nikt o to problemu nie robi. Kiedyś policjant śmiał z nas to mu się odgryzlem w żartach i nie robił problemu, a wręcz żartowaliśmy sobie dalej w spokoju. W realu jestem funkcjonariuszem policji Garnizonu Rzeszów i są osoby które jak nas widzą wzywają od psów ale do tego się przyzwyczailiśmy i czasem im żartobliwie odpowiadamy że możemy zaraz ich pogryźć. Co prawda, to co robi obywatel podpada pod obrazę oraz znieważenie funkcjonariusza policji i możemy złożyć wniosek o ukaranie takiego kogoś ale po Co? Nawet na interwencjach jest to niektórym odpuszczone żeby nie karać ich bardziej. A tu w grze o taki żarcik taka spina wyszła 😅
 14. Nie wiem czy mnie będzie stać 😂
×
×
 • Create New...