Jump to content

|Tune-SF|sQuBANy_

Player
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

1 Follower

About |Tune-SF|sQuBANy_

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/09/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Czeladź (Katowice)

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. Odwołuje się od tego co napisał Nerwusek. W banku mnie nie było. Stałem cały czas na stanowisku, chamsko po zaparkowaniu buffalo wszedł mi na stanowisko. (W logach wyraźnie widać. Myślałem ze on chce wjechać na stanowisko wiec wysłałem binda. Lecz on tylko zatrzymał się przy markerze wziął prace jako mechanik jako mechanik zaparkował auto i wszedł na stano bezczelnie się wpychając tak jak by mnie w ogóle tam nie było. Nie zamieniając ze mną ani jedno słowa odrazu wzywa admina. Kto normalny tak robi ? Zazwyczaj jak się ktoś wpycha na mecha to się go wyzywa i daje mu ostrzeżenia. On już z góry zakłada to ze dobrze wie co zrobił. Fakt mówiłem mu ze skończy tak jak Twardomir na którego tez złożyłem skargę. I jestem przekonany że tą sprawę też wygram. Gdyż wszystko świadczy przeciwko mu. Jedyne czego żałuje to to ze nie włączyłem opcji ShadowPlay tak aby zapisało powtórkę sprzed 2 min gry
 2. Jeśli oskarżony się przyzna proszę o zmniejszenie mu kary do 48 godzin pozbawienia możliwości pracy.
 3. Data i godzina zdarzenia: 2018-10-04 23:19:20 Nick/pasek: [Tune-SF]sQuBANy_ Nick/pasek oskarżonej osoby: [TUNE-SF]Nerwusek Mój serial: AA9DD5016AFA3BA6CBB9655D8C622013 Opis: Gracz Nerwusek podjeżdża na mechanika, wysiada z auta odbiera mechanika. Wsiada do auta (Widać wszystko w logach) cofa się parkując swoje Buffalo na przeciwko stanowisk. Podbiega na moje stanowisko które było to tune. Woła admina bez żadnego zdania i wymiany zdań ze mną. Przychodzi M!kss i standardowo gadka.. oboje kick. Myślę że racja leży dużo po mojej stronie gdyż M!kss mówi co z resztą ukazane jest w logach: Byłem tu 2 minuty temu i sQuBANy_ tu stał. Rzeczywiście M!kss był na moim stano, złożyłem reporta na siebie gdyż stanowisko mecha blokowało auto którego nie dało się przestawić. To już mój 2 temat skargi na gracza jeśli chodzi o walke o stanowisko. Mam dość praktycznie walk MMA o te stanowiska. Nie po to wbijałem -300 reputacji, kupiłem sportowe auto, czekałem na miejsce w urzędzie a potem czekam na stano by pisać 2 razy w tygodniu rozprawkę i żalić się na forum jakie to ludzie nie są na tym świecie i o Boże jak mi jest źle. Dowody w postaci logów: Oczekiwania: Blokada konta za oszustwo, wcielenie w życie skryptu na mecha. Krótki opis prostego skryptu: Wchodzimy w marker z koszulką gdzie zawsze wchodzimy, idziemy na stanowisko i wchodzimy w drugi marker który jest gdzieś w rogu stanowiska Gdy wejdziemy na ten marker wyświetla się nasz nick, i ile jesteśmy już czasu na stanowisku Dzięki temu możemy chodzić malować, iść do bankomatu, biegać po całym placu mecha garcia. Gdy odejdziemy daleko od miejsca zatrudnienia i rzeczywiście znikną nam ciuchy to marker ustawia się na 0. Czyli BRAK, wtedy inny mech może podejść do tego markera i sobie przejąć stano. W tym samym czasie znika mu tamten marker który ustawił sobie na 1 stano. Tak samo w przypadku wyjścia z serwera. Lub zwykłego zakończenia pracy. Zabójstwa na stanowiskach przez auto powinny nie zadawać obrażeń lub coś w tym stylu. Nie było by wtedy wątpliwości kto jest na stanowisku. smuci mnie podejście: "To nie temat dla tego działu. Dział propozycje, nie było i być nie będzie." Gdzie naprawdę powinien być ten dział i jeśli jakiś temat miał by duże poparcie wśród graczy z serwera to czemu by nie realizować takich pomysłów ? To tylko dla nas dobro i dla was Administracjo kochana ^^ Z poważaniem Mateusz P.
 4. Wystarczy spojrzeć na jego elokwencję i sposób wypowiadania się publicznego.. nic dodać nic ująć
 5. Kupię dom w San Fierro. Podkreślam słowo DOM gdyż nie chce od was ofert mieszkań. (Dobudowane osiedle obok street view najlepiej) Wymagania: - Blisko Garcia - Podjazd, ogródek, (tak aby można było trzymać samochody na zewnątrz.
 6. Teraz dla mnie to nie ma znaczenia. Odpaliłem zakurzoną aplikacje NVidia experience. I każdego delikwenta nagrywam. Od dziś nawet zacznę chodzić malować auta będąc na tune. Uprzednio pisząc do gracza obok ze idę malować i nie ma prawa wejść mi na stano. W końcu może uda mi się wykorzystać dysk 2tb nagraniami Nie będę już wspominać o obraźliwych tekstach które były kierowane do mojej osoby na /PM od jednego z oskarżonych, po tym jak zamieściłem ten post. Pomimo, że stety/niestety ja nie mam czego sobie zarzucić.. ten temat zostawiamy ale chce tym podkreślić, że są to toksyczni gracze i nie warto z nimi wchodzić w jakąkolwiek ralacje lub też wymianę zdań.
 7. Powinien zostać dodany skrypt na stanowisko, rejestrujesz się na stanowisku i jest wyświetlany twój nick przy nim. Po zakończeniu pracy lub odejściu daleko od stanowiska powinno znikać. Dokładnie podobny skrypt który jest na podejmowanie pracy w urzędzie. Lub dawanie samochodu na giełdę. Obok nicku lub pod, czas przez który gracz już jest na stanowisku. Pomysł na skrypt zamieszczę w innym dziale przy chwili wolnego czasu i dokładnie go opiszę. Tak aby był prosty w wykonaniu i praktyczny. (Oparty na hologramie, czyli napis unoszący się taki jak opis auta giełda).
 8. Data i godzina zdarzenia: 2018-09-30 20:15 Nick/pasek: sQuBANy_ [url=https://panel.pylife.pl/gracz/265788#Tune-SF-sQuBANy][img=https://panel.pylife.pl/i/265788.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: Twardomir [url=https://panel.pylife.pl/gracz/40193#Twardomir][img=https://panel.pylife.pl/i/40193.pasek1.png][/url] Mój serial: AA9DD5016AFA3BA6CBB9655D8C622013 Opis: Gracz o nicku ZygfryD podjeżdża na moje stanowisko (tune) po czym prosi mnie o sprawdzenie licznika, prosi abym wsiadł do auta ja oczywiście wsiadłem on odjechał zatrzymał się obok 2 stano ja wysiadłem lecz Twardomir już stał na stanowisku (tune) i napisał "Rzycie" złożyłem report przyszedł admin i dał mi kicka (nie wiem czy jemu też) jako walka o stanowisko Być może nic tym nie wskóram gdyż prawda opuściłem stanowisko. ZygfryD był jego kumplem no niestety rozegrali to świetnie. Chce tylko aby Administracja nie postępowała pochopnie. Czekałem na to stanowisko cały dzień A przychodzi toksyczny gracz i podstępem wykrada to stanowisko. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych graczy przed tą dwójką gdyż ja na tym ucierpiałem. A administracji dać do myślenia że dawanie kicka za każdym razem gdzie jest zgrzyt między graczami nie ma sensu. Dowody w postaci logów: :
 9. Czarnoskóry w zielonym na stałe! Kozak dopracowany ładne HD
 10. Nick: sQuBANy_ Staż: Gracz od 2 lat. Serial: AA9DD5016AFA3BA6CBB9655D8C622013 Nick osoby zawieszającej: WengoszPlamisty.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll na giełdzie Opis sytuacji: Po 2 godzinnej przerwie. Wraz z kolegą (Kubek98 Weszliśmy na serwer i udaliśmy się na Giełdę SF celem sprzedaży jednego z jego samochodów na miejscu okazało się iż w jego Tampie znikł spoiler mimo iż wcześniej był założony. Powszechnie wiadome jest to wina jednego ze skryptów/serwera. Jako iż tampa stała tam 2 3 godziny a miejsc na giełdzie nadal brakowało to poprosił mnie bym zastawił miejsce na dosłownie 2 minuty swoim Sentilem by mógł w spokoju wrócić do przecho i "odnowić" ów spoiler. Nieszczęśliwie zawistny handlarz obok postanowił zreportować mnie i nie minęło 15 sekund a odebrano moje prawo jazdy na 1440 minuty. Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem, że źle postąpiłem i przepraszam za to, zarazem uważam iż kara została nałożona poniekąd przez błedy serwerowe, Nigdy wcześniej nie byłem karany za złe parkowanie bądź też "trollowanie na giełdzie" Nie miałem żadnych złych intencji a jedynie chciałem pomóc wyżej wymienionemu koledze. Jeszcze raz przepraszam i liczę na pozytywne rozpatrzenie tego odwołania pozdrawiam sQuBANy.
 11. @Jack15*sza Zadziałalo. w grze zmieniłem hasło działa i zarówno na forum też się zmieniło na takie jakie ustawiłem w grze. Dziękuje !
 12. @Jack15*sza A widzisz... a ja nie wiedziałem o sposobie zmiany hasła na serwerze podczas gry, tylko od razu próbuje na forum. I własnie na forum mi nie działa. Oki próbuje w grze ;D
 13. Tak, przez forum. A da się przez grę ? @Jack15*sza
×
×
 • Create New...