Jump to content

daltonix

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About daltonix

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Twój nick/login: daltonix Twój serial: 8D940C52C1985A2338019C08E724F954 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Parę miesięcy temu, nie pamiętam dokładnej daty ani miesiąca Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 2/3 tygodnie temu Opis sytuacji: Wracam po długiej przerwie na serwer (kilka miesięcy) miałem wtedy Jestera z MK2, i troche gotówki na koncie, gdy wszedłem na serwer nie mogłem znalezc swojego auta, napisałem na report kazali mi napisać na forum (2 tygdonie temu lub więcej) nie miałem wtedy czasu, wbijam znów dalej nie mam auta, i tylko 200E na koncie, napisałem znów na reporcie gdzie powiedzieli że nie mam auta, postanowiłem napisać na forum i pisze. Chciałbym dodać iż gdy wszedłem na serwer 2 tygodnie temu zmieniłem nick na daltonix z nicku Daltooos.ZwB (bodajże taki był). Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Nikogo nie podejrzewam, wydaje mi się że to włamanie lub bug serwera. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Nikomu nigdy w życiu. Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: Nie. Screeny/dowody: Nie posiadam. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: Nie. EDIT: Kolega zaraz mi pożyczy pieniądze.
 2. Chciałem wejść , do PSP z bratem i pooglądać jak wygląda ze środka, a wy na służbie siedzieliście sobie z 1 SAPD, na górze w pokoju i pisaliście , gdy wbiłem na górę zaczeliście mi kazać wychodzić, SAPD zapieło mnie w kajdanki i dało mandat, za wejscie na zamknięty teren, chociaż było otwarte. Chwilę potem jak wszedłem od nowa, zamkneliście mnie i gdy napisałem , sp**l coś takiego, nie wiem co to miało wyjśc, dostałem mandat 1500e za ,,Obrazę Funkcjonariusza".
 3. Nick: |LCN|Daltooos Serial: B298F7FA1ACAAA260A18AB84773F4E62 Staż na serwie: Myślę że ponad 2-3 miesiące. Nick admina: ZIELUNINIO92.SZA Krótki opis sytuacji: Mineło już pół roku odkąd, dostałem bana. A więc tak, dołączyłem do jakiegoś gangu, chyba to jest właśnie |LCN|, już naprawdę nie pamiętam, wziąłem bodajże Buffalo i pojechałem, w czasie drogi się rozbiłem pare razy, i wtedy się na coś zdenerwowałem, pojechałem do przechowywalnii oddać zepsute buffalo i odszedłem z gangu Dowody: Dowodów nie mam, ale przyznaję się do tego co zrobiłem Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/229371-lcndaltooos-zbanowany-przez-zieluninio92sza/?hl=%7Clcn%7Cdaltooos Coś od siebie: Myślę że admin przyjmię to, jako można powiedzieć wybryk, nauczyłem się już żeby tak nie robić. Chciałbym wrócić pograć właśnie z kolegami na tym super serwerze (żeby nie było że się podlizuję, albo coś) i pomagać kolegom w innych rzeczach, nie chciał bym zaczynać od nowa bo zajeło by mi to pare ładnych dni, miałem naprawde dużo na tym koncie Chciałbym bardzo dostać tego unbana, wspominam że piszę apelacje o unbana po upłynięciu pół roku, lub więcej, bardzo przepraszam, mam nauczkę wiem co zrobiłem, proszę o ostatnią szansę to na pewno się nie powtórzy, pozdrawiam bardzo serdecznie Daltooos Chciałbym dodać, że poniosę koszt naprawy pojazdu, jeżeli to będzie jeszcze możliwe Chciałbym jeszcze dodać że nie mogę nawiązać kontaktu, z tamtymi osobami co rozwaliłem buffalo, nie ma ich. chyba już tam nie grają.
 4. Nick: |LCN|Daltooos Serial: B298F7FA1ACAAA260A18AB84773F4E62 Staż na serwie: Myślę że ponad 2-3 miesiące. Nick admina: ZIELUNINIO92.SZA Krótki opis sytuacji: Mineło już pół roku odkąd, dostałem bana. A więc tak, dołączyłem do jakiegoś gangu, chyba to jest właśnie |LCN|, już naprawdę nie pamiętam, wziąłem bodajże Buffalo i pojechałem, w czasie drogi się rozbiłem pare razy, i wtedy się na coś zdenerwowałem, pojechałem do przechowywalnii oddać zepsute buffalo i odszedłem z gangu Dowody: Dowodów nie mam, ale przyznaję się do tego co zrobiłem Link do poprzedniego podania: Nie, nie pisałem podania. Coś od siebie: Myślę że admin przyjmię to, jako można powiedzieć wybryk, nauczyłem się już żeby tak nie robić. Chciałbym wrócić pograć właśnie z kolegami na tym super serwerze (żeby nie było że się podlizuję, albo coś) i pomagać kolegom w innych rzeczach, nie chciał bym zaczynać od nowa bo zajeło by mi to pare ładnych dni, miałem naprawde dużo na tym koncie Chciałbym bardzo dostać tego unbana, wspominam że piszę apelacje o unbana po upłynięciu pół roku, lub więcej, pozdrawiam bardzo serdecznie Daltooos Chciałbym dodać, że poniosę koszt naprawy pojazdu, jeżeli to będzie jeszcze możliwe
×
×
 • Create New...