Jump to content

Blacku!

Gold
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Świetny Gość!

1 Follower

About Blacku!

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 02/13/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  ᕦ༼ຈل͜ຈ༽ᕤ
 • Zainteresowania
  ᕦ(ಠ_ಠ)ᕤ

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Dostałem termin spłaty od Szakala czy mógłbym dostać ub?
 2. Tylko mamy pewien problem, mianowicie przez to, że dostałem bana od ciebie, dostałem również za nie spłacenie pożyczki Czy jesteś w stanie go zdjąć również?
 3. @BloodLine_ Sprawa dobiegła końca, także proszę o ub gotówkę splace
 4. Zarobiłem na tym maksymalnie do 3k bo uruchomilem to o 22 a gdzie kolo lub po 00:00 juz mialem bana
 5. Upierałem się ponieważ użyłem tego jednorazowo, i szczerze bylem zdziwiony, że od razu dostałem za to bana. Na to mogło być 100 innych wyjaśnień jakby nie patrzeć. A drugie to, kolega stwierdził, że takie coś przejdzie, to mówię czemu nie no i się stało. W ten dzień znalazłem to przypadkiem (pv) i stwierdziłem, że dzięki temu ponabijam sobie godziny.
 6. Proszę o ściagnięcie tego Bana napisałem szczerą apelacje, gotówkę oddam.
 7. Nick: Blacku! Serial:7FF9FDB875AD25706C1B9F921A8A4B42 Staż na serwie: 2K13 Nick admina: @Szakal_ Powód zbanowania: Powód: Zblokowanie klawiszy i bugowanie anty-afka Krótki opis sytuacji: Witam, wstałem rano chcę wejść na serwer a tu mam bana za takie coś. Resztę mogę napisać i opisać na priv administratorom (nie chce zeby serwer ucierpiał) Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: W sumie to, przepraszam wszystkich za bugowanie, potrzebowałem zastrzyk gotówki, a ten bug jedynie w tym pomagał i został znaleziony z przypadku. Przepraszam was wszystkich jeszcze raz, a przede wszystkim ciebie @Szakal_ za próbę okłamania ciebie. Przepraszam jeszcze raz i zapraszam na pw w sprawie buga. Pozdrawiam Blacku!
 8. A czy jest szansa dowiedziec sie kiedy ten ban wygasa?, robiłem co do tego dwie apelacje i nic z tego nie wynikło, a z tego co pamiętam wygasa on w 2020
 9. Nick: Blacku! Serial:7FF9FDB875AD25706C1B9F921A8A4B42 Staż na serwie: pare dobrych lat Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: skarga - https://pylife.pl/forums/topic/348473-skarga-na-gracza-blacku- Krótki opis sytuacji: Dostalem bana za nie spłacenie pożyczki z powodu, że dostałem bana, Jak najbardziej się przyznaje i spłacę pożyczkę po odbanowaniu Dowody: Na to nie ma dowodów, przed faktami sie nie wybronie Link do poprzedniego podania: --------------- Coś od siebie: Przepraszać nie mam za co bo nie udało mi się spłacić pożyczki przez bana (apelowałem od niego 2 razy), jedyne co mogę zrobić to przeprosić pokrzywdzonych i zapewnić zwrot pieniędzy ( w wyznaczonym terminie, musze tez dorobic ) Pozdrawiam Blacku!
×
×
 • Create New...