Jump to content

Michael456

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

1 Follower

About Michael456

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. Co jest z tym serwerem, nie da się połączyć

  1. |ODWALAMXDD|A-LPR|Mayk

   |ODWALAMXDD|A-LPR|Mayk

   To kup se lepszego neta a nie marudzisz :)

 2. przecież zawsze się sloty powiększały

   

  1. SprytsBeng

   SprytsBeng

   Tak - owszem. Ale tylko jest 666 slotów. Wtedy było 800.

 3. To nie przejdzie, ponieważ jeśli auto wytepają do przechowalni, to automatycznie paczki, które miałem niedostarczone, wyczyszczą mi się.
 4. Witam, mam pytanie do administracji, chodzi o wjazd na teren dm, kiedy mam dostarczyć paczkę na tym terenie. Wiem, że powiadomienie wyskakuje, wjazd na własną odpowiedzialność. Ale trochę to jest dziwne, ja nie wjeżdżam od tak, na strefę, tylko po to aby dostarczyć paczkę. Nie dałoby się coś z tym zrobić? Chodzi mi o to, że jak się zginie tam to bus tam zostanie i jak go potem odzyskać. Miałem 1 sytuację, tam na strefie, wjechałem i od razu się rzucili na mnie po dostarczeniu przesyłki.
 5. Witam, sprawa ma się tak, że na pewno nie obrażałem go tak jak napisał, napisałem jedynie słowo baran, które nie jest aż tak obraźliwe. Jakbym wulgarnie coś napisał do niego to była by to obraza ale nic takiego nie napisałem. Po prostu nie zgodziłem się z tym mandatem, ponieważ uważam, że jest niesprawiedliwy. Zaparkowałem tam w tym pomieszczeniu, ponieważ jest on częścią warsztatu, Nie ma tam parkingu aby zaparkować pojazd, to gdzie miałem zaparkować. Nie stwarzał tam zagrożenia żadnego. Tylko jedno słowo napisałem do niego i nic więcej nie pisałem obraźliwego. Mogę przeprosić za te słowo "baran". Trochę mnie poniosło ale nie aż tak. Jak takie słowo cię obraża to współczuje ci w życiu, ktoś ci powie tak to też mu powiesz pisze skargę. Nie można wszystkiego brać na poważnie. Administracja powinna coś zrobić aby można było parkować w pobliżu warsztatu. Pracownicy warsztatu powinny mieć jakiś mały parking. W realu tak jest, że pracownik przyjeżdża i parkuje pojazd na terenie warsztatu.
 6. Witam, mam pewien problem i chciałem się zapytać, czy można go naprawić. O to zdjęcie: W okolicach giełdy w lv zanika mi obraz. Podobno to się dzieje, ponieważ jest dużo aut na giełdzie. Da się to naprawić?
 7. Rano powinien być serwer. Popołudniu.

  1. SprytsBeng

   SprytsBeng

   Skąd masz takie info?

 8. Michael456

  Mała uwaga

  Witam, dzisiaj doszło do dziwnej sytuacji, zająłem sobie 1 stanowisko na warsztacie w lv Blackfield, poszedłem tylko na lakiernie pomalować komuś auto i ktoś mi się wepchnął na stanowisko. Moderator powiedział, że jak się pójdzie na lakiernie to inny gracz może zająć stanowisko. Według mnie to jest niesprawiedliwe, ponieważ mechanik nie tylko naprawia auta, ale również maluje auta i obsługuje myjnie. Dlaczego ma tracić stanowisko naprawcze. Ja nigdy nikomu nie zajmowałem stanowiska jak szedł na myjnie czy lakiernie.
 9. Nick:Michael456 Staż: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 184h 14m. Serial: EBEFC2AEA1DDBE201FF039ADF42DCFA2 Nick osoby zawieszającej: Jakiś |SAPD|DeadPool Powód nałożenia kary: Brak respektowania regulaminu SM. Opis sytuacji: Nie wiem o co chodzi, to chyba żart jest, w sobotę normalnie pracowałem jako Strażnik miejski i po skończonej służbie udałem się na komendę po wypłatę i nic nie było, żadnej skargi. W niedzielę nie było mnie cały dzień na serwerze, wbiłem dopiero o 1 w nocy jakoś, czy 1:30 i zauważyłem komunikat. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Proszę o zdjęcie mi tego zakazu pracy, ponieważ nic złego nie zrobiłem. Link do poprzedniej apelacji: Tutaj wklejasz link do poprzednich apelacji(o ile pisałeś/aś) Nie mam, ponieważ nigdy od początku mojej gry nie dostałem żadnego zakazu. Gram uczciwie, nikogo nie taranuje.
×
×
 • Create New...