Jump to content

Kierad.RHS

Player
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

190 Świetny Gość!

2 Followers

About Kierad.RHS

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/19/1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  Militaria, służby mundurowe, motoryzacja, sztuki walki, sport, strzelectwo bojowe i sportowe

Recent Profile Visitors

1183 profile views
 1. Dawno mnie tu nie było Nominuję @JohnMacTavish*bec, @Coqe*.RHS bo jeszcze się chyba żaden z Was nie pokazał
 2. Czytaj ze zrozumieniem - aroganckie zachowanie, które jest też potwierdzone przez innych graczy będących w służbach, również z frakcji SAMC. Nie będę z Tobą prowadzić dalszej polemiki, ponieważ widzę, iż jest ona bezcelowa.
 3. Z tego, co sobie przypominam, ja z Tobą żadnych, prócz służbowych relacji na akcjach nie utrzymuję, więc ciężko mi określić jakie one są. Wracam do tej sytuacji aby podkreślić, że to nie jest Twój pierwszy taki wybryk.
 4. Mibaw, mi ani nikomu z osób będących na tej akcji nie przychodzi do głowy żadna sytuacja, gdzie mieliśmy "spinę". Żadnej prowokacji z mojej strony nie doświadczyłeś, tylko poleciłem Ci abyś zaczął troszkę grzeczniej i z szacunkiem się wyrażać na akcji. Nie byłeś w danej chwili jako RM i bardzo arogancko zachowywałeś się w stosunku do Strażaków z PSP - a to nie jedyna taka sytuacja. Wymieniając dalej jest też Twoje słynne przygotowywanie SORu przez naszą załogę ZRM na czasie Służbowym U. Z racji, że skakałeś przez płot na teren odgrodzony wydałem Ci również polecenie jego opuszczenia. Przypomnę Ci, że jako cywil masz obowiązek słuchać się osób uprawnionych do wydawania poleceń w danej chwili. Nie usprawiedliwia Cię to, do wyzywania innych osób od "szmat". Dla mnie jest to bardzo obraźliwe i niedopuszczalne aby człowiek tak kogoś traktował. NIE MASZ PRAWA ABY TAK KOGOŚ NAZYWAĆ.
 5. Data i godzina zdarzenia: 30.12.2018, godzina 18:45 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/43236#JRG-1-Kierad-RHS][img=https://panel.pylife.pl/i/43236.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/253459#Dzikiwonrz][img=https://panel.pylife.pl/i/253459.pasek1.png][/url] Mój serial: B04E6D189DA4B76798F3CF909C6D0D62 Opis: Jechałem alarmowo z JohnMacTavish na plamę na Redsands East autostradą LS-LV, kiedy gracz Dzikiwonrz jadąc z przeciwka zjechał na pasy ruchu od LS. Chciałem go ominąć lecz on cofnął i doszło do kolizji. Miałem zamiar zwrócić mu uwagę i po paru zdaniach zaczął używać słów wulgarnych na czacie ogólnym oraz PW. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [2018-12-30 18:48:01] [Output] : << Dzikiwonrz(295): Włączy sygnały i pan sie kurwa zanalazł [2018-12-30 18:48:55] [Output] : << Dzikiwonrz(295): Tak że jak włączysz sygnały to nie jest kurwa hugo boss Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Zostawiam to administracji
 6. 177 cm ^^, nominuje @Gumka*, @|JRG-1|Adelaid.
 7. Jak wszyscy to wszyscy😅 Ten w krawacie jako Nowy Pan Młody ale bez kandydatki xD
 8. No bo jakby nie patrzeć, to jest prawda. Wszyscy dobrze wiedzą o tym, te słowne sprzeczki między PSP a SAMC o AFK trwają prawie od zawsze i nikt tego nie ukrywa. To jest taka "odwieczna walka" bo to wynika trochę z specyfiki naszych służb i w żartach sobie dogryzamy o te AFKi. Śmieje z nas SMSA, SAPD i gracze, którzy już trochę nas znają ale nikt o to problemu nie robi. Kiedyś policjant śmiał z nas to mu się odgryzlem w żartach i nie robił problemu, a wręcz żartowaliśmy sobie dalej w spokoju. W realu jestem funkcjonariuszem policji Garnizonu Rzeszów i są osoby które jak nas widzą wzywają od psów ale do tego się przyzwyczailiśmy i czasem im żartobliwie odpowiadamy że możemy zaraz ich pogryźć. Co prawda, to co robi obywatel podpada pod obrazę oraz znieważenie funkcjonariusza policji i możemy złożyć wniosek o ukaranie takiego kogoś ale po Co? Nawet na interwencjach jest to niektórym odpuszczone żeby nie karać ich bardziej. A tu w grze o taki żarcik taka spina wyszła 😅
 9. Nie wiem czy mnie będzie stać 😂
 10. No i skarga Panie leci na Ciebie 😂😂😂 A tak serio to chciałem to załatwić bo to były żarty ale był pomylony czat Y z U i nie wiem o co ta spina. Przeprosiłem publicznie tak jak kazał Erni. Ale widać że inicjatywa zgody nie występuje od strony SAMC
 11. Zrób miejsce w skrzynce ;) 

 12. Właśnie poruszyłeś dobry temat. Wszyscy o tym dobrze wiedzą i nikt o to nie robił problemów nikomu, bo akurat to są dwie frakcje, które tak naprawdę między zdarzeniami siedzą w swoich jednostkach i "afczą" robiąc coś np. na telefonie, czy szuka sobie piosenki na yt ale każdy jest ZAWSZE gotowy do wyjazdu na wezwanie. My śmiejemy z nich i oni o tym wiedzą, SAMC śmieje z nas i my o tym wiemy ale każdy bierze to z dystansem i puszcza w niepamięć albo odgryza się też żartem. Tym razem SAMC się obraziło i przepraszam za to. My nigdy skarg za to nie robiliśmy. Zawsze dochodziło w sytuacjach takich do rozmów na ten temat na kanałach mumble, gdzie wszyscy się godzili, śmiali się wszyscy i wracali na swoje kanały.
 13. Po pierwsze widzę, że nie jesteś wtajemniczony w całą sytuację więc proszę się nie wypowiadać bo mieszasz fakty w tym momencie i tworzysz całkiem inną historię od zaistniałej. Nie ściemniam, jakbym chciał się popisać zrobiłbym to w inny sposób. Chce całą "dramę" zakończyć w sposób polubowny to widzę tylko ataki.
 14. Was to nie śmieszyło, nas akurat tak bo sobie żartowaliśmy że wszystkiego. Nie chciałem żeby to wyszło poza nasze grono i żeby to Was obraziło. Jeżeli tak, to przepraszam. Pokaż mi chociaż jedną osobę, która nie ma żadnej spiny. Nie ma osoby bezkonfliktowej w 100%, zawsze znajdzie się ktoś z kimś się poklocil. Ile razy my się kłócimy w PSP albo w życiu prywatnym, czy służbowym. Też nie chce zrobić spiny ale przyjechałaś na akcje i zamiast napisać "kierad, mamy do pogadania po akcji" czy coś w tym stylu to przy wszystkich zaczynasz ten temat. Powiedziałem żebyś zajął się robota bo chyba po to przyjechałeś na akcje a nie wyciągać brudy między postronnych graczy i starszych konsekwencjami, jakbym nie wiedział co mogę za to mieć. Myślałem, że to zrozumiesz. Ja poczułem się zaatakowany przez Ciebie więc odpowiedziałem takim tonem jakim odpowiedziałem. Spiny nie chciałem ciągnąć ale to powinno być wyjaśnione w pierwszym stopniu między nami PO AKCJI, w przypadku braku porozumienia udać się na samą górę. Bo można było sobie to załatwić przykładowo na mumble przy świadkach ze sprawą wyjaśniona i tyle. Taki żarcik A taka afera. Tyle z mojej strony. Jeszcze raz przepraszam, to był żart, który nie miał wyjść poza PSP a tym bardziej kogoś urazić. Pragnę też dodać, że wy też nie jesteście bez winy i nas wyzywacie jako pierwsi ale jakoś nikt problemów z tego wam nie robi. Mam chyba 27 screenow o takiej tematyce ale światła dziennego nie ujrzały i nie ujrzą. Ja wychodzę z ręką na zgodę ale Ty widzę nie chcesz zgody.
×
×
 • Create New...